REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Matka z gdanska

28.03.2014 09:11

O 1 dobry pomysł M.K. co prawda nie wymyślony przez niego ale niech mu tam będzie. Ja osobiście widziała bym Pana Marcina na plaży w różowym bikini, a nie w moro, no chyba że wie coś więcej na temat nadchodzącej armii Rosyjskiej. Panie Marcinie cudu nad Wisłą nie będzie, Platforma nie wygra tych wyborów choć by Pan przywdział różowe wdzianko.
Woli pan stawiać metalowe wierze dla ptaków niż bronić ich interesów i siedlisk w naturalnym środowisku to przykre.

# Luthien

28.03.2014 09:33

Przecież to teren rezerwatu! Czy prawo w naszym kraju nie gwarantuje takim terenom ochrony? Przecież ludzie do końca zniszą to piękne miejsce. Znając życie i mentalność mieszkańców zaraz z pięknej plaży bedziemy mieć wysypisko śmieci.

# tatarzyn

28.03.2014 09:51

Nasz dzielny żołnierzyk zawsze na posterunku. Panie Marcinie, już niedługo będzie Pan miał okazję się wykazać na pierwszej linii frontu.

REKLAMA

# Luthien

28.03.2014 10:31

Nie ma to jak poczytywać sobie za sukces dewastację lokalnego środowiska. Brak słów...

# Julian z Madagaskaru

28.03.2014 11:17

Powiedzmy stanowcze "Nie!!!!!!" Pomysłom Pana Marcina. Czas zejść ze sceny i udostępnić ją ludziom kompetentnym. Panie Marcinie mam nadzieję że będzie Pan kandydował na bezradnego tej dzielnicy w najbliższych wyborach samorządowych? Bo jest Pan moim niekwestionowanym numerem 1 w tej dziedzinie TJ. Braku Kompetencji:).
Twój Julian

# Dżulia Roberts

28.03.2014 11:26

Pytanie?
- A kto będzie sprzątał sterty butelek i śmieci.

REKLAMA

# trotyl18

28.03.2014 11:30

Plaża miała powstać przy moście północnym, czyli nie w okręgu radnego Korowaja. Tego też dotyczyła pierwotna inicjatywa. Dodatkowo w sprawie utworzenia w tym właśnie miejscu czyli przy osiedli na Picassa była jako pierwsza radna Agnieszka Jadczyszyn (można sprawdzić kto kiedy złożył interpelację w tej sprawie). Czy radny wraz z redakcją mogą przestać manipulować? I niech pozytywne inicjatywy będą realizowane tam gdzie nie będą szkodzić środowisku.
Pierwotna inicjatywa na fb to ,,Plaża na tarcho"

# Luthien

28.03.2014 11:48

Dżulia Roberts, dobre pytanie, już teraz dzielnica ma ogromny problem z utrzymaniem czystości nawet wzdłuż głównych ulic, nie sądzę, żeby była zainteresowana usuwaniem śmieci na terenie zielonym. Przejdźcie się po okolicznych laskach, zwłaszcza tym na wydmie tarchomińskiej tuż za urzędem. Obraz nędzy i rozpaczy, po prostu wysypisko śmieci... Są pieniądze na budowę osiedlowej autostrady a brakuje ich na tak podstawowe obowiązki jak utrzymanie czystości!!!! Z tą plażą na Nowodworach to mocne przegięcie.

# NN1

28.03.2014 11:59

A wiatr z której strony wieje (dwuznaczne). W pobliżu znajduje zrzut ścieków (jakoby oczyszczonych) z Czajki.

REKLAMA

# Ola

28.03.2014 12:42

Gratuluje! Panie Marcinie, czekaliśmy na tą inwestycję, DZIĘKUJĘ! Robi Pan dobra robotę dla mieszkańców Nowodworów.

# odkryta

28.03.2014 12:45

Korowajowi trzeba przyznać że jest skuteczny pewnie dla tego że będzie kandydował to sejmu i zbiera +++

# faza

28.03.2014 13:20

super to nie daleko mojego bloku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

REKLAMA

# m.s.

28.03.2014 13:28

Wszystko super, tylko którędy bezpiecznie dojść ? bo chyba nie sprawną ? brak chodnika, szybko jeżdżące samochody, brak dobrego oświetlenia ?...

# zielona bialoleka

28.03.2014 13:36

Jak czytam te komentarze to WAS chyba popier...iło, cieszcie się lepiej, że ta plaża będzie, a nie sypiecie piach w tryby dla Korowaja, a to, że zabiega o swój okręg... i tak powinno być! Moja radna na którą zagłosowałem nic nie robi dla zielonej białołęcki, oszukała mnie... :(

# plażowiczka

28.03.2014 13:42

No tak, popieprzeni miłośnicy środowiska ... Plaża jest wspaniałym pomysłem - oby więcej takich !! a ekologom radzę iść na śródmieście i tam bronić skrawków zieleni i przyrody.

REKLAMA

# gość

28.03.2014 13:50

Na Śródmieściu jest więcej starych drzew, parków i skwerów niż na tym ponurym osiedlu. O plażę walczycie zamiast zająć się tym bałaganem dookoła. Pan K. zajmuje sie tylko tym co mu popularność przyniesie za to nie interesują go prawdziwe problemy w okolicy, w której mieszka.

# varszaFka

28.03.2014 13:57

#odkryta napisał(a) 28.03.2014 12:45
Korowajowi trzeba przyznać że jest skuteczny pewnie dla tego że będzie kandydował to sejmu i zbiera +++

Tak. Kryterium celebryckie obowiązuje na listach PO. A Korowaj to taki lokalny celebryta. Niewiele robi, ale ma dużo fanów na FB i umie sie sprzedać
Jego zaprzeczeniem jest pracowity jak mrówka Tumasz, który zupełnie nie radzi sobie jako celebryta.

# Mlody

28.03.2014 14:01

Ludzie, przybysze z obcych wsi mieszkajacy na Tarchominie. Dajcie w koncu tej dzielnicy sie rozwinac, mlodzi ludzie nie maja co ze soba tu zrobic, gdzie wyjsc, rozerwac sie. Chcecie miec cisze? Rezerwaty? Przyrode? Jest wiele pieknych wojewodztw. Kupcie sobie dom przy lesie i za przeproszeniem wypier... Stad. Tarchomin- same sklepy i bloki, placow zabaw i dzieci. Potrzeba tu takich miejsc! Kregle, kino, dyskoteka, a ta plaza super pomysl. Wiem ze tysiace ludzi bedzie tutaj przyjezdzalo nawet z Legionowa i okolic. Lomianek. Oby rozwinela sie niczym La Playa, aby powstaly tu bary, dyskoteka, miejsce do relaksu. Wszyscy przyrodnicy : chcecie zieleni i ptakow to sie wyprowadzcie z wielkiego miasta i zyjcie sobie na wsiach.

REKLAMA

# gość

28.03.2014 14:16

Przez takich wizjonerów skończy się na Białołęce to co najlepsze. Plaże dyskoteki, kręgle i bary masz w innych częściach tego samego miasta. Młodzi i jak tu nie siedzą, bo uczą sie i pracują w innych dzielnicach. Białołęka to miejsce, gdzie można odpocząć od zgiełku miasta. Mówicie o Tarchomhnie, jakby nie był częścią Warszawy. Naprawde rozrywki, których tak łakniecie macie na wyciągnięcie ręki. Byle autobus, 30 min. jazdy i macie, co chcecie.

# racjonalista

28.03.2014 14:36

Mam w nosie tą ekologię chcę plażę! Przecież ona nikomu nie będzie przeszkadzała, jakiś piach, jakieś ławki, boisko. Te eko teroryście chcą wyciągnąć kasę i zablokować inwestycję!!!! Won do śrudmiescia!!!! Korowaj ma racje, musimy wykorzystać ten wodny potencjał!!!

# Luthien

28.03.2014 14:40

o jakiej Ty kasie gadasz? Co za chory kraj! Ta plaża to tłumy i SYF na terenie rezerwatu!

REKLAMA

# prawda

28.03.2014 14:44

Co do plaży to popieram, co do Tumasza i Korowaja są bardzo do siebie podobni, lobię ich obydwu bo nie olewają mieszkańców.

# qwerty

28.03.2014 14:48

#racjonalista napisał(a) 28.03.2014 14:36
Mam w nosie tą ekologię chcę plażę! Przecież ona nikomu nie będzie przeszkadzała, jakiś piach, jakieś ławki, boisko. Te eko teroryście chcą wyciągnąć kasę i zablokować inwestycję!!!! Won do śrudmiescia!!!! Korowaj ma racje, musimy wykorzystać ten wodny potencjał!!!

Pełna zgoda, niech budują plażę będzie coś dla młodych. Teraz to tylko jest tam syf i powywracane drzewa.

# eko

28.03.2014 14:57

MK powiedział "(...) pierwszym krokiem w tej materii będzie budowa plaży na Nowodworach." Co znaczy pierwszym krokiem, będą kolejne kroki?!

REKLAMA

# Luthien

28.03.2014 16:23

Plany stawiania jakichkolwiek stałych konstrukcji na terenie zalewowym to zwykła głupota. Nie mogę sie zgodzić aby pieniądze z moich podatków wydawane były w taki sposób! Panie Radny proszę sie zająć czymś pożytecznym, a nie słuchaniem ludzi, ktorzy zasyfią, zdewastują okolicę nic od siebie dzielnicy nie dając. Jak sie coś dzieje i trzeba wesprzeć prawdziwą lokalną społeczność to każdy odwraca głowę, bo co drugi "nie jest stąd", ale takie pseudoinwestycje mają nagle poklask większości.

# Maks

28.03.2014 18:03

Kiedy? To? Bedzie?

# Planto

28.03.2014 19:00

Korowaj zmutuje każdą dobrą inicjatywę. Plaża miała powstać pod mostem północnym. Teren był zniszczony przez budowę mostu. W pobliżu dobry dojazd, miejsca do parkowania, a tu nagle K. chce plażę w innym miejscu. Cóż K. potrafi działać, a jego pomysły nijak się mają do rzeczywistości przykład wieża dla jerzyka za 60 tys zł. Ptaki w niej w ogóle nie mieszkają. Taniej byłoby zamontować budki na blokach.

REKLAMA

# arti

28.03.2014 21:36

Przecież to teren rezerwatu Ławice Kiełpińskie podobno prawem chroniony - nie jest to przypadkiem kiełbasa wyborcza ?

# warszawianka

28.03.2014 22:34

Ja nie mam nic do tego projektu ale na Boga nie w tym miejscu. Miała powstać przy moście i za tym głosowaliśmy!!!! Zostawcie tereny zielone w spokoju!!! A wy słoiki razem z naczelnym Korowajem jak wam się nie podoba to róbcie sobie taki syf w swoich wsiach a nie na zielonych terenach Tarchomina!!!!!

# Mlody

28.03.2014 22:58

Szanowny czlowieku masz autobus poza miasto to czego tak pragniesz znajdziezz poza Warszawa. Wyprowadzcie sie zwolennicy ekologi z najwiekszego miasta w Polsce i sobie siedzcie na wsi. My Warszawiacy RODOWICI. Mlodzi chcemy tego, potrzebujemy. Potem dziwicie sie ze mlodziez rozrabia, ale gdzie ma spozyc swoja energie? Masz autobus jedz nad zegrze, jedz do lasu kolo radzymina. Zwiedzaj lasy, sluchaj ptakow. Rob co chcesz a tutaj i tak i tak wszystko sie rozrosnie. I bedzie tutaj wielka dzielnica pelna rozrywek i zycia jakiego tu brakuje. A Wy wielcy zwolennicy przyrody niestety przegracie! :) i bedziemy sZczerze za tym walCzYc ! :)

REKLAMA

# lambada

29.03.2014 04:34

Fantastyczny krok dla polepszenia warunków wypoczynkowych dzielnicy , dzieci sie uciesza :)

# lambada

29.03.2014 04:35

Fantastyczny krok dla polepszenia warunków wypoczynkowych naszej dzielnicy, dzieci sie uciesza :)

# TRiddle

29.03.2014 08:24

Będzie plaża tam gdzie najbardziej śmierdzi? I tam gdzie trzeba najbardziej ingerować w środowisko? Super.

# rafx

30.03.2014 19:41

Popieram, Panie Marcinie oby tak dalej, potrzeba nam tutaj ludzi z inicjatywą i pomysłami.

# ajaja

31.03.2014 09:21

ale przecież tam jak pamiętam zawsze była plaża - a czy będą srajnie tj toitoi czy w krzakach. Plaże trzeba nazwać np. im Korowaja

# martinos

31.03.2014 13:25

Masochiści.
Nie ma to jak siedzieć w upalne dni na gorącym piachu nad śmierdząca wodą, w której nie można się kąpać.

# darek

31.03.2014 17:30

Prawdziwe dauny..., popieram pomysł powstania plaży, Panie Marcinie niech Pan robi swoje!

# Pieski

31.03.2014 17:35

Podoba mi się to blisko mojego osiedla jupi jupi :D

 antyurzędnik

31.03.2014 21:25

Fascynujący pomysł. Jeszcze lepszy niż wieża dla jerzyków. Leżenie plackiem na piachu bez możliwości kąpieli w wodzie jest chore, a jeśli ma ktoś taką ochotę to polecam teren Piaskarza. Wydmy jak w Łebie. Proponuję tylko p.Korowajowi zrobić kolejny projekt wieży dla jerzyków ( za coś trzeba brać kasę) i umieścić ją w pobliżu plażowiczów. Przecież komary nie mogą trzaskać opalających w tyłek, bądź inna roznegliżowaną część ciała.
Proponuję zająć się tematami, które rzeczywiście są problamami tej dzielnicy, a nie łatwo i bezefektywnie wydawać publiczne pieniądze.

# lekarz

31.03.2014 23:36

Ale tu ludzie mają nasrane w głowie, w tej dzielnicy przecież nie ma gdzie z dzieckiem wyjść. Jedne plac zabaw na Odkrytej. Panie Marcinie dobry pomysł, pełne poparcie, proszę robić swoje! A psy niech szczekają...

# Luthien

01.04.2014 06:45

Co to za słownicto? Poza Odkryta są place zabaw w parkach Strumykowa, Picass, Ceramiczna, Henryków, a także jeden przy Światowida. Wydawanie pieniedzy na stałe urządzenia na tereniezalewowym to głupota, a plażę można zrobić w pobliżu mostu północnego! Taka plaża w pobliżu mostu funkcjonuje na wysokości Starówki. Za plażą przy Północnym przemawiają co najmniej dwa argumenty: dobry dojazd i możliwość zaparkowania w okolicy oraz to, ze powstałaby POZA TERENEM REZERWATU.

# gość

01.04.2014 11:28

Ręce opadają z tymi pomysłami radnego. Głosy poparcia są chyba od kolegów i koleżanek z partii.

# dejork

01.04.2014 11:31

#gość napisał(a) 01.04.2014 11:28
Ręce opadają z tymi pomysłami radnego. Głosy poparcia są chyba od kolegów i koleżanek z partii.

raczej od niego samego.

# Barnaba

01.04.2014 13:55

Czy Pan Marcin zawsze musi chodzić w tym mundurze? Przecież to chore. Proponuje mundur zamienić na smoking lub obcisły strój z lateksu.

# fanka

01.04.2014 16:38

Za mundurem Panny sznurem, Korowaj to niezłe ciacho! :)

# gość

01.04.2014 19:19

Niezłe ciacho? Bez jaj...

# cobra22

01.04.2014 21:42

proponuje kamery monitoringu na tym terenie

# kamień w wodę

02.04.2014 11:59

#fanka napisał(a) 01.04.2014 16:38
Za mundurem Panny sznurem, Korowaj to niezłe ciacho! :)
ale jaja!

# gdfg

02.04.2014 19:48

Szeregowy beretu nie nosi ??????????? do ukarania albo zdejmij barwy narodowe cieciu jeśli nie jesteś Wojskowym bo łamiesz prawo !!! A co do pomysłu to moj stary pomysł i popieram go !!

# kapitan

03.04.2014 16:27

#gdfg napisał(a) 02.04.2014 19:48
Szeregowy beretu nie nosi ??????????? do ukarania albo zdejmij barwy narodowe cieciu jeśli nie jesteś Wojskowym bo łamiesz prawo !!! A co do pomysłu to moj stary pomysł i popieram go !!
Czego wymagasz od żołnierzyka-teologa?

# karateka

03.04.2014 16:29

BTW skąd się wzięła kwota 35 mln????
Ostatnio była mowa o 15 czy 18 mln!!!
https://www.youtube.com/ watch?v=CVL_eTcjGbU&list=UUlUU0 j1veVam83QxWPse9AA

# Radny

04.04.2014 17:01

Korowaj, idz sie leczyć człowieku, tam nie ma nawet dobrego dojazdu !!!!!!!!!!!

# Radny

04.04.2014 17:15

Korowaj, powinien pózniej spłacić z własnej kasy dewastację terenów Rezerwatu !!!!!!!!

# plażowicz

04.04.2014 19:48

Psy szczekają Korowaj robi swoje! :D i dobrze nie ma co tych psów słuchać Panie radny, ja tam chcę plażę na Białołęce!!!!!!!

 antyurzędnik

04.04.2014 21:42

Korowaj raczej robi swoje, a jerzyki nie szczekają

# Era

20.04.2014 16:12

Oburzajace!!! Matko!-kiedyś na Tarchominie było zielono cicho,spacerujac nad Wisla mozna bylo spotkac LEGALNYCH mieszkancow tych terenow jakimi sa dzikie zwierzeta.
Boze chron przed takimi spolecznikami,ktorzy egoistycznie zagarniaja tereny-okradajac,niszczac najcenniejsze-nature.
Jestescie slepi do diabla???? Oglupieliscie??? Halasy i smrod grila zmieszany z odorem piwska!-przeciez to absurd!
Mi tez brak slow..

# piszczałka

23.04.2014 09:17

Po co dwa artykuły (ten i "Plaża na Nowodworach ? Przecież to rezerwat") i rozczłonkowana dyskusja dotycząca jednego tematu ? To ewidentna bzdura. Dyskusję nalezy połaczyc w jedną całość, jeden z obu artykułów zaniechać.

# gość

23.04.2014 09:39

Fakt.Zatem prosba do administratora o polaczenie dwoch watkow :)

# Clio

12.05.2014 16:20

Dziwna ta inicjatywa. Przecież ten teren jest systematycznie zalewany podczas wiosennych roztopów. Woda podchodzi aż pod sam wał i niesie korzenie, pnie a nawet i drzewa...przecież co roku trzeba będzie to odnawiać/ uzupełniać.
No chyba, że będzie to "ruchoma" infrastruktura, zwijana jesienią.

# plażowicz

12.05.2014 18:13

Clio - a co będą odnawiać uzupełniać - jedynie może tablicę z napisem "Plaża miejska powstała dzięki jedynej inicjatywy radnych Platformy Obywatelskiej w kadencji 2010-2014"

 antyurzędnik

12.05.2014 21:09

Bo najlepsze są słomiane ( i piaszczyste inwestycje). To jest plaża na miarę naszych potrzeb i to nie jest ostatnie słowo naszych radnych.
ps. Pierwsze słowo to - wieża dla jerzyków, która była najdroższą znaną na świecie niby pułapką dla komarów.

# Karma dla naiwnych

30.06.2014 14:51

dziękujemy Platformie Obywatelskiej za prezent w postaci plaży. Mam pytanie do p.Korowaja 1. czy będzie w pobliżu parking dla plażowiczów 2/ czy będzie komunikacja miejska do plaży 3/ czy będzie wyznaczony pas wodny do kąpieli 4/czy będą ratownicy. 5/ kiedy uroczyste otwarcie tej inwestycji 6/ czy na otwarciu będzie Prezydent Warszawy p. Hanna Gronkiewicz-Walc

# geminatores

05.07.2014 09:21

Jasne plaża na Nowodworach - będzie syf i malaria jak na plaży la playa, wydzierająca mordę niewyedukowana młodzież, tony śmieci, butelek. Nasza kultura osobista ma zerowy poziom. Polacy nie mają za grosz szacunku do publicznych rzeczy/terenów. Faktycznie super pomysł! Już wolę zarośniętą trawę ale ciszę oraz spokój. JESTEM NA NIE! Gdzie mam się podpisać?!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024