REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Tomasz G

05.11.2015 10:53

Super akcja brawa dla organizatorów.

# *madlen*

05.11.2015 16:54

Dzięki takim akcjom historia nie zginie :)

# Arti

05.11.2015 17:01

Super inicjatywa mam nadzieję że będzie co roku powtarzana

REKLAMA

# Aga W.

05.11.2015 17:02

Brawo za zaangażowanie i za świetny pomysł.

# Kontro

05.11.2015 20:33

Z całym szacunkiem, ale ta akcja to jakiś żart! Albo wręcz celowe działanie mające na celu ośmieszenie parafii i wymuszenie prac remontowych.
Tak się składa, że miałem w rodzinie pogrzeb i na własne oczy widziałem cennik za usługę. wersja minimum (transport, prosta trumna, grabarze, murarze), to koszt rzędu 5000 pln. A do tego jest długa na ok 40 pozycji lista "dodatków" typu: kazanie, dekoracja, mowa przy grobie, trębacz, itp., z których każdy ma swoją cenę (od 100 do 500 pln).
Przy takich cenach jestem bardziej niż pewny, że parafię stać na remont we własnym zakresie i jeśli tylko będzie chciała, to taki remont wykona. A jak nie chce wykonać, to obcy ludzie nie powinni się wtrącać i wymuszać działania takimi akcjami.

# gość

06.11.2015 09:39

To ile Cię wyniósł pogrzeb?
Zasiłek pogrzebowy z ZUSu to 4 tys. - to nie wystarcza?
#Kontro napisał(a) 05.11.2015 20:33
Z całym szacunkiem, ale ta akcja to jakiś żart! Albo wręcz celowe działanie mające na celu ośmieszenie parafii i wymuszenie prac remontowych.
Tak się składa, że miałem w rodzinie pogrzeb i na własne oczy widziałem cennik za usługę. wersja minimum (transport, prosta trumna, grabarze, murarze), to koszt rzędu 5000 pln. A do tego jest długa na ok 40 pozycji lista "dodatków" typu: kazanie, dekoracja, mowa przy grobie, trębacz, itp., z których każdy ma swoją cenę (od 100 do 500 pln).
Przy takich cenach jestem bardziej niż pewny, że parafię stać na remont we własnym zakresie i jeśli tylko będzie chciała, to taki remont wykona. A jak nie chce wykonać, to obcy ludzie nie powinni się wtrącać i wymuszać działania takimi akcjami.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA