REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

Gdzie niedrogo wynająć mieszkanie

# Greg87

09.11.2020 13:53

Gdzie w stolicy można znaleźć mieszkania na wynajem? Przejrzałam już popularne portale ogłoszeniowe, ale nic ciekawego nie udało mi się wyszperać. Troszkę zależy mi na czasie, wobec czego będę wdzięczna za w miarę szybkie odpowiedzi.

# Lolek

24.11.2020 14:12

Miałem taki właśnie pomysł, aby pójść w kredyt. Po pierwsze wkład własny nie wystarczający, po drugie, scoring nie do końca w banku się spodobał i takim sposobem mieszkam sobie w wynajmowanym, w sumie też dzięki Oferty Kwadrat mieszkanku i odkładam powoli na własne:)

# radunio

26.11.2020 07:45

Trzeba po prostu sprawdzać portale, choć raczej głównie dla sprawdzenia cen, a wynająć od osoby bezpośrednio, jest sporo takich ogłoszeń http://sprzedamdom.radom.pl więc przynajmniej pośrednik nie zarobi, a tu marże potrafią być naprawdę duże

REKLAMA

# marekk

11.01.2021 14:22

Jeśli chodzi o mnie to faktycznie mogę polecić propozycje przygotowane przez pluswynajem.pl . Serwis ma tych ofert dużo i rzecz jasna każdy jest w stanie coś tam pod swoim kątem wybierać. Duzo ofert w bazie a jednocześnie koszty wsparcia ze strony tego serwisu nie są jakieś szczególne wysokie, niższe niż prowizja w zwykłym biurze.

# Benek21

02.06.2021 10:38

Osobiście jeśli chodzi o propozycje serwisu ofertyprofit.pl to mogę ich polecić. Bardzo dobrze funkcjonujący serwis z bogatą ofertą jeśli chodzi o mieszkania więc można tam na spokojnie coś dla siebie wybrać. Poza tym sporo osób, które chcą swoje mieszkanie wynająć decyduje się tam do nich wprowadzać ofertę i w ten sposób regularnie ta baza jest poszerzana o nowe mieszkania.

# Zenn

10.01.2022 10:33

Faktycznie jeśli chodzi o serwis www.OfertyHome.pl to formuła, która nie jest w Polsce jakoś szczególnie popularna, a szkoda, bo mnie się dzięki nim udało znaleźć mieszkanie. Spora wygoda jak dla mnie bo wpłaciłem 260 złotych a potem już oni szukali dla mnie mieszkania zgodnego z oczekiwaniami jakie miałem. Więc jak dla mnie to taka sensowna opcja, którą warto było brać pod Uwagę.

REKLAMA

# Piotr58

01.06.2022 14:55

Zdecydowanie jeśli chodzi o Warszawę i mieszkania na wynajem to można liczyć na StartWynajem.pl . Świetna oferta, bo płaci się jednorazowo i można mieć dostęp do wielu ofert, warto z tego skorzystać i na spokojnie dobrać sobie mieszkanie.

# Xtc

15.07.2022 12:44

na www.wyszukaj-mieszkanie.pl okazje jest codziennie duzo niedrogich fajnych ofert. codziennie mi proponowali oferty. dzialaja do skutku jest w czym wybierac. mozna wybrac najlepsze dla siebie. dobrze jest kilka mieszkan obejrzec miec porownanie gdzie fajniej blizej wygodniej..wlasciciel tez ma duze znaczenie..klucze do bram szlabanow. polecam agenta.michala.wszystko mi fajnie wyjasnil
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA