REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# sprzedajne media

04.02.2016 21:32

"Burmistrz Piotr Jaworski przedstawił dziś radnym opinię prawną" po czym ta opinia od razu znalazła się w internecie i wszystko zostało opisane PO myśli Jaworskiego.

# AleBeka

04.02.2016 21:33

A Pan Klimiuk już nogami znowu przebiegał..
Już było tak blisko i taki dumny był ..
A tu klops jeszcze trzeba poczekać a Prezes na zegarek patrzy... :-)
Zegar tyka..
Oj śmieszni pseudo politycy..

# AleBeka

04.02.2016 21:35

Wydawałoby się, że decyzja wojewody zakończy paraliż w dzielnicy Białołeka. Jednak okazuje się, że klucz zniknął, a burmistrz nie chce realizować postanowień wojewody...
To żart? Jaworski uważa się za kogoś wyższego (ha ha) od wojewody?

REKLAMA

# AleBeka

04.02.2016 21:36

Może Jaworski wsadził sobie klucz do dziurki?

# mikrus

04.02.2016 21:38

PJ jeszcze będzie paragrafami straszył, uzurpator, Napoleon kieszonkowy :-)

# Andrzejj

04.02.2016 21:42

Brawo!
Pan Klimiuk pokazał jak mu zależy na mieszkańcach jak wyszedł z sesji na której były zaplanowane sprawy seniorów (moje) robiąc wcześniej prawdziwą awanturę i opuszczając salę pokazał jak mu zależy na nas mieszkańcach i na budżecie Dzielnicy..
Ja mu tego nie zapomnę.
On ma być przewodniczącym?!
Co on zrobił dla mieszkańców?
Co po za walką o stanowisko robił przez ponad rok?!

REKLAMA

# TomR

04.02.2016 21:52

#Andrzejj napisał(a) 04.02.2016 21:42
Brawo!
Pan Klimiuk pokazał jak mu zależy na mieszkańcach jak wyszedł z sesji na której były zaplanowane sprawy seniorów (moje) robiąc wcześniej prawdziwą awanturę i opuszczając salę pokazał jak mu zależy na nas mieszkańcach i na budżecie Dzielnicy..
Ja mu tego nie zapomnę.
On ma być przewodniczącym?!
Co on zrobił dla mieszkańców?
Co po za walką o stanowisko robił przez ponad rok?!

A czego oczekujesz po PIS?

# wyborca

04.02.2016 21:52

Sami seniorzy ostatnio piszą na stronie :-)
TAK NAPRAWDĘ ANDRZEJJ, ALEBEKA, RADOSŁAW I INNI TO TA SAMA OSOBA, ODDELEGOWANA PRZEZ UPADAJĄCĄ PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ DO PROPAGANDY NA FORACH I PODSZYWANIA SIĘ POD MIESZKAŃCÓW. WSTYD I HAŃBA, ROZLICZYMY WAS

# wyborca

04.02.2016 21:53

TomR, kolejny troll PO

REKLAMA

# TomR

04.02.2016 21:57

#wyborca napisał(a) 04.02.2016 21:53
TomR, kolejny troll PO

Kolejny co ma manię PO. Zrób z tym coś. Czy już za późno?

# AleBeka

04.02.2016 23:07

Wy rozliczycie?
Wy tzn kto?
Ty i twój chłopak?
To Groźby karalne?
WOLNOŚĆ SŁOWA I WYPOWIEDZI!
Chyba że zaraz to zmienicie ("WY")
:-)

# koorwovay

04.02.2016 23:26

Klimiuk to wieśniak.

REKLAMA

# Mechanizmy

04.02.2016 23:45

A ja Wam mówię, że Korowaj to tajemnicza postać, wykończy w tej walce politycznej Jaworskiego i całe PO na Białołęce! Oni nie wiedzą z kim zadarli... :)

# Zuzka

05.02.2016 00:10

Korowaj nie myśli o mieszkańcach tylko o własnych interesach. Odszedł, bo wkurzył się na platformersów za to, że go nie umieścili na listach do Sejmu. Wcale im się nie dziwię, też bym nie chciała wariata na liście.

# DziadekZnkwd

05.02.2016 00:17

Buahaha "tajemnicza postać" zatrudniona w Białołęckim Ośrodku Kultury..
Dobre :-D

REKLAMA

# Z zielonej

05.02.2016 00:21

#Zuzka napisał(a) 05.02.2016 00:10
Korowaj nie myśli o mieszkańcach tylko o własnych interesach. Odszedł, bo wkurzył się na platformersów za to, że go nie umieścili na listach do Sejmu. Wcale im się nie dziwię, też bym nie chciała wariata na liście.

To PO jest totalnie głupie jak to prawda! Włącz myślenie! Idioci i dyletanci.

# Pupovny

05.02.2016 00:27

dobre
#DziadekZnkwd napisał(a) 05.02.2016 00:17
Buahaha "tajemnicza postać" zatrudniona w Białołęckim Ośrodku Kultury..
Dobre :-D

# lopordo

05.02.2016 00:30

Psy PO szczekają ale wiedzą, że przegrały, oj będzie wielu bolało w ratuszu i nieprzespane noce.

REKLAMA

# wyborca

05.02.2016 00:37

DLACZEGO BURMISTRZ, KTÓRY OD PÓŁ ROKU MA POPARCIE TYLKO GRUPKI RADNYCH CIĄGLE RZĄDZI DZIELNICĄ? DLACZEGO RADA SIE NIE ZBIERA OD PÓŁ ROKU? CZY NAPRAWDĘ BURMISTRZ JAWORSKI DLA OCHRONY SWOJEGO STOŁKA CHCE ZNISZCZYĆ BIAŁOŁĘKĘ? CHYBA ZAPOMINA PO CO ZOSTAŁ WYBRANY BURMISTRZEM. MAM NADZIEJĘ, ŻE BĘDZIE PRZESTRZEGAŁ PRAWA I W KOŃCU USTĄPI I POZWOLI NA WYBÓR ZARZĄDU POPIERANY PRZEZ WIĘKSZOŚĆ. MIESZKAMY NA BIAŁOŁĘCE CZY W BIAŁORUSI?

# Mistrz

05.02.2016 07:50

O a to o Korowaju a on Bidulek przecież tylko kręci filmy.
A do sejmu pan Korowaj się nie wybiera?
Z listy pisu Protestancki Duchowny może?
#DziadekZnkwd napisał(a) 05.02.2016 00:17
Buahaha "tajemnicza postać" zatrudniona w Białołęckim Ośrodku Kultury..
Dobre :-D

# ZBI

05.02.2016 07:52

Panie Burmistrzu mam Pana dosyć i moi sąsiedzi również, nic nie zrobił Pan dla nas od ponad 10 lat, brak dróg, do mojej znajomej nie ma jak dojechać(osiedle przy rzeczce), kanalizacji, chodników, infrastruktury i wszystkiego. Co powstaje? Osiedla i tylko. Proszę ustąpić ze stanowiska mamy dosyć tych przepychanek w samorządzie! Chcemy realnych działań. Chcemy Pana odwołania!

# tujerzyk

05.02.2016 08:21

Zastanawiam się dlaczego tu tyle anonimowych komentarzy, a w dyskusji Jerzy pokochał Wole - tak mało. Marcin, może popiszesz się tam?

# czytelnik

05.02.2016 08:49

Czy na forum pisze ktoś inny niż PO albo czasem opozycja?

# MPRD

05.02.2016 09:57

Czy na tym forum pisze czasem ktoś poza księdzem Korowajem piszącym laurki na swoją cześć?

# znudzony wyborca

05.02.2016 10:57

Zieeeeew. PO nie potrafi nic innego, niż pluć i zasłaniać się Korowajem/Klimiukiem/PiS. W ten sposób tylko ich umacniacie i pokazujecie, że się ich boicie :-)

# Obserwatore

05.02.2016 11:08

Ja czasem piszę bo jestem mieszkańcem interesującym się dzielnicą w ktorej mieszkam i obecnie oczom nie wierze..
Ile chaosu I jadu nienawiści potrafi dostarczyć ludziom jeden człowiek, który nazywa siebie Duchownym Pan Radny Korowaj..
Upadek moralności..

# znudzony wyborca

05.02.2016 11:21

Zieeeeeeeeeeew. Wymyślcie coś nowego :-) Na pomówienia i obelgi też są paragrafy

# Obserwatore

05.02.2016 11:35

Wy? Tzn kto obywatel?
Ta buta i pogarda dla mieszkańca, który ma inne poglądy niż ty to jest właśnie ten jad nienawiści o którym pisałem wcześniej..
O godzinie 11.30 ziew to chyba bezrobotnym musisz być..
Lub pracujesz po nocy.. :-D
Miłego dnia!
A Moja opinia na temat osoby sprawującej funkcję publiczną jest chyba jeszcze w świetle prawa możliwa piszę jeszcze no bo nie wiadomo jak długo..
PEACE AND LOVE :-P

# Roastron

05.02.2016 12:02

"Cudowna" opinia prawna ..."bo ja tak uważam" .... Dlaczego nie ma w niej wymienionych paragrafów które mówią o takich, a nie innych rozwiązaniach. Przytoczonych wyroków sądów? Prawo nie powinno się opierać na jednoosobowym widzimisię najstarszych nawet profesorów ... A takie "Opinie" BO NAWET NIE PRAWNE (tytuł), powinny być poparte konkretnymi przepisami prawa czyż nie?

# Łojej?

05.02.2016 12:55

A gdzie tam jest "bo ja tak uważam" :-)

# znudzony wyborca

05.02.2016 13:24

#Obserwatore napisał(a) 05.02.2016 11:35
Wy? Tzn kto obywatel?
Ta buta i pogarda dla mieszkańca, który ma inne poglądy niż ty to jest właśnie ten jad nienawiści o którym pisałem wcześniej..
O godzinie 11.30 ziew to chyba bezrobotnym musisz być..
Lub pracujesz po nocy.. :-D
Miłego dnia!
A Moja opinia na temat osoby sprawującej funkcję publiczną jest chyba jeszcze w świetle prawa możliwa piszę jeszcze no bo nie wiadomo jak długo..
PEACE AND LOVE :-P

Ziewam bo jesteś nudny i potrafisz tylko pluć jadem. Wycieczki personalne też ciągle uskuteczniasz. Czepiasz się czy jestem w pracy czy nie? To moja sprawa. Za to ty widzę masz pracę w postaci hejtowania. POwodzenia zatem, ja się oddalam

# dzeki2002

05.02.2016 14:02

Czy można utrwalać i publikować materiał audio bez zgody uczestników?. Pora już podziękować burmistrzowi (sołtysowi) i jego ekipie za wieloletni pracę, zaangażowanie i poświęcenie na rzecz wsi Białołęka.

# UPADŁ NISKO

06.02.2016 00:59

#dzeki2002 napisał(a) 05.02.2016 14:02
Czy można utrwalać i publikować materiał audio bez zgody uczestników?. Pora już podziękować burmistrzowi (sołtysowi) i jego ekipie za wieloletni pracę, zaangażowanie i poświęcenie na rzecz wsi Białołęka.

ALE JAJA LUDZIE BURMISTRZ NAGRYWA POTAJEMNIE SWOICH GOŚCI, ŁAMIE PRAWO, NIEWIARYGODNE, CZŁOWIEK UPADŁ NISKO!

# na poważnie

06.02.2016 06:43

Przecież kiedyś sesja będzie zwołana
W porządku obrad zapewne znajdzie się punkt o odwołaniu przewodniczącej, powołaniu nowego przewodniczącego rady, o odwołanie starego burmistrza i powołanie nowego
Opozycja będzie teraz jak w oka w głowie strzec wszystkich terminów statutowych
Pani Majchrzak nie może w nieskończoność odwlekać zwołania sesji bo ją do tego zmusi statut dzielnicy
I dojdzie do zmian, jak by na to nie patrzył
Oczywiście sesja będzie burzliwa i przejdzie do historii (dobrej czy złej ale przejdzie)
O tym jak będzie (lepiej czy gorzej) przekonamy się po jakimś czasie
Jedno z pewnością pozostanie w pamięci
Walka o władzę w Białołęce
Jak mówił sołtys w "Sami swoi" "to jest pierwsza taka sprawa w mojej (naszej) gromadzie (społeczności)" - obywatelskiej w Białołęce!!!

# Patrick

07.02.2016 00:12

Swoich gości? Gości się zaprasza.. a ci na zaproszenie chyba nie czekali..
ba nawet nie chcieli opuścić pokoju w cywilizowany sposób..
Słoma z butów..
#UPADŁ NISKO napisał(a) 06.02.2016 00:59

ALE JAJA LUDZIE BURMISTRZ NAGRYWA POTAJEMNIE SWOICH GOŚCI, ŁAMIE PRAWO, NIEWIARYGODNE, CZŁOWIEK UPADŁ NISKO!
Ale jaja tak się podniecili, że zapukać zapomnieli "inteligenci"...

# Roastron

07.02.2016 16:23

#Łojej? ... A jakieś paragrafy i wyroki na poparcie tego popierdywania profesorka? Wiedział że gada bzdury i dlatego jest to tylko jego "opinia" a nie opinia prawna za której rzetelność ponosił by konsekwencje (dlatego wyłącznie widzimisię). A opinia prawna w tej sprawie wygląda tak:link ..https://www.facebook.com/korowaj/photos/pcb.1028839853841234/1028835360508350/?type=3&theater Której powinniśmy bardziej ufać ?

# czemu

08.02.2016 11:39

Do Roastron
Ten link nie działa
nie można zapoznać się z tą opinią

# Uważny

08.02.2016 15:45

Opinia prezentowana na Facebooku jest opatrzona datą 05 marca 2015 r. Została sporządzona przed istniejącym terminem. Świadczy to o rzetelności autora.

# Uważniejszy

08.02.2016 15:53

#Uważny
Chyba się Tobie w oczach mieni, "Uważny", skoro "6" Ci się z "5" myli :)

# Lewanów

08.02.2016 19:13

Opinia z 5.03.2016 r. - mały chochlik z tym marcem :)

 tarantula01

09.02.2016 00:35

Między https, a // trzeba wstawić : . Linki https:// są obcinane do postaci https// i najlepiej linki https:// wpisywać jako http:// "s" samo się wstawi po kliknięciu.
Przynajmniej jak ja wstawiam linki to tak mam.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

09.02.2016 00:35

Między https, a // trzeba wstawić : . Linki https:// są obcinane do postaci https// i najlepiej linki https:// wpisywać jako http:// "s" samo się wstawi po kliknięciu.
Przynajmniej jak ja wstawiam linki to tak mam.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# Leszek

09.02.2016 07:43

Jak widzę, obecny tu radny Wojciech Tumasz udziela szerokiego poparcia miłościwie nam panującej partii. Czy w ramach dobrej współpracy będzie Pan prosił o inwigilowanie autorów niepochlebnych opinii na swój temat?
Rozumiem, że jako pochlebca PIS ma Pan gdzieś prawo czy konstytucję podpierając się opinią pierwszego z brzegu prawnika. Tyle, że ona i tak niczego nie zmienia. To i tak Pana wina, że w dzielnicy jest jak jest.

# Lew II

09.02.2016 07:49

a tak właściwie #Leszku jak to jest w dzielnicy?
bo na razie to widzę tylko obstrukcje w zwołaniu sesji, która trwa już pół roku.
przez te pół roku kto był odpowiedzialny za zwołanie sesji? czy nie przewodnicząca? wiec czy to nie ona blokuje zwołanie sesji? w związku z tym kto tu jest odpowiedzialny za stan obecny i ma gdzieś mieszkańców?
poziom naszej rady i zarządu Dzielnicy to poziom przedszkola i powinni zająć się projektem babek z piasku.
#Leszek napisał(a) 09.02.2016 07:43
To i tak Pana wina, że w dzielnicy jest jak jest.

# Leszek

09.02.2016 07:55

Mam nadzieję, że wzorem innych przystawek do PIS już niedługo ci samorządowcy zostaną wchłonięci przez partię, a w nadchodzących wyborach pożegnają się raz na zawsze z nasza dzielnicą.
Przypomnę, że w wyborach samorządowych ludzie głosowali na partię i choć tego nie popieram szanuję ten wybór. Tymczasem kilku radnych uważa, że ludzie się mylili i będzie rządzić mniejszość.
Jak się wam nie podoba wybór to proszę się zrzec mandatu radnego. To bardzo proste. Chyba, że macie takie parcie na władze, że jesteście gotowi poprzeć bolszewików byle się przy niej utrzymać.
Zastanawia mnie tylko czy po udzieleniu swojego poparcia i obejrzeniu propagandy w TVP macie odwagę spojrzeć w lustro?

# Leszek

09.02.2016 08:04

#Lew II napisał(a) 09.02.2016 07:49
a tak właściwie #Leszku jak to jest w dzielnicy?

Każdy ma prawo do własnej oceny przy czym ta jedna, o której sam piszesz, wydaje się bardzo trafna i jednoznacznie wskazuje iż winę za taki stan rzeczy ponoszą m.in radny Wojciech Tumasz i Marcin Korowaj.

# mimi

09.02.2016 09:22

już mi się miesza - to w końcu w jakiej partii jest p. mgr Tumasz - a może tak jak ja sam zainteresowany nie wie i jest w danym momencie jak sprzyjający jemu wiatr zawieje tj wladza

# Lew II

09.02.2016 10:45

radny Tumasz - pierwotnie Gospodarność, teraz dołączył do Radnych Niezrzeszonych, więc nie należał i nie należy do partii.
#mimi napisał(a) 09.02.2016 09:22
już mi się miesza - to w końcu w jakiej partii jest p. mgr Tumasz - a może tak jak ja sam zainteresowany nie wie i jest w danym momencie jak sprzyjający jemu wiatr zawieje tj wladza

# tik

09.02.2016 10:53

zapomniales napisac , ze był w PO-a następnie jako czlonrk partii Gospodarnosc - popieral PO

# Lustro

09.02.2016 12:09

Teraz W.Tumasz jako niezrzeszony popiera PIS?

# Mimi

09.02.2016 12:16

a jak PO będzie miało przewagę - to będzie popieral PO a jak partia "szatana" to- będzie popieral szatana- uniwesalny radny to takie wg mnie lokakne PSL

# NN1

09.02.2016 13:24

A jak popiera się rozum, to do której partii najbliżej?
Istniała partia Rozumu i Postępu, niestety tylko w literaturze.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break