REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

nie słowa tylko czyny

# piotrek

05.11.2006 19:30

konwencja PIS otwarta przez tego, który nic nie zrobił ,kiedy to prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania w stosunku do Ojca Prowadzącego(owieczki do kasy) i mówiącego, że fundusz utworzony z naszych pieniędzy w sejmie dla weksli Lepperka to nic takiego.
Marcinkiewicz mówił ładnie, ale nic mi się nie zgadza z moimi korespondencjami i nieprawnymi odpowiedziami na moje pisma lub pozostawienie pism bez odpowiedzi, również z jego biurem, jego urzędolami, a nawet z jego poprzednikiem , dziś rezydentem-bufonem.Kłamstwa, oszustwa i brednie, ładnie ubrane przez mędrków od komunikacji niewerbalnej i tyle..won, won, won.
Potem brajdak cierpiący na manię niższości(zauważcie, że niscy ludkowie najczęściej posiadają wściekłe i niebezpieczne psy), też ładnie godoł, tylko to nie jest zgodne z rzeczywistością, o cxzym oni wszyscy mówili, kłamią i chca jak najwięcej mieć ludków w samorządach i rezydencika warszawy też chcą
mieć.
MAM NADZIEJĘ, ŻE W TYCH WYBORACH PIS DOSTANIE PO DUPIE, TYLKO ABY GOSPODARNOŚC PRZY TYM NIE ZYSKAŁA, BO TU NIE MAM MNIEJSZEGO, CZY WIĘKSZEGO ZŁA.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024