REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# klient ferio

12.08.2020 14:43

Można było zrobić system ze szlabanem, jak w Klifie. To co obecnie dzieje się w Ferio uderza również w klientów centrum handlowego, którzy po prostu się zagapili. Mało ma wspólnego z budowaniem dobrego wizerunku firmy.

# Happy

12.08.2020 15:56

Na początku nie było biletomatów i chetnie tam robiliśmy zakupy. Pewnego dnia żona dostała wezwanie, ponieważ wjeżdżając po zmierzchu nie zauważyła nowo zainstalowanych biletomatomatów. To były nasze ostatnie zakupy.

# zmotoryzowany

12.08.2020 16:19

Nie przzejmujcie się, zmieńcie miejsce zakupów !

REKLAMA

# krisnap

13.08.2020 09:14

Zgadzam sie z #Happy: bywalem tam dosc czesto do momentu pojawienia sie parkometrow. Teraz juz nie pamietam, kiedy byl ostatni raz...

# Magi

14.08.2020 06:43

Miałam podobna sytuację jak opisana powyżej. Kontrolerzy na prawdę mege hamscy. Też omijam to miejsce

# Ikad

15.08.2020 12:14

Kartki z -animacją- widać że trzeba bilet wziąć wszędzie wiszą

REKLAMA

# klient ferio

18.08.2020 11:10

@Ikad Tylko po co tracić czas na wracanie z kartką do samochodu, jak można załatwić opłatę przy wyjściu z centrum handlowego, lub wcale, jeśli się nie przekroczyło czasu. Czy naprawdę system z kamerą, szlabanem i odczytem numerów rejestracyjnych jest droższy, niż panowie parkingowi?
Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

# OlgaBB

12.09.2020 23:10

Bylam w 8smym mc ciąży, zaparkowałam a nie znając dobrze rozlokowania parkomatow poszłam w stronę restauracji, nie głównego wejscia, zawróciłam od razu widząc, że biletomat jest w innym miejscu. Po 30 sek mandacik byl za szybą. Chamidło czekało, aż tylko pójdę w złą stronę. Kiedy zaczęłam nagrywać zajście Oprych wyszarpał mi telefon, zbijając szybkę i uderzył w brzuch. Obaj z kolegą uciekli więc po przyjezdzie policji dowiedziałam się, że zapraszają na komisariat jak chce złożyć zawiadomienie. Niestety pojechałam na ostry dyżur sprawdzić czy z dzieckiem wszystko w porządku i odpuściłam czego żałuję do dziś. Stop PATOLOGII
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA