REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Policji nie można ufać !!!

# rowerzysta

28.06.2003 11:59

Radze Wam dobrze-nie współpracjucie z policją bo to nie ma sensu.Wczoraj (tj.27.06.03) na masie krytycznej policja eskortowała nas przez całe miasto(w tym przejazdy na światłach), aż w końcu perfidnie, gdy wszyscy byli na moście Świętokrzyskim(1016 osób), zablokowali nas z dwóch stron.Podjechały busy policjyjne i zaczeli się wysypywać jak mrówki.Otoczyli wszystkich i zaczeło sie wielkie spisywanie ludności zgromadzonej na moście.Ja jeszcze wraz z paroma osobami zdążyliśmy uciec.Mam im za złe, że przed wyruszeniem wszystko było uzgadniane co do przejazdu.

# jack73

10.07.2003 11:39

co gdzie kiedy - o co chodzi?

 cezar

12.07.2003 08:30

Chodzi o "Mase Krytyczną" > W uproszczeniu, jest to spotkanie większej grupy rowerzystów i ich wspólny przejazd przez miasto, dzięki czemu są lepiej widoczni i mogą się bezpiecznie poruszać po ulicach. Zapraszam na strone www.masa.w.pl Swoja droga tez byłem spisany dnia 27 czerwca na moscie

REKLAMA

 cezar

24.07.2003 17:12

Jutro (25.07) MASA KRYTYCZNA pl. Zamkowy godz. 18 Zapraszma wszystkich zroweryzowanych co jeszcze nie wyjechali na wakacje na wspolny przejazd w piatek po poludniu. Planowany czas przejazdu 2/3 h
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024