REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Nareszcie cos mądrego powiedział

# antypis

03.06.2005 16:05

Prezydent Warszawy Lech Kaczyński powiedział w piątek dziennikarzom, że bardzo poważnie rozważa rezygnację z urzędu. Wiąże się to z decyzją Sejmu o przyjęciu ustawy warszawskiej z poprawkami SLD, które powodują ograniczenie kompetencji prezydenta stolicy.
"Jeszcze nie podjąłem decyzji o rezygnacji, bo odpowiadam za grupę ludzi, którzy przyszli tu ze mną. Bardzo poważnie jednak rozważam rezygnację. Nie było bowiem do tej pory ustawy bardziej partykularnej niż ta" - oświadczył.

# xxx

03.06.2005 16:45

Zwróćcie uwagę na zdanie:
Jeszcze nie podjąłem decyzji o rezygnacji, bo odpowiadam za grupę ludzi, którzy przyszli tu ze mną.
Ta grupa ludzi bierze kasę z miasta i mogłaby się zeźlić na Kaczora przed wyborami.

# jk

03.06.2005 19:48

Czyli tok rozumowania prezydenta jest następujący: nie odpowiadam za miasto, za wybudowanie mostu, dróg, obwodnicy, ODPOWIADAM TYLKO ZA KOLESIÓW, KTÓRZY MOGLIBY STRACIĆ CIEPŁE POSADKI PO MOIM ODEJŚCIU!

REKLAMA

# observateur

04.06.2005 03:02

Towarzysze! Sami to wymyśliliście, czy podyktował to Wam Towarzysz Miller, który wlaśnie bawi w Polsce odpoczywając po wyczerpującej pracy naukowej w USA?

# !!!!

05.06.2005 10:08

Wiwat Sejm wiwat wszystkie stany - czyzby sejm uchwalił cos co mialo by jakis sens i bylo by pozyteczne

# Rysio.Ochucki

05.06.2005 12:51

observateur a ty z jakiego PiSuaru wylazłeś??? A Kaczce to mam ochotę złożyć takie podziękowania:
1. za udany konkurs na most północny
2. za udane inwestycje
3. za opóźnienia przy rozbudowie metra
I aby jak naszybciej SPIEPRZAŁ DZIADU!!! z fotela prezydenta.

REKLAMA

# NN

06.06.2005 19:25

Podziwiać można wiarę, że przyjdzie ktoś lepszy. Skąd?
Metro opóźnione jest od zawsze, most planowany od lat kilkunastu już a "udane" inwestycje znamy z przeszłości. Dużo kosztowały i przyniosły niektórym osobom niezły dochód.

# andrzej

08.06.2005 22:52

Kaczor jak tylko wyczół że może wspiąć się wyżej szukał pretekstu do rezygnacji z prezydentury Warszawy. Zostawił sobie tylko czas do jakiegoś miesiąca przed wyborami jak będę aktualniejsze sondarze... A co do dzielnic? Ładny mi samorząd był. Żadna dzielnica nic nie mogła bez jego przyzwolenia. A jak ktoś mu podpadł to powoływał nowy zarząd, zgodnie z prawem działał i stary a jak obydwa nie dochodziły do porozumienia to wprowadzano zarząd komisaryczny i tym sposobem płaciliśmy my podatnicy za trzy zarządy bo oczywiście każdy kasę brał. I tak to wyglądało w Warszawie przez jakiś rok w połowie dzielnic. Dziękujemy ci Kaczorku.
Zgadzam się w pełni z #jk. Teraz jak mu nie wyszło trzeba jak najszybciej się od wszystkiego oddalić po cichu. A inwestycji jak nie było tak nie ma. I takiej nieudolności jak teraz dawno w Warszawie nie było. Oby tylko Polską nie przyszło mu rządzić...

# olaf

10.06.2005 16:20

Nie jestem w stanie zrozumieć tego jadu wypowiadanego przez moich poprzedników pod adresem prezydenta Kaczyńskiego. Przecież to wspaniały człowiek, polityk, znawca wypełniania osobistych PIT-ów, wspaniały socjotechnik rozumiejący potrzeby mieszkańców stolicy(spieprzaj dziadu), obrońca moralności i swojej rodziny( nie pozwala bratu na udział w Paradzie Równości bo ja zakazał), znakomity budowniczy Mostu Północnego (dzięki niemu będzie dwa lata później), wspaniały organizator pracy administracji warszawskiej (ukarany przez NSA za opieszałość w rozpatrywaniu wniosków).Z drugiej strony nie ma ludzi idealnych i chyba w prezydencie Kaczyńskim budzi się kompleks Napoleona. Ale czy to źle? Z historycznego punktu widzenia Napoleon wiele zrobił dla Polski dobrego.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy