REKLAMA

sporteum polkolonie 1sporteum polkolonie 2sporteum polkolonie 0
Forum › Białołęka

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 2olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 0

# Zygmunt

15.02.2012 18:22

Ten Kazanowski powinien zostać zwolniony dyscyplinarnie z dożywotnim zakazem zajmowania stanowisk w administracji publicznej i samorządowej!
Jak bardzo trzeba być ociężałym umysłowo, żeby wyrzucić 330 tys na lampeczki zamiast schodów dla mieszkańców
Wy już wiesz, burmistrzu na czym je sobie możesz powiesić!

# Merry

22.02.2012 07:48

ten komentarz ktos powinien umiescic na bibordzie przed ratuszem miasta tak zeby HGW go widziala wjezdzajac swoja limuzyna

# zadowolony z kolei

22.02.2012 14:51

Pamiętam informację gazetową jak się chwalił ( w dodatku nie swoim ) mostem przy zdjęciu z rozpoczęcia prac . Buduje kolej .Nie mam im nic do zarzucenia że nie robią schodów. Dla kolei najważniejszy jest wiadukt.Dziwi mnie natomiast to że gospodarz dzielnicy (ha,ha,ha...)nie spojrzy na projekt inwestycji pod kątem przydatności dla mieszkańców .Tu zasługi ma drugi ananas Smoczyński . Jest wydział infrastruktury który z powodu braku środków ma mało do roboty to niech chociaż śledzi co tu się dzieje . Korowaj niech nie biega po BOK-u tylko weżmie radnych PO wraz z Romantiką i przez tydzień w workach pokutnych gra pod wiaduktem .Podróżujący z góry wiaduktem będą wiedzieć co mają wtedy zrobić.
Prawda Matko...

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

# rutinoscorbin

22.02.2012 15:38

Całe to PO to jedna wielka porażka, a najgorsze jest to, że gdzie nie spojrzeć ch... no bo co pis,sld,psl ten sam syf :-( Nie ma na kogo głosować, umieszczają wszędzie swoich głupawych kolesi i dlatego żadna inwestycja nie poprawnie wykonana. Most Płm , stadion, tramwaj, metro, autostrady, zamieszanie z receptami, ACTA i można tak wymieniać w nieskończoność. Trzeba im powiedzieć dość!

# pifpaf

22.02.2012 16:30

W Ratuszu nie mają czasu na takie bzdety od pierwszej łopaty na tej budowie iluminatorzy myślą jak nazwać ten wiadukt i to zajmuje im większość czasu. Podpowiadam może Most im Curie- Skłodowskiej nie mylić z Skłodowskiej- Curie a W Choszczówce następny wiadukt to nazwijmy im. Ireny Skłodowskiej. A chociaż jeden chodnik wybudowali na tym wiadukcie.

# sprytny

23.02.2012 15:51

oczyszczalnia czajka powinna być imienia Jana Pawła II

REKLAMA

norblin lipiec 01 2norblin lipiec 01 0
:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
:

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 3smaki zycia 2024-09-03 0
Wstąp do księgarni

REKLAMA

Tech Research Studies 1Tech Research Studies 2Tech Research Studies 0

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

REKLAMA

olowkowa rekrutacja trwa 3olowkowa rekrutacja trwa 0

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida angielski 1olowkowa kraina swiatowida angielski 2olowkowa kraina swiatowida angielski 0

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA