REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Pan Opolski

# Alek

28.10.2006 19:42

Czy ktoś może orientuje się czy Pan Opolski startuje w obecnych wyborach? Mam nadzieje, że zlituje sie nad tą biedną dzielnicą i odejdzie raz na zawsze. Wprawdzie ten Pan ma wielkie opory aby odejśc od k...ta tak jak na osiedlu przy ulicy Pajdaka. Rada osiedla nie uzyskała absolutorium ale Pan Opolski uznał, że zebranie było jakieś nieważne i dalej tkwi przy korytku.
Przy okazji moze ktoś z szanownych Państwa wie "co stało sie ze stara budką z parkingu osiedlowego". Dziwne, że tydzień, no moze dwa przed oddaniem do użytkowania nowej budki dla ochrony parkingu stara została odnowiona (pomalowana, uszczelniona) a nastepnie pewnie ktoś zabrał ją na swoją działkę bo była niepotrzebna. Ciekawe ile za nia zapłacił o ile wogóle musiał coś płacić. Pozdrawiam

# piotrek

28.10.2006 19:56

Nie, no zara, gazety w autoautorstwie Andrzeja opisują jego działania na terenie Pajdaka na piątkę, czyżby było inaczej?

# Alek

28.10.2006 20:01

...a patrzyłes kto podpisuje sie jako autor tych tekstów?

REKLAMA

# piotrek

28.10.2006 20:03

NIE PAMIĘTAM , CHYBA ENDRIU.

# piotrek

28.10.2006 20:05

a patrzyłeś w wpisie z 19:56 na słowo "autoautorstwie", skoro tak po co pytasz?

# Alek

28.10.2006 20:08

Mozesz ewentualnie zapytac o współprace pomiedzy wspólnotami jakie sa na tym osiedlu. Nikt nie potrafi sie porozumieć z prezesem Opolskim. Jedną z metod do nie osiagania porozumienia w sprawie terenu wspólnego było umawianie sie na spotkanie z zarzadami innych wspólnot, nastepnie nie przychodzenie na spotkanie i tłumaczenie swojej wspólnocie , że On czekał tylko nikt z innych wspólnot nie był zainteresowany sptkaniem.
Od ponad roku nie mozna uregulować sprawy ruchu po drodze osiedlowej bo Panu Opolskiemu nie podoba sie sprawa ruchu jednolierunkowego, zakazu parkowania samochodami "pod blokami" (samochody blokują ruch pojazdów ratunkowych), a także sprawa ogrodzenia osiedla na co nie zgadza sie Pan Opolski.

REKLAMA

# piotrek

28.10.2006 20:11

a sorry gdzie wcześniej pracował Andrzej i na jakim stanowisku, to że w wojskowości to wiem , tylko gdzie i na jakim stanowisku?
Wojaki są konkretnymi ludkami, dlatego nie kumam dlaczego nie mogą się wspólnoty dogadać z Anrzejem, lub Andrzej ze wspólnotami.

# Alek

28.10.2006 20:32

tego niestety nie wiem, a szkoda może wtedy wiadomo by bylo dlaczego tak lubi korytko.

# troche zorientowany

28.10.2006 20:35

Startuje, z poręki S L D

REKLAMA

# Alek

28.10.2006 20:51

mam nadzieję, ze nie bedą na niego głosować. Temu Panu juz dziękujemy. U mnie stracił całkowicie poparcie gdy go poznałem i zobaczyłem jego zachowanie i traktowanie ludzi. Na zebraniu Rady Osiedla jak już wspomniałem Rada pod jego kierownictwem nie otrzymała absolutorium, niestety Pan Opolski stwierdził, że "władzy nie odda" i faktycznie nadal jest przewodniczącym rady osiedla. Rada faktycznie nie funkcjonuje, nic nie robi, chociaż nie robi. Robi wiele szumu co to nie oni zrobili dla osiedla. a tak apropo czy słyszeliście o rozliczaniu pieniędzy na oświadczenie a nie na rachunki. Czy takimi sprawami nie powinien zainteresować ktoś z urzędu skarbowego. Polecam lekturą oświadczeń majątkowych od 2002 do 2006 roku.

