REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Motocykliści na Światowida

# Dziejo

03.07.2003 10:45

Kilka dni temu, usypialiśmy z żoną 11 miesiecznego synka. Nie dało się. Co kilka minut dwóch, nie napisze kto, na motorach jeżdziło na jednym kole w lewo i w prawo. Nakręciłem ich(1,52MB): http://www.agb.com.pl/~dziejo/motory.avi
Po prostu brak słów.

# nickx

03.07.2003 11:11

Oglądałam i współczuję Wam. Toż to jakiś horror.

# przesada

03.07.2003 11:19

nickx nie przesadzaj

REKLAMA

# nickx

03.07.2003 11:26

Przesado , mieszkam w takim miejscu, że nawet w głuchą noc nie usłyszę motocyklistów i dlatego serdecznie współczuję tym ludziom. Ten huk jest okropny. Jak chcą sobie gdzieś jeździć, to proponuję hałdy. Są tam wyasfaltowane drogi i na pewno nikomu nie bedą przeszkadzać. Nie jestem zdania ,że motocyklistów od razu trzeba zamykać, lub zabierać im motory. Każdy ma swoją pasję, tylko niech oni też dadzą żyć innym.

# cyklomaniak

03.07.2003 13:07

motocykliści to cioty, boją się zimy!!!

# policja to cioty

03.07.2003 14:35

Policja ignoruje doniesienia o tych motocyklistach, pewnie się ich boją. Czy policja na Białołęce to takie cioty, że nie potrafią złapać dwóch debili na motorach? Przeciez oni ze światowida i ronda Tololowa zrobili tor wyścigowy. Wiadomo jakie mają rejestracje, ludzie pewnie widzą, gdzie oni mieszkają...
A niedługo w W-wie będzie wszędzie max 50km/h i panowie o krótkich fiutkach (tj. ci na motorach, gdyby któryś z nich jednak potrafił czytać ale się nie domyślił bo za głupi) będą pewnie łamali przepisy przekraczając prędkośc o 200% !!!

REKLAMA

 m0n1ka

08.07.2003 17:22

Tak się ostatnio nad tym zastanawiałam, bo i mnie ten problem dotyka - czy może poskutkowałoby w jakikolwiek sposób, gdyby zarządy Wspólnot Mieszkaniowych w imieniu swoich mieszkańcó wystosowały pisma do białołęckiej Policji z prośbą o jakieś specjalne monitorowanie tego odcinka Światowida w krytycznych godzinach?
Macie może pomysł, do kogo takie pismo skierować? Jeśli by to miało szansę przynieść jakiś skutek, bardzo chętnie takie pismo przygotuję i poproszę nasz zarząd o pośrednictwo - może się uda?

# martyna

08.07.2003 21:54

M0n1ko! Nie chcę Cię pozbawiać złudzeń, ale mam wrażenie, że to nie da zbyt wiele. Mnie też problem dotyczy i sama dzwoniłam już dwa razy na policję w trakcie "pokazów". Raz przyjechali i spisali, ale za drugim razem już olali. Wydaje mi się, że teraz jedynym sposobem zainteresowania jakimś problemem policji jest opisanie go w mediach, a nie w piśmie...
Chociaż jakaś szansa jest; znajoma policjantka mówiła mi, że jak oni dostają oficjalnie jakieś pismo to muszą się do niego ustosunkować. Oczywiście wymaga to dodatkowego wysiłku i kilku telefonów w sprawie , ale... może warto spróbować...

 m0n1ka

09.07.2003 09:36

:))) Zapomniałam wczoraj dodać: "Tylko błagam, nie mówcie, że jestem naiwna" :)))
Z mediami to nie jest taki zły pomysł, zobaczę, może uda się coś w GW, a przy okazji pismo do komisariatu spreparować też można - przynajmniej nie będziemy mogli sobie zarzucić, że czegoś tam nie spróbowaliśmy.

REKLAMA

# kt

10.07.2003 12:36

a gdzie jest mroku? Z jego postów wynika, że jest w zarządzie 9a. Jakoś nie zainteresował się tą sprawą, a na pewno czytał. No i co nie jest olewusem? Olewa sygnały mieszkańców, więc o czymś to świadczy.

# spacerowicz

10.07.2003 21:54

Dzisiaj byłem z żoną na spacerku po wale i widziałem dwóch debili na motorach, którzy tam śmigali, jakby im dróg brakowało.
Zero mózgu na dwóch kółkach, pewnie mają problemy seksualne, gdyż inaczej trudno wyjaśnić ten narcyzm. Jak ktoś nie wie o czym mówię, to zapraszam na starówkę, gdzie ta hołota się zbiera i wzajemnie podziwia.

# paygirl

10.07.2003 22:01

Oniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sąąąąąąąąąąąąąą tacyyyyyyyyyyyyy zmyyyyyysłowi. Te ich.............skóry i kassssssski.

REKLAMA

# spacerowicz

10.07.2003 23:34

Cześć blondyna!

# mrok

11.07.2003 12:09

do #kt: czytam forum sporadycznie, głównie jak mi ktoś powie, że coś jest do przeczytania. Gdyby nie to, miałbym codziennie do odwiedzenia ze 20 stron. Ale informację przeczytałem, na dyżurze w środę liczyłem dwukołowców z nadmiarem koni mechanicznych i w ciągu 30 minut było co najmniej 8 przejazdów, w tym jeden jeździł na tylnym kole. Próbowałem się dodzwonić do dzielnicowego, ale komórka wyłączona. Poszukam nowego numeru do nich w środowe dyżury będę sobie dzwonił i zgłaszał, zobaczymy co z tego wyjdzie.
W razie potrzeby interwencji piszcie do mnie na mrok@mrok.com - postaram się pomóc.
Michał

# kt

11.07.2003 15:21

fajnie

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy