REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Polska potrzebuje silnej ręki

# piotrek

03.11.2006 20:27

J.W., tylko obiektywinej,a nie wyspecjalizowanej do dojeżdżania ludzi spoza układów politycznych, urzędniczych, iip.
PIS próbuje pokazać, że tak działa, tylko na razie to lecą do puchy komuchy, a ojcowi prowadzącemu prorok odmówił wszczęcia postepowania.
Tzn. ,że mogę w tym kraju zrobić coś strasznego, okraść , zabić , zgwałcić, a jak mam dobre układy z prorokiem to prorok może odmówić postępowania w mojej sprawie.
Prawo ? Sprawiedliwość? Syf ,kiła i mogiła.
Wracając do tematu przewodniego, uważam , że musi być w Polsce bardzo silna ręka,, która będzie działała jak Janosik, o biednych trzeba lepiej zadbać, a nie tylko sprzyjać bogatym.
Zadbac o młodzież, żeby nie spier..., bo za kilka lat bezrobocia nie będzie, tylko będą wolne miejsca pracy, a do pracy będziemy ściągali murzynów z Etiopii. itd, itd.
Jak Romek chce wprowadzić porządek w budach( i bardzo dobrze), to wnuczek Jakuba Bermana i kilku jeszcze lepszych wespół z nim, którzy są autorami rozbioru Polski gada, że to nie tak.
Właśnie , że tak. Polak musi mieć mocną rękę nad sobą, bo inaczej jest jeszcze gorszy w stosunku do swojego ziomka jak cygan do cygana.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe