REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# 123

24.03.2023 13:09

Dookoła pełno lasów. Ale niektórzy chcieliby pod nosem, prywatnego niemal parku. Który zryja wszechobecne dziki. Nie powinni mieszkać w mieście. Może trzeba było zostać w domu pochodzenia?

# nnn

24.03.2023 15:24

Prawdziwy sportowiec biega w parku. Do parku przyjeżdża samochodem. Nawet jeśli zrobicie park to parking i tak musi powstać, bo sportowcy rozjeżdżą pobliskie trawniki.

 drugastrona

24.03.2023 22:19

Ciekawe, czy osoby pragnące nowego parkingu to te same osoby, które protestują przeciwko nowym blokom, bo "beton".

REKLAMA

# Janusz67

25.03.2023 13:52

Chcemy parkingów!!!

# Redbits

26.03.2023 21:59

#123 napisał(a) 24.03.2023 13:09
Dookoła pełno lasów. Ale niektórzy chcieliby pod nosem, prywatnego niemal parku. Który zryja wszechobecne dziki. Nie powinni mieszkać w mieście. Może trzeba było zostać w domu pochodzenia?

Nie róbmy parku bo dziki zryją. A poza tym dom pochodzenia to chyba twój jest ze wsi, bo samochód to urządzenie dla wieśniaków, którzy nie mają dostępu do publicznych usług komunikacyjnych

# Maria1

27.03.2023 08:21

Do chętnych na parking. Zbudujcie sobie parkingi pod swoimi blokami na swoich osiedlach. Wiedzieliście, że wasi patodeweloperzy nie zbudują wam wystarczającej ilości miejsc, to było nie kupować mieszkań. Też możecie parkować na parkingach Biedronki i Galerii pod Dębami (abonamenty czekają). Czy w ogóle pomysleliście, że zbudowany tu parking będzie raczej służył tym spoza Białołęki, którzy chętnie przyjadą tu po przebicu Światowida do Modlińskiej na Winnicy? Przy ruchliwej, głównej ulicy Nowodworów powinien być teren zielony - pochłaniający wyziewy uliczne. Tu też mieszkają ludzie. NIE DLA PARKINGU!

REKLAMA

# pgroch

27.03.2023 08:25

Najpierw pozwalają deweloperom budować bloki bez parkingu. Później ludzie bezmyślnie kupują takie bloki licząc, że zaparkują na okolicznych parkingach. Następnie okazuje się, że na nich nie ma już miejsc. Więc co mądrzy robią?
Likwidują pasy nie swojej zieleni, tak aby móc zaparkować swój samochodzik jak najbliżej bloku.
Trzeba było myśleć wcześniej a nie teraz zabierać ludziom ostatnie skrawki zieleni.

# bober

27.03.2023 12:57

Ja tylko zauważę, że obecnie ta urocza łąka jest cała - za przeproszeniem - zas..rana przez psy, w krzakach są wysypiska śmieci, a na ścieżce po której idzie się na przystanek jest pełno tłuczonego szkła. Więc faktycznie, parking to zło, żądamy więcej g..ówna!

# nnn

28.03.2023 16:10

Proszę bardzo. G..ówno, g..ówno, g..ówno, g..ówno, g..ówno. Więcej nie dam, bo jeszcze się do Wisły wyleje.

REKLAMA

# Haha

12.04.2023 22:50

Park! Wiedzieliście, że brakuje miejsc parkingowych. Po 2 Tarchomin to betonoza I brakuje terenów zielonych między blokami. Nie nie piszcie o wale wiślanym albo okolicznych lasach. Po 3 w innych dzielnicach ogranicza się miejsca parkingowe i pasy jezdni po to by było więcej terenów zielonych to czemu tu tego nie robić? Jak brakuje miejsc na samochody to przesiądźcie się na komunikację miejską.

# Mieszkaniec Strumykowej

15.04.2023 03:55

Choc mieszkam obok i mam wlasne miejsca parkingowe to jestem za parkingiem bo irytuje mnie obsrana przez psy pseudołączka. Powinny być słone kary za niesprzatanie po swoim psie

# Mieszkaniec Strumykowej

15.04.2023 03:58

#bober napisał(a) 27.03.2023 12:57
Ja tylko zauważę, że obecnie ta urocza łąka jest cała - za przeproszeniem - zas..rana przez psy, w krzakach są wysypiska śmieci, a na ścieżce po której idzie się na przystanek jest pełno tłuczonego szkła. Więc faktycznie, parking to zło, żądamy więcej g..ówna!
W pełni się zgadzam z tym komentarzem

REKLAMA

# Mieszkaniec Strumykowej

15.04.2023 04:00

#pgroch napisał(a) 27.03.2023 08:25
Najpierw pozwalają deweloperom budować bloki bez parkingu. Później ludzie bezmyślnie kupują takie bloki licząc, że zaparkują na okolicznych parkingach. Następnie okazuje się, że na nich nie ma już miejsc. Więc co mądrzy robią?
Likwidują pasy nie swojej zieleni, tak aby móc zaparkować swój samochodzik jak najbliżej bloku.
Trzeba było myśleć wcześniej a nie teraz zabierać ludziom ostatnie skrawki zieleni.
Jak jesteś takim wielkim zwolennikiem zieleni to wyprowadź się na wies

# Adam11

15.04.2023 04:01

#Maria1 napisał(a) 27.03.2023 08:21
Do chętnych na parking. Zbudujcie sobie parkingi pod swoimi blokami na swoich osiedlach. Wiedzieliście, że wasi patodeweloperzy nie zbudują wam wystarczającej ilości miejsc, to było nie kupować mieszkań. Też możecie parkować na parkingach Biedronki i Galerii pod Dębami (abonamenty czekają). Czy w ogóle pomysleliście, że zbudowany tu parking będzie raczej służył tym spoza Białołęki, którzy chętnie przyjadą tu po przebicu Światowida do Modlińskiej na Winnicy? Przy ruchliwej, głównej ulicy Nowodworów powinien być teren zielony - pochłaniający wyziewy uliczne. Tu też mieszkają ludzie. NIE DLA PARKINGU!
TAK DLA PARKINGU

# Jerzy_77

18.04.2023 13:01

#Mieszkaniec Strumykowej napisał(a) 15.04.2023 03:55
Choc mieszkam obok i mam wlasne miejsca parkingowe to jestem za parkingiem bo irytuje mnie obsrana przez psy pseudołączka. Powinny być słone kary za niesprzatanie po swoim psie
1000%

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024