REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Co zrobić ze starymi meblami?

# Dosia

05.06.2005 13:16

Planuję zakup nowych mebli ale nie wiem co zrobić ze starymi. Czy znacie jakąś firmę, która zabrałaby je i zutylizowała, lub zrobiła z nimi coś pożytecznego.

# kinio

05.06.2005 20:53

Tu gdzie obecnie mieszkam, nie ma z tym akurat problemu. Meble wstawia się po prostu w komis. Jeśli nie "zejdą" w ustalonym czasie (miesiąc lub trzy), obniża się ich cenę.

# Dosia

06.06.2005 14:25

Obawiam się, że moje meble baaaardzo długo nie "zejdą" i nie sądzę aby ktoś chciał za nie płacić. Chcę oddać je za darmo.

REKLAMA

# Aniabar

08.06.2005 00:05

Na studiach miałam koleżankę, która całe mieszkanie urządziła sobie meblami oddanymi za darmo. Nie były oczywiscie rewelacyjne ale na 5 lat studiów w sam raz. Nie trzeba było sie o nie martwić, mogła wynając puste mieszkanie. jej to odpowiadało. Moze daj gdzieś ogłoszenie, na pewno jacys studenci sie znajdą.

# klik

08.06.2005 18:17

Jak je postawisz pod śmietnikiem to gwarant, że po 24 godzinach już znajdzie się potrzebujący i sam je sobie weźmie.

# tomaszkiewicz

11.06.2005 10:27

a jak nie znajdzie się potrzebujący ? to będą tam leżały przez pół roku tak jak przy ,,moim " smietniku

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

11.06.2005 11:04

Nie boj nic Tomaszkiewicz.
Poki jest cieplo, to Karol filozofuje i rzenie Pana... a to moze importowane brykiety zakupic, a moze piec fluidalny obstalowac w stolowym zeby w charakterze kominka przed rodzina robil ... tak sie nam tu popisuje. Ze niby taki dziany jest...
Ale lato ( ... a tak przy okazji, to co to za lato !? ) "rzecz" nietrwala, przejdzie, minie, nadejdzie jesien a wraz z nia chlody. Brrr...i...kiedy zapanuje ziab, to innaczej nam Karol zaspiewa. Znikna te "gabaryty" spod smietnika i kartony spod sklepow. Byle jaka szmate na balkonie strach bedzie wywiesic, tak sie bedzie chcial ogarnac !
I zaswieca sie dziadowi oczy do kredensu po Dosce ... he, he... ''zaczekaj'' Doska na Karola !
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024