REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Notariusz w Warszawie

28.03.2019 11:58 androg
Witajcie,
Od pewnego czasu przymierzamy się z mężem do kupna nowego mieszkania. Przy kupowaniu pierwszej nieruchomości mieliśmy spore problemy, więc tym razem chcemy ich uniknąć. Nasz cel to nowe mieszkanie. Myślimy o tym, żeby skorzystać z usług notariusza, bo to jest najbardziej opłacalne i zapewnia legalny zakup. Poza tym, podpisanie umowy u notariusza jest wiążąca. Tylko pojawia się pytanie odnośnie kancelarii notarialnej. Moja siostra poleciła mi kancelarię Anny Ziółkowskiej. Czy ktoś z Was korzystał z usług kancelarii? Chcę mieć pewność, że mogę liczyć na najwyższą jakość usług. Proszę o poradę.
Pozdrawiam
24.05.2019 23:54 Pani Wiosna
Internet w Polsce powinien być dla wszystkich bezpłatny i wolny od jakiejkolwiek cenzury! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
23.03.2020 13:17 #karo998
Z ręką na sercu polecam jak dla mnie najlepszego notariusza w Warszawie. Kancelaria Magdaleny Korobowicz to połączenie nieoszacowanej wiedzy i ogromnego doświadczenia. Korzystaliśmy z mężem między innymi przy zakupie mieszkania w centrum Warszawy, i szczerze polecam takie rozwiązanie. Oczywiście wiąże się ono z wydatkiem, ale śpicie potem spokojnie bo macie pewność, że ktoś profesjonalnie zadbał o Wasze interesy.

15/1366 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi inne
 Pożyczki w ciągu 24 godzin dla całego kraju. Prywatna firma pożyczkowa jest czynna 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Udzielimy pożyczek przez Internet do 25 milionów euro na okres do 300 miesięcy szybko i bez zbędnych formalności, a nawet bez wychodzenia z domu. Raty od 350 Kc wystarczy wyciąg z rachunku lub wyciąg, całkowicie online - klient otrzymuje pieniądze nawet w ciągu 1 godziny! E-mail: leni.bolkova01@gmail.com lub WhatsApp: +420608987486

Różne
 Jest mi bardzo miło, że zainteresowało Cię moje ogłoszenie. Przede wszystkim chcę Cię zapewnić, że moje ogłoszenie jest w pełni prywatne. Jeśli więc szukasz młodej, inteligentnej dziewczyny do spędzenia czasu w miłej, zmysłowej i niewymuszonej atmosferze - dobrze trafiłeś. Zanim napiszesz proszę, abyś zapoznał się z moim całym ogłoszeniem tutaj www.zboczki.pl/mloda69 Bo tutaj nie będę nikogo zanudzała :) Wrzuciłam tam także więcej zdjęć bo tutaj się chyba nie da.

Budowlane
 Firma remontowo budowlana oferuje kompleksowe usługi remontowo budowlane Budowa domów jednorodzinnych Prace murarskie 2ylewki tynki ręczne maszynowe .Zabudowy karton gips ścianki działowe sufity podwieszane Montaż drzwi okien. Układanie glazury terakoty gresu kamienia.granitu mozaiki. Montaż drzwi okien Instalacje elektryczne Instalacje wodno kanalizacyjne centralnego ogrzewania gazowe Wyburzenia rozbiórki.Docieplenia domów . Pogotowie techniczne 24h nieruchomości biur hoteli. Bezplatna wycena

Nieruchomości
 Kamieńsk Łódzkie Mam do zaoferowania dwa budynki parterowe z poddaszem użytkowym,duży garaż zagospodarowana działka ,małe zabudowania gospodarcze,wszystkie media siła,taryfa, dzienna ,nocna ,internet telefon, telewizja, centralne ogrzewanie ,piec na węgiel brunatny,tani opał tona 140 zł.Jeden z budynków który znajduje się przy głównej ulicy w mieście może służyć do celów usługowo mieszkalnych,bardzo dobry punkt na sklep bar itp.szerokie miejsce parkingowe,b.blisko przystanek MPK,PKP, sklepy, szkoły w niedalekiej odległości wyciąg narciarski,małe jeziorka itp.Bliższych inf. udzielę tel. zapraszam do kontaktu.Dla zdecydowanych wyposażenie,materiały wykończeniowe,negocjacja w ramach zdrowego rozsądku.cena 210000 tel.515787585

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Helloprint Polska
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA