REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# fert

05.11.2015 16:09

"Stojący na uboczu Tarchomina kościół św. Jakuba Apostoła ..."
Drogi autorze. Czas żebyś wreszcie dowiedział się, że to nie na uboczu stoi kościół, bo ten koścł to samo epicentrum tarchomina, od ktorego tarchomin się zaczął. A to że ztm na ćmielowskiej napisał tarchomin i późiej już tak poszło to znaczy tyle co osiedle metro bielany przy metrze młociny...

# Karol

05.11.2015 18:13

To ja tak to rozumiem. Jak dom mój się wali to społeczeństwo da mi na remont domu a między czasie da mi na budowę nowego domu bo mi brzybylo 10 osób. To tak jak na klasyków 3 szt

# ggg

05.11.2015 18:28

Oj Panie Oracz.
Po pierwsze: To wyremontowali ta zachodnią ścianę w wakacje, czy dopiero będą remontować? "Przez całe wakacje trwał remont zachodniej ściany kościoła" i "W ramach dotacji będzie prowadzona renowacja i zabezpieczenie ściany zachodniej oraz wymieniona stolarka okienna"
Po drugie: Skoro już taki z Pana historyk to pragnie zauważyć, że rok 1518 to rok znaleziony na jednej z cegieł tego kościoła, a nie data "oddania do użytku". 1583 data konsekracji. Wiadomo, że kościół stał już w całości w 1570 roku. Szkoda, że na stronie parafii ten wątek pominięto.

REKLAMA

# Mis

05.11.2015 19:45

Zarazić komisje konkursowa żeby odpowiednio zadecydowala? Dziwnie to brzmi
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA