REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

MARZENIA NA NOWY ROK

# piotrek

30.12.2006 15:18

Każdy prawie z nowym rocznikiem sobie tam coś obiecuje, ja jak zwykle fajki, żarcie i mniej pivka(rzucenie i ograniczenie).
a co sobie wyobrażają nasi włodarze?
poprzedni to by chcieli ze 300 000 mieszkańców w białej, pociąg, tramwaj, metro, mostów ze 3, zero zieleni, bo to krzyżuje układy z developerami i nie tylko z nimi.
a ja mam to wszystko głęboko w kiszce.
najważniejszy jest spokój, spokojne nie za szybkie życie wśród zieleni, a świat(politycy i urzędole) próbuje nałożyć na ludków b. prosty mechanizm
1. praca(w której chcieliby aby z roku na rok zwiększać wydajność o 100%)-mnie nie dotyczy
2.żarcie w pośpiechu i syfu(onkolodzy alarmują)- dotyczy to prawie wszystkich.
3. po pracy-zazwyczaj telewizja(prawie same oszustwa)-dotyczy większości.
4. weekend-albo wyjazd-do łojców, tam żarcie do upadłego i wóda czyli lekka melina, albo kino(obecna kinematografia to melina), albo melina w pubie, czy knajpie, wóda dziś to woda z tabletką, a pivko prawie samo pasteryzowane.
śladowa część ludków chodzi do teatru , albo na koncerty, ale koncerty są b. drogie(muzyka poważna.
5. i tyle, można wymyśleć jakieś kręgle, market, itp. głupoty...a ja qrwa pragnę osiąść w dżungli w drewnianym domku, przynajmniej z 10 lat, coby się z lekka uczłowieczyć, bo przebywając w takich(j.w.) warunkach czuję się po trochu terminatorkiem. w jakim syfie ja żyję, a wszystko pogłębia się, a jeszcze nie tak dawno tak było fajnie.........
więc jak jeszcze raz usłyszę pochwałę, że wąsacze coś dobrego zrobili dla białej...to się zezłoszczęi będę niegrzeczny.....

# antyrajca

30.12.2006 17:43

Kilka postów niżej nażekałes na bambusów, a teraz ci za nimi teskno?

# piotrek

30.12.2006 18:08

naRZekałem na bambusów, owszem, ale jak zwykle muszę wyrażać się szerzej-busz nie istnieje tylko w afryce, aczkolwiek afryka jest przepiękna, jej wielkie jeziora i rzeki są naprwdę czymś pięknym...dość marzeń-napisałem "w dżungli", czy dżungla kojarzy się z afryką i bambusami-murzynów miałem na myśli, mnie raczej nie, bardziej ameryka pd.
a tak najbardziej to zadomowiłbym się na syberii, ale tam sa strasznie zimne zimy, więć latem chciałbym mieszkać na syberii, a zimą w delcie amazonki.....najgorzej obawiałbym się moskitów, bo przed tym cięzko uciec, a smarowanko to przykra rzecz.
kiedyś znajomy chemik śp. zrobił mi mixture na meszki(to z innych krajów przybyło podobno).
mówił, tylko troszkę na skórę, więc jak zwykle tylko troszkę polałem sobie na daszek czapki letniej. przez godzine czy dwie nawet 1 meszka nie podfrunęła bliżej niż na metr, tak samo zachowywały się komary. zdjałem czapkę, aby przetrzeć pot, a tu dziura w czapce(nie na wylot). dobrze, że nie słucham się ludków.
sam umarł(ten chemik).

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

30.12.2006 19:17

Sam umarl ?
A temu towarzyszyli. Poczytajmy o wrazeniach widzow bioracych udzial w tym noworocznym misterium:
PAP/IAR 04:09
''Zdjęcia Saddama Husajna z pętlą na szyi, zrobione tuż przed egzekucją, pokazała w sobotę iracka telewizja rządowa i inne telewizje arabskie. Świadkowie powiedzieli, że były dyktator Iraku do ostatniej chwili zachował spokój. Nie chciał, by na głowę założono mu kaptur. W krótkiej relacji telewizyjnej nie pokazano samej egzekucji, ale chwile tuż przed nią, gdy strażnicy w kominiarkach owijali szyję Saddama czarnym materiałem i zakładali pętlę. Jeden ze świadków egzekucji, szyicki polityk Sami al-Askari, powiedział, że od wprowadzenia Saddama do pomieszczenia gdzie stała szubienica, do zakończenia egzekucji, upłynęło 25 minut, ale po odblokowaniu zapadni przez kata śmierć byłego dyktatora nastąpiła bardzo szybko.
Jeden ze strażników pociągnął dźwignię i Saddam opadł jakieś pół metra do zapadni. Usłyszeliśmy jak kręgi w szyi błyskawicznie pękają i nawet ujrzeliśmy trochę krwi wokół sznura * . Wisiał przez jakieś 10 minut, zanim lekarz potwierdził jego śmierć. Wtedy rozwiązano go i umieszczono w białym worku na zwłoki -powiedział Askari.
Inny oficjalny świadek egzekucji potwierdził, że Saddam zmarł bardzo szybko. Wydawał się bardzo spokojny.
Nie trząsł się - powiedział ten świadek.
Dodał, że przed śmiercią 69-letni Saddam, wypowiedział muzułmańskie wyznanie wiary:
'' Nie ma boga prócz Allaha, a Muhammad jest Jego prorokiem ''
Z jednym nalezy sie zgodzic aktywisto-organisto.
Nie ma boga.
* - a nic nie pisza, czy zlal sie do kuwety ? To zupelnie bezwarunkowy odruch przy powieszeniu i publika powinna oprocz wielu wrazen akustycznych odebrac rowniez dzwiek strumienia moczu spadajacego pod zapadnie. No chyba, ze wysypali tace zwirkiem dla kotkow. A ! To wtedy zupelnie co innego.

# organista ale nie aktywista

30.12.2006 21:32

Istotnie, w przeciwieństwie do boga na szczęście Bóg jest. I objawia się nawet w Tobie, Mateczko.

# piotrek

31.12.2006 01:33

KARA śmierci jest krótkotrwałą karą, sam mógłbym wykonywać.
1. na politykach
2. na urzędolach
3. pedofilach
4. zabójcach w premedytacji(płatnych)
5. i operatorach telefonii komórkowej(wszystkich nawet kobietach).
poza tym wszystkie ryby wypuszczam..........wyobraźcie sobie jak ja tych, a w szczególności w 5 pkt. nienawidzę....ale chroni tych bandytów prawo stworzone przez nich dla nich.....
ludzie ludziom zgotowali.....

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024