REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Uwaga, uwaga(tekst bez jaj)

# piotrek

01.11.2006 05:45

Radzę wszystkim młodym i zdrowym, aby zastrzegli sobie niemożliwość rozebrania własnego ciała na narządy po przejściu "tam".
W tym bandyckim kraiku po prostu pozwalają ludkom umierać( podobnie tylko nie tak na chama, jak w filmie "Coma").
Ja w przyszłym tygodniu to robię, bowiem wczorajsza informacja z ust mojego znajomego macenasa przeraziła mnie. I to już któryś przypadek, a wiadomo, lekarz zawsze się wybroni.
Nawet po śmierci zarabiają na ludkach. Jest to podwójny bandytyzm, ponieważ nigdy nie pomyślałbym o takim vecie, ale na Boga, wolę żyć w kalectwie, niż wcale.

# B.W.

01.11.2006 08:20

A Kohelet powiada: Marność nad marnościami i wszystko marność...

# eklezjasta

01.11.2006 11:20

Bartku, juz za 12 dni bedziesz spokojnie nic nie robiac dostawac miesiecznie 1700 zł na reke. Przez cztery lata da to 82 tys. zł. CZY TO NIE PIEKNE??

REKLAMA

# Gonczarow

01.11.2006 22:12

Od nas zależy czy on będzie "dostawać nic nie robiąc" czy kto inny będzie dla nas pracować.

# piotrek

03.11.2006 20:31

dzisiejszy text w życiu w-wy jest b. bliski pow. textu, formalina?, ja bym sprawdził te zaformalinowane dzieci, czy wszystkie narządy posiadają.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break