REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Ja123

03.08.2018 16:03

A ja jestem za mądrale jedne, powiedzcie tą bajkę o melinach ludziom mieszkającym obok sklepów monopolowych. Prohibicja powinna być pomiędzy 00:00 a 05:00 rano.

# Sono Med

07.08.2018 08:37

Zgadzam się, że alkoholizm to plaga społeczna, a osoby potrzebujące pomocy w radzeniu sobie z nią zapraszam na swoją stronę: http://www.leczenieuzaleznienia.pl - Wawer i cała Warszawa. Zakaz sprzedaży alkoholu po 22 popieram. Nie robię sobie złudzeń, że ludzie przestaną przez to pić, bo tak nie będzie, ale ukróci się trochę bandyterkę, dewastacje, wrzaski i "podlewanie" wszystkiego wokół.
Trochę nie podoba mi się stanowisko, że dorośli powinni mieć swobodny dostęp do alkoholu, bo wiedzą co robią. Z racji mojej wieloletniej praktyki w leczeniu alkoholizmu, ale także innych uzależnień wiem, że alkoholik bardzo często nie zdaje sobie sprawy z tego co robi, jaką krzywdę wyrządza sobie i otoczeniu. Nikt mnie nie przekona, że osoba w tygodniowym ciągu alkoholowym, do którego przerwania przyjechać musieli ratownicy, i która ma ponad 4 promile alkoholu wie, co robi. Czasem przymusowa, nocna abstynencja, spowodowana brakiem możliwości zakupu alkoholu, może być najlepszym, co pijaka może spotkać.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe