REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Tomasz G

05.11.2015 10:53

Super akcja brawa dla organizatorów.

# *madlen*

05.11.2015 16:54

Dzięki takim akcjom historia nie zginie :)

# Arti

05.11.2015 17:01

Super inicjatywa mam nadzieję że będzie co roku powtarzana

REKLAMA

# Aga W.

05.11.2015 17:02

Brawo za zaangażowanie i za świetny pomysł.

# Kontro

05.11.2015 20:33

Z całym szacunkiem, ale ta akcja to jakiś żart! Albo wręcz celowe działanie mające na celu ośmieszenie parafii i wymuszenie prac remontowych.
Tak się składa, że miałem w rodzinie pogrzeb i na własne oczy widziałem cennik za usługę. wersja minimum (transport, prosta trumna, grabarze, murarze), to koszt rzędu 5000 pln. A do tego jest długa na ok 40 pozycji lista "dodatków" typu: kazanie, dekoracja, mowa przy grobie, trębacz, itp., z których każdy ma swoją cenę (od 100 do 500 pln).
Przy takich cenach jestem bardziej niż pewny, że parafię stać na remont we własnym zakresie i jeśli tylko będzie chciała, to taki remont wykona. A jak nie chce wykonać, to obcy ludzie nie powinni się wtrącać i wymuszać działania takimi akcjami.

# gość

06.11.2015 09:39

To ile Cię wyniósł pogrzeb?
Zasiłek pogrzebowy z ZUSu to 4 tys. - to nie wystarcza?
#Kontro napisał(a) 05.11.2015 20:33
Z całym szacunkiem, ale ta akcja to jakiś żart! Albo wręcz celowe działanie mające na celu ośmieszenie parafii i wymuszenie prac remontowych.
Tak się składa, że miałem w rodzinie pogrzeb i na własne oczy widziałem cennik za usługę. wersja minimum (transport, prosta trumna, grabarze, murarze), to koszt rzędu 5000 pln. A do tego jest długa na ok 40 pozycji lista "dodatków" typu: kazanie, dekoracja, mowa przy grobie, trębacz, itp., z których każdy ma swoją cenę (od 100 do 500 pln).
Przy takich cenach jestem bardziej niż pewny, że parafię stać na remont we własnym zakresie i jeśli tylko będzie chciała, to taki remont wykona. A jak nie chce wykonać, to obcy ludzie nie powinni się wtrącać i wymuszać działania takimi akcjami.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe