REKLAMA


Notice: Undefined index: tyt_box in /home/echo/domains/tustolica.pl/public_html/www/!echo/echo5/index.php on line 955

Notice: Undefined index: tyt in /home/echo/domains/tustolica.pl/public_html/www/!echo/echo5/index.php on line 955

Notice: Undefined index: tyt_seo in /home/echo/domains/tustolica.pl/public_html/www/!echo/echo5/index.php on line 956

Notice: Undefined index: tyt in /home/echo/domains/tustolica.pl/public_html/www/!echo/echo5/index.php on line 956

Notice: Undefined index: tyt in /home/echo/domains/tustolica.pl/public_html/www/!echo/echo5/index.php on line 958

Notice: Undefined index: alt in /home/echo/domains/tustolica.pl/public_html/www/!echo/echo5/index.php on line 958

Notice: Undefined index: id in /home/echo/domains/tustolica.pl/public_html/www/!echo/echo5/index.php on line 960

Notice: Undefined index: foto in /home/echo/domains/tustolica.pl/public_html/www/!echo/echo5/index-grid.php on line 754

Notice: Undefined index: dstart in /home/echo/domains/tustolica.pl/public_html/www/!echo/echo5/index-grid.php on line 879

Notice: Undefined index: lead in /home/echo/domains/tustolica.pl/public_html/www/!echo/echo5/index-grid.php on line 881

Notice: Undefined index: parent in /home/echo/domains/tustolica.pl/public_html/www/!echo/echo5/index-grid.php on line 915

Notice: Undefined index: parent in /home/echo/domains/tustolica.pl/public_html/www/!echo/echo5/index-grid.php on line 738

Notice: Undefined index: parent in /home/echo/domains/tustolica.pl/public_html/www/!echo/echo5/index-grid.php on line 738
Forum › Białołęka

REKLAMA

 jkj

05.03.2015 22:37

Cholerni ekoterroryści z Zielonego Mazowsza, jak nie dasz im w łapę to nie dadzą wybudować...

# edek

06.03.2015 00:37

Czy nie ma siły na tych drani " ekoterrorystów ? Czy to normalne państwo w którym banda pieniaczy potrafi wszystko zablokować ?

# lutek

06.03.2015 08:46

tu nie tylko ekoterroryści to opóżniają ale tez urzedasy mają swój wkład i co mnie smieszy tez przed wyborami PO chce to pokazać za swój sukces choć jest to inwestycja prywatnej firmy i to zagranicznej

REKLAMA

# franio

06.03.2015 10:51

Fakty też można przedstawić w sposób wybiórczy, niestety w artykule to widać jak na dłoni... tak samo jak kilka dziur (m.in. protest ekologów, już dawno odrzucony). Także nie ma co szukać dziury w całym, bo generalnie to że powstanie galeria i kino to jest spory pozytyw który się wpisuje w rozwój okolicy. Dla nas realna korzyść to na pewno odpadnięcie dalszych dojazdów, i z tego co widzę po ofercie to duuuże ułatwienie zakupowo-usługowe = opcja załatwienia praktycznie wszytkiego w jednym miejscu

# z lewandowa

06.03.2015 10:53

lutku kochany, jak bardzo potrzebujesz do kina, to zapraszam do multipleksu w Targówek Atrium na granicy Targówka i Białołęki, tylko 5 min drogi z Derbów.
http://goo.gl/OGfV6j

# z_Odkrytej

06.03.2015 11:08

#z lewandowa napisał(a) 06.03.2015 10:53
lutku kochany, jak bardzo potrzebujesz do kina, to zapraszam do multipleksu w Targówek Atrium na granicy Targówka i Białołęki, tylko 5 min drogi z Derbów.

Z Nowodworów już tak blisko i szybko nie jest. Zwłaszcza szybko nie jest jak nie ma się ochoty na jazdę samochodem i chce się pójść na wieczorny seans...
A przy okazji... wie ktoś może co poza kinem ma tam być?

REKLAMA

# Kinoman

06.03.2015 11:16

ja bym chciał pójśc do kina na Zielonej Białołęce a na Targówek nie mam zamiaru jeździć - gdyż tam mi się nie podoba a może na Lewandowie szybko zbudują kino - to może

# J-23

06.03.2015 14:00

"Zielona" głupota nie zna granic. Niestety.

# chick

06.03.2015 14:33

#z_Odkrytej napisał(a) 06.03.2015 11:08
A przy okazji... wie ktoś może co poza kinem ma tam być?

restauracje, knajpy - ten górny poziom będzie nazwijmy to rekreacyjny, hipermarket, sklepy. zobacz na stronie oficjalnej, tam jest taki ogólny plan z podziałem na branże

REKLAMA

# lutek

10.03.2015 08:48

a pozwolenia na budowe jak nie ma tak nie ma ale jak bedą wybory to PO z pompą pokaze swój udział i to niewazne ze opóznienie 1.5roku

# zuzu

10.03.2015 14:51

Po co Ty mieszasz jeszcze politykę do tego to ja nie wiem... Poza tym skąd Ty wytrzasnąłeś półtoraroczne opóźnienie?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024