# dodo

29.10.2006 12:41

Sz.Panie "alku " może Pan się pochwali na tym Forum co Pan zrobił dla osiedla Pajdaka przez ostatnie dziesięć lat. Usta to pan ma pełne Frazesów i półprawd Proszę napisać ile posadził Pan drzewek co dobrego uczynił Pan dla swego osiedla ale konkretnie.
Wnioskuję z Pana tekstów że posiada Pan dużą wiedzę o poczynaniach na Pańskim osiedlu ale wiadomości podawane przez Pana są nieaktualne proszę je skonsultować z Administratorem Zarządu Wspólnot, który jest Panu znany a potem pisać i pisać do woli ale prawdę. Nie występuję w obronie Pana Opolskiego ale proszę nie atakować nieprawdami bo to jest PIENIACTWO!!!

# 3-grosze

29.10.2006 13:11

Z tego co słyszałem bohater tematu był oficerem politycznym w Sztabie Generalnym WP

REKLAMA

# piotrek

29.10.2006 14:46

oficer polityczny to już coś więcej, czym zajmowali sie wtedy oficerowie polityczni, bo w wojsku nie byłem na szczęście, dlatego nie nauczyłem się pić i kraść.

# Andrzej Opolski

29.10.2006 18:36

Ponieważ insynuacje przekroczyly zwyczajowe granice oceny postaw to pozwólcie że o sobie powiem parę słów w kontekście wypowiedzi Alka i trzy grosze.Rzucacie oskarżenia za które nie odpowiada się tylko anonimowo.Powiem coś by to dotarlo do Was.Zakładam bowiem że te bzdury piszecie w oparciu o swą wiedzę .Postaram się ją wzbogacić.
Co do Rady Osiedla:
powiedzialem że z chwilą zakończenia kadencji (przełom styczeń -luty ) odbędzie się Zebranie Mieszkańców naszego Osiedla na którym podamy się do dymisji między innymi uzasadniając to tym że musi nastąpić zmiana nie tylko pokoleniowa. 12 lat pelnienia funkcji daje mi pełną satysfakcje.
Ty możesz publicznie ,wlasnie na forum powiedzieć że bedziesz lepszy -okreslić się nazwiskiem a gdy wygrasz wybory pierwszą osobą która zloży gratulacje będę ja.
Co do pomieszczenia parkingowego :
Starasz się doszukać pokrętności postępowania nie tylko mojego.Gdybyś tę ciekawość chciał zaspokoić to podam drogę postępowania.W dzienniku parkingowym figuruje zapis o powieszeniu pisma na przetarg starego pomieszczenia wraz z terminem składania ofert.Wpłynęła jedna oferta no i chyba droga postępowania jest jasna.
Co do ruchu na osiedlu:
Czescią wspólną nie administrujemy stąd wycieczka personalna chybiona.Natomiast prawdą jest że pracujemy wspólnie nad dokumentem regulującym zasady ruchu po osiedlu.Zdecydują mieszkańcy poprzez imienną ankietę.Co do chwili obecnej zakaz obowiązuje a postępowanie jest takie jakie jest.
Grodzenie -to temat włascicieli ,oni decydują nikt inny.Szanuj ich wolę.Władzy nie odda piszesz o mnie -weż ją całą ale coś zrób.Jesli nie masz odwagi się podpisać to kto Cię oceni?
I do Piotra:
To że ktoś pisze że byłem oficerem politycznym ( trzy grosze ) to niech się sam wstydzi.Rada .Ma wątpliwości to niech jedzie do Sztabu Generalnego WP (ul Rakowiecka ) do kadr i wystawią zaświadczenie na jego prośbę.Potem nie przeprosi .Bo po co.W ulotkach wyborczych (o sobie ) piszę że zajmowałem się szkolnictwem i nic nie straciło na aktualności. Ty Piotrze który mnie znasz waż słowa -przynajmniej w ocenie Twoich znajomych takich jak ja.By nie stracili do Ciebie szacunku .
Pamiętaj bowiem że przez pochopność krzywdzisz ludzi bez względu w jakiej Polsce żyli. Żyli w Polsce .Chyba żeś sam kryształ.
Ponawiam prośbe do osób które widzą we mnie same ułomności by jednak oceny podpisywali.Wtedy bedę wiedział komu dziękować w ramach reedukacji.

# KANIA Alek

29.10.2006 19:22

Panie Opolski
1. Rada Osiedla
Czy rada osiedla potrzebuje roku aby podac sie do dymisji? Skoro obecny skład nie otrzymał absolutorium powinno to nastapić wcześniej nie po upływie kadencji bo wtedy Pan nie robi łaski że odejdzie.
2. Parking
Czemu nie wspomina Pan o chęci rozliczania pieniedzy na oświadczenia. To tak jakbym ja powiedział, ze wydałem pieniadze na sadzonki drzewek, napisał oświadczenie i chciał za to pieniądze a drzewka wziął od lesniczego za darmo. To chyba jest przekret, prawda?
Stara budka... dlaczego to ogłoszenie nie wisiało? może i gdzies Pan to wpisał ale ogłoszenia nie było. Korzystam z samochodu codziennie ale nie widziałem aby cokolwiek było wywieszone. A tak na marginesie, skoro budka miała byc sprzedana to czemu została odnowiona i wyremontowana? Wydano na to rówież moje pieniądze.
Kolejna sprawa - grodzenie osiedla.
Czy przeprowadzono jakiekolwiek konsultacje w sprawie grodzenia osiedla z mieszkańcami? Ja mieszkam na tym osiedlu i nikt mnie nie pytał jakie jest moje zdanie. Przeprowadził Pan konsultacje ale z kim? z sasiadem? Mówi Pan że to głupota grodzic osiedle. Niech Pan popatrzy z okien i zobaczy osiedle Stefanika. Ich bloki staja o wiele krócej niz nasze. Potrafili osiągnąc to o czym na Pajdaka możemy marzyc. Grupy wyrostków zbierajace sie przy wejściach do bloków. Przeklinający, pijący piwo. Pan tego nie widzi. Dzięki ogrodzeniu osiedla i zatrudnieniu ochrony to zjawisko przestało by istnieć. Mówię o prawdziwej ochronie a nie o panach bojących sie wyjśc w nocy z budki gdy "wyje" alarm któregoś z zaparkowanych samochodów. Pana pomysł z monitoringiem osiedla byłby dobry ale jako dodatkowa rzecz, a nie jako podstawowy sposób zabezpieczenia osiedla.
Tak więc niech Pan nie mówi mi o woli mieszkańców bo to właśnie Pan ma tę wole mieszkańców w nosie.

REKLAMA

# piotrek

29.10.2006 19:26

Andrzeju, wcale nie chcę Ci dopiec, bo pomimo, iż jesteś z SLD, czy z tego 2 odłamu, to zawsze nam się dobrze gaworzyło.
Teraz mam większych wrogów-PIS.
A przecież nieświadomie wyszły jakieś poboczne tematy i wygląda to tak jakbym sprowokował tę dyskusję.
Andrzej coś się dzieje, czy źle, czy dobrze, to piszą o Tobie, lecą Ci pkt.
Ja przynajmniej afiszuję się, Ty też i to jest odwaga, nawet nie masz pojęcia ilu ludków, którzy Ci kłaniają sie codziennie, pod dziwnymi nickami pisze bzdury, zresztą Andrezj ja tylko pytałem ,jak Lepper, ale proszę nie porównywań mnie do jego osby. Pozdrawiam Piotr, nie martw się ,wejdziesz, tylko pomóż mi potem, bo następne wybory za 4 lata..........

# rada mieszkańca

31.10.2006 11:47

Kania .Czytaj uwaznie tekst bo nerwy nie są wskazane przy budowaniu opini.Chlopcy ktorzy wg Ciebie stoją to albo dzieci mieszkancow lub ich koledzy.Wyręcz Opolskiego i zrób z wszystkimi porządek.Jak zwykle bajdurzysz. Spytaj się obslugi skąd malarze wzieli farbe i dlaczego za nią i za robote zaplacil kupujący.Na marginesie tych wypocin to wstyd że aby sie odgryż takie gowniane sprawy wewnątrz osiedlowe poruszasz na forum.Zastanów się co obchodzi np mieszkanca Bukowa twoja puszka farby o ktorej nawet nie masz konkretnej wiedzy.Wyluzuj się i weż się za swoją kobite anie spalaj się na forum.

# alek

03.11.2006 19:16

rado osiedla a co wy robicie że tyle mówisz?
uwazasz że forum jest złym miejscem na pokazanie "zasług". Niech wszyscy wiedzą jaki prawy i uczciwy jest Pan Opolski

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA