REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# qal

10.01.2013 14:51

Skandal! jak to policja ma w nosie? może trzeba będzie poprosić policję niemiecka lub czeską jak polska policja nie chce interweniować.

# tarchomi

10.01.2013 19:51

Straż miejska wszystkie siły ma przeznaczone na fototadary co wy od nich chcecie??
Przy pasłeckiej i strumykowej nawet juz poprawnie nie umieja wezwania napisac. A juz od kilku lat Blokuja tam samochody pas ruchu i mieszkancy pasłeckiej brudza ulice błotem z nielegalnego parkowania na trawie. Wiocha tam sie robi :) a SM co robi NIC!

# tomi33

11.01.2013 20:38

Wielkie halo i szum wystarczy przenieść punkt na parkin pod komendę przy Myśliborskiej i po kłopocie

REKLAMA

# maksymilian

12.01.2013 10:53

ale jaja, policja i straż miejska nie potrafi zabezpieczyć skupu złomu w centralnym miejscu dzielnicy, pod ratuszem, a ludzie myślą, że służby miejskie zabezpieczą ich mienie i bezpieczeństwo gdzieś na osiedlach.
KPINA, nie państwo.
mam nadzieję, że kiedyś wejdą Niemcy i zrobią tu porządek.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

12.01.2013 12:35, wpis modyfikowany 3 razy,ostatnio 12.01.2013 12:43

Rampę* do załadunku Platforma Obywatelska właśnie kończy robić. W miejscu nieprzypadkowym, koło posterunku i nawet polski doberman zauważy, że w "strefie dojścia". Dla patrolu.
Wejdą Niemcy. Na gotowe! :)
* - parę lat temu Szanowny Panie Redaktorze usunął Pan Matce post z opisem właśnie takiej rampy, ale położonej trochę "bliżej centrum" "dzielnicy". Podobno kontekst był niestosowny?

# tiktak

12.01.2013 15:25

ten punkt przesunąć do Ratusza na parter. A wózek na foto to pewnie z Lidla lub {Kerfura}

REKLAMA

# Upsss

13.01.2013 21:02

Tak jest - przenieść na parking przy policji - i po kłopocie !!!

# gosia

14.01.2013 22:42

Żaden problem, wystarczy wejść na www.decydujesz.pl i zgłosić odbiór bezpośrednio z domu. Po co targać lodówkę do punktu i narażać się na jakieś walki złomiarzy. Ja tak oddałam lodówkę i jestem bardzo zadowolona.

# forest

16.01.2013 22:04

a gdzie są "elektorscy", tylko fotoradary, bo to najłatwiejsze???????????????

REKLAMA

# wro

18.01.2013 10:05

Ale zdjęcie to raczej nie spod ratusza

# Matt

20.01.2013 11:00

Służby działające na Tarchominie i w ogóle na Białołęce mają wszystkich i wszystko w nosie. Prosze popatrzeć na radiowozy SM jeżdżące po osiedlu. Bez podświetlenia tablic rejestracyjnych, bez stopu, bez świateł z tyłu. Zgłaszałem to juz parę razy włącznie z numerami radiowozów. Zero reakcji, zero zainteresowania, a numer 986 "nie jest od zgłaszania takich tematów" Cóż, co wolno Wojewodzie to nie tobie smrodzie....

# wik

29.01.2013 14:48

Niech nie robią łaski, złom elektroniczny można oddać np tu: www.decydujesz.pl. Za darmo odbiorą go z samego mieszkania, więc nawet wozić nie trzeba.

REKLAMA

# Alina

06.03.2015 10:58

Straszne co się dzieje. Dlatego ja bezpośrednio korzystam z usług firm, które przyjeżdzają do domu. Nie muszę tego dowozić, i nie robię sobie dodatkowych kłopotów. Gdy kupuję nowy sprzęt oddaje stary do sklepu albo dzwonię do firmy Ekotechnika. Gdyby ktoś potrzebował to poelcam http://utylizacjaelektroniki.pl
Odbierają bezpłatnie

 emillka

10.03.2015 11:59

Jak zwykle u nas - tylko masa absurdów i to wszystko
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break