REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# ols

29.09.2015 00:18

Jaka degradacja? Bzdury - teraz w środku miasta mamy kawałek dzikiej przyrody, a pan radny chce tzw. cywilizacji... Zostawmy tę naturalność w spokoju, a zwłaszcza lasy w zakolu!

# bobas

29.09.2015 10:09

już niedługo się skończy dziki kawałek, zabudowa postępuje systematycznie, teren będący 20 lat temu bagniskiem jest systematycznie zasypywany, za następnych 20 lat będzie zabudowany, bo mało kto może mieć taką wizję jak Starzyński który wykupił dla miasta Las Kabacki

# sokołowski

29.09.2015 20:22

I powstaną tu biurowce powiadam wam. Krzysiek_S i cns80.

REKLAMA

# nika

30.09.2015 19:09

Od paru lat staram się sprzedać działkę w tym rejonie i niestety nie mogę, bo nie można się tam budować... Dla mnie to jest śmieszne, że nie mogę rozporządzać moją własnością tak jak mi się podoba, bo jakiś urzędnik ma inne zdanie...

# Henio

02.10.2015 08:06

#ols napisał(a) 29.09.2015 00:18
Jaka degradacja? Bzdury - teraz w środku miasta mamy kawałek dzikiej przyrody, a pan radny chce tzw. cywilizacji... Zostawmy tę naturalność w spokoju, a zwłaszcza lasy w zakolu!

Prawie wszystkie działki w tym obszarze są prywatne, a miasto zabrania ludziom robić cokolwiek na ich własności. Jeśli miasto chce utrzymywać ten teren w takim stanie jak jest niech odkupi cały teren, albo niech pozwoli korzystać z ich własności. Kiedyś to były pola uprawne i przynajmniej dawni właściciele mogli korzystać ze swojego kawałka ziemi. Później Warszawa została odrolniona, wprowadzono "Studium" które spowodowało że od tego czasu ludzie nie mogą korzystać ze swojej własności.

# sokołowski

02.10.2015 20:13

Zastów to moja domena i proszę się do Zastowa nie wtrącać.

REKLAMA

 Antekolek

07.10.2015 20:55

Sprzedam w tym miejscu łącznie w dużym prostokącie równoległe do kadetów 31 tys metrów. bartek703@vp.pl 228127020

 Antekolek

07.10.2015 20:57

Sprzedam w tym miejscu łącznie w dużym prostokącie równoległe do kadetów 31 tys metrów. bartek703@vp.pl 228127020.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024