REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Nie kandyduję i obiecuję

# Jarek_Filipowicz

12.10.2006 06:52

że w kolejnej kadencji rady dzielnicy będę organizował imprezy sportowe, rekreacyjne i kulturalne dla mieszkańców Białołęki,
tak jak robiłem to nie będąc radnym od 2003 roku, spełniając w ten sposób swój program wyborczy dotyczący otwierania sal gimnastycznych i boisk szkolnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych
Będę głosował na syna Michała ponieważ uważam, że już najwyższy czas dokonać prawdziwej zmiany pokoleniowej w gronie radnych dzielnicy

# ciekawski

12.10.2006 07:45

A z jakiej listy Szanowny Syn wybiera się w imieniu niespełnionego Taty?

 Matka_Sławka_z_Gdańska

12.10.2006 11:07

Skoro wymysliles sobie taki gry plan, ze ryj w korycie z szambem zanurzy mlody, a ty pozostaniesz czysty i nie ubabrany .....
Eeee? he....
...no to trudno Jarek oczekiwac, zebys glosowal na Tadeusza dajmy na to... a na syna nie ?
Ale i tak Parafie dziekuja ci za jasna deklaracje !

REKLAMA

# Startujący

12.10.2006 11:31

Skoro Jarek realizuje program wyborczy nie będąc radnym - to niech zajmie się też paroma innymi rzeczami. Jarku, zbuduj Mościk, puść kolejki, metra i inne pierduły. A my weźmiemy diety!

 Matka_Sławka_z_Gdańska

12.10.2006 11:54

Dobra uwaga !
.... moze go przekierowaac i niech zapie...dala na innych odcinkach. Ha, ha, ha.... Jarus,co ?

# WFH

12.10.2006 16:01

Popieram inicjatywę głosowania na młodych ludzi (nie chodzi mi o marionetkę- Oracza). Znając życie i tak zaraz rzesza przyczepionych do stołka betonów będzie chciało ukręcić łeb młodym, ambitnym kandydatom. Nadchodzi punkt kulminacyjny ich czteroletniego oczekiwania - wybory. Zaraz się dowiemy jacy to nasi kochani staruszkowie są wspaniali. Ile to zrobili podczas ostatniej kadencji. Zobaczymy te same (z kilkoma dodatkowymi zmarszczkami w porównaniu z poprzednimi wyborami) ich zdjęcia na tych samych miejscach na listach (nie mogą przecież zaryzykować oddania młodym "najlepszych" miejsc bo przez przypadek mogli by "nie wejść" i cztery lata były by zmarnowane. Wyobrażacie sobie sytuację w której burmistrz Smoczyński nie dostał mandatu? (bynajmniej nie chodzi o drogowy) . Co by biedaczek wtedy zrobił. Od tylu lat przyczepiony do stołka, a teraz musiał by szukać sobie uczciwej pracy. Pozdrawiam serdecznie

REKLAMA

# Jarek_Filipowicz

12.10.2006 17:38

Sławku, współczuję Ci, że masz taką Mamusię.
Budowa mostu, kolejek i metra to zadania powyżej rady dzielnicy.
Syn startuje z listy Lewica i Demokraci z 13 miejsca w okręgu II.

# realista

12.10.2006 18:18

Do Jarka- to szanse ma mniej niż umierkowane. Bartek mogłby wniesc nowa jakosc- gdyby stworzył własną spolecznikowska liste. Wtedy powstałaby nowa młodsza o 30 lat Gospodarnośc i moze byłaby to zmiana jakościowa lub mimo wszystko poszedł z Pis . Wtedy zdobyłby mandat (mimo kiepskiego miejsca) i mogłby okazać się liderem dla młodych Pisowcow. A oni jakis potencjsał w sobie mają, tylko uwierzyli w sciezke kariery partyjnej. Sukces Bartka dałby im do myslenia i uaktywnił ich spolecznie. Mniej by pisali ktory polityk ich popiera a bardziej ile spraw zalatwili.Tak Bartek jest barwna nitka w dywanie Gospodarności- radni z tej listy tez realizuja swoje cele. Załatwiaja swoim osiedlom wode gaz drogi (skadinad potrzebne), ale czy to zmienia sposob rzadzenia Bialoleka- taki sam od 12 lat. I jeszcze jedno Bartek by cos zrobic musi sie rozwijac profesjonalnie- nauczyc sie ukladania budzetu, oceny projektow inwestycyjnych, dobrze poznac ustawe warszawska, znac KPA i orzecznictwo-wtedy moze byc merytorycznie skuteczny[bardziej przytomnie wypowiadałby się wtedy o szansach rozwiazania problemu braku przedszkoli]. W mlodym Pisie mialby z kim sie tego uczyc. Tak.. burmistrz bedzie wspieral imprezy mlodziezowe .. i tyle.

# PIOTREK

12.10.2006 19:42

JAREK, NIE ZWRACAJ UWAGI NA MATULĘ, BO SZKODA CZASU, MOŻNA GO NAMIERZYĆ, KTO TO JEST TYLKO PO CO?
MAM WRAŻENIE, ŻE JEST TO URZĘDOL Z NASZEJ DZIELNICY, BO WIADOMOŚCI I STYL WYMOWY(IRONIA I DRWINY PASUJĄ DO STYLU WSZYSTKICH URZĘDOLI.
ONI OCZYWIŚCIE WYRAŻAJĄ SIĘ INNYMI SŁOWAMI I ZWROTAMI, ALE ZASADA TA SAMA.......

REKLAMA

# Bartek W.

12.10.2006 20:04

Rachunek sumienia (dla wszystkich):
1. A może droga do KARIERY nie jest jeszcze zamknięta?????
2. A może utarcie nosa było potrzebne... i da więcej do myślenia niż mandat, który jest na razie wirtualny? "Przed" człowiek zwykle więcej może się nauczyć.
3. A może niekoniecznie ktoś chce skakać?
3. A może coś się jeszcze zmieni? Przecież rejestracja komitetów trwa do 13 X do g. 0 (hahahaha).

# Jarek_Filipowicz

13.10.2006 07:15

Do Startującego
szkoda, ze tylko tyle potrafisz i chcesz robić przez 4 lata jako radny, ale wiedz, że ludzie szybko Cię rozpoznają.
do PIOTRKA
Miałeś rację pisząc o BMW karierowiczach i dupolizach !!!!
Do Bartka W.
Nie jestem karierowiczem, nikt mi nosa nie ucierał i nic już się nie zmieni do 13X do g. 0 (hihihi).
Tym co robię w Białołęce od 3 lat przeskoczyłem nie jednego "bez-radnego".
Będę agitował młodych do głosowania na mojego syna.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

13.10.2006 08:26

Chryste ! Panie... wyhodowales komucha ??? !!!
Jarek... ... ...

REKLAMA

# Bartek W.

13.10.2006 08:37

Jarku Jarku, pisałem o sobie w kontekście realistyty...

# piotrek

13.10.2006 09:58

do Jarka"nie jednego bezreadnego":
TY WIĘCEJ ZROBIŁEŚ NIŻ ONI WSZYSCY RAZEM DO KUPY WZIĘCI.
i dalej robisz bez diet, bo jesteś społeczniakiem a nie karierowiczem , który tylko gada, gada, gada......

# Jarek_Filipowicz

13.10.2006 19:05

Sławku !!!
Bardzo się cieszę, że Twoj Mamusia nareszcie się odchamiła i zaczęła pisać w języku polskim.

REKLAMA

# życzliwy i znany

13.10.2006 21:39

Jarek więcej finezji! Polotu Ci brak chłopie. Latasz jak kot z pęcherzem za piłką i nie masz czasu pomyśleć... A co na Twoje SLD-owskiej koneksje rodzinne Ksiądz Dziekan-Prałat-Lizodup Głódziowy? Nie wyklnie z ambony? Nie wypierdoli z Agape? Nie nałoży ekskomuniki? Gdzie ty wtedy będziesz latał jak kot z pęcherzem?

# Jarek_Filipowicz

14.10.2006 06:50

do życzliwego i znanego
Zdecydowanie wolę mieć w radzie dzielinicy młodego (24 lata), uczciwego (nieskorumpowanego, bo i kiedy miałby to zrobić), wykształconego prawnika (Michał kończy prawo na UKSW),
jako radnego.
A co do AGAPE - to chyba mi zazdrościsz, że latam za piłką, pływam na łodziach smoczych, gram w szachy i w tenisa stołowego i że poznaję przez to coraz więcej ludzi w Białołęce.

# PIOTREK

14.10.2006 08:47

ŻYCZLIWY
JA TEŻ NIE LUBIĘ KOMUCHÓW!
ALE CZŁOWIEK NIE WIERZĄCY DLA MNIE JEST TAKIM SAMYM CZŁOWIEKIEM JAK WIERZĄCY.
SLDOWSKIE KONEKSJE NIE MAJĄ ZWIĄZKU Z WIARĄ, MOŻNA BYĆ W SLD I WIERZYĆ, WIĘC NIE ROZUMIĘ TWEGO WPISU.
JA BYŁEM 11 LAT MINISTRANTEM I NADAL WIERZĘ W BOGA, A KOŚCIÓŁ....A KOŚCIÓŁ POZOSTAWIŁBYM NA ŁASCE BABCI , KTÓRE KILKAKROTNIE SKROBAŁY SIĘ I TAK ZAJADLE TERAZ KRZYCZĄ O GRZESZNIKACH ORAZ LUDKOM WIERZĄCYM.
ŻADNEGO KONKORDATU I WSPARCIA Z KASY PAŃSTWA, CZYLI NASZEJ, ŻADNYCH ULG, BO WEDŁUG BOGA WSZYSCY JESTEŚMY RÓWNI, WIDAĆ, ŻE WG. KOŚCIOŁA NIE!!!!!

REKLAMA

# życzliwy i znany

14.10.2006 12:59

Jarek, a w co ty jeszcze potrafisz grać?
Może zrobisz zawody w grze w chińczyka...?
ZNów Ci Mierzwa wystartuje i..
Boję się o Ciebie, boś głupi i może Cię ktoś niecnie wykorzystać. Wiesz, że Mierzwa lubi takich chłopciów?????? Nuuuu...
A czy Michał jest nieskorumpowany? Może przez Tatusia???

# Jarek_Filipowicz

15.10.2006 05:42

Życzliwy
Skoro jesteś znany to się przedstaw i napisz w co ty porafisz grać
i nie ubliżaj ludziom bo to nieładnie.

# wfh

15.10.2006 11:31

Poziom kultury ludzi na tym forum jest żałosny. Wiedzicie w Michale Filipowiczu konkurencję i jedynymi waszymi argumentami są... bluzgi. Gołym okiem widać braki w wychowaniu. I to wy chcecie zarządzać Białołęką?? Wstyd
Ps. Ciekawe pod którym z tych nicków chowa się Stefcio Z.

# niepewny

15.10.2006 12:19

A moze głosowac na Pelca?

# xxx

15.10.2006 17:31

Bo co? Bo dużo krzyczał przeciwko "Czajce". Pokaż mi jaką przestawił alternatywę?

# wyborca2

16.10.2006 13:47

zadnej, no i co z tego. Facet lubi zadymy. Jest fajnie... Szkoda ze nie paluja
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break