REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# A co?!

03.07.2021 11:57

ciekaw jestem kiedy ktoś z władz Białołeki pójdzie po rozum do głowy i gminne parkingi wzdłuż linii tramwajowej zrobi płatne... pierwsza godzina za darmo a potem grosze za godzinę... przed Wschodnim ktoś poszedł po rozum i w tygodniu miejsc parkingowych dla pasażerów pociągów jest od metra...

# Warszawak

03.07.2021 17:05

Warszawa kończy się na S8. W Warszawie są dwie linie metra, a w martwej dzielnicy dla taniej siły roboczej obok oczyszczalni ścieków od 10 lat budują jedną linię tramwajową i skończyć nie mogą.

 drugastrona

03.07.2021 19:46

#Warszawak napisał(a) 03.07.2021 17:05
Warszawa kończy się na S8. W Warszawie są dwie linie metra, a w martwej dzielnicy dla taniej siły roboczej obok oczyszczalni ścieków od 10 lat budują jedną linię tramwajową i skończyć nie mogą.

W dzielnicy obok oczyszczalni ścieków nie buduje się żadna linia tramwajowa. Mylisz Choszczówkę z Tarchodworami. Ale czego się spodziewać po warszawiaku-buraku.

REKLAMA

# djej94

03.07.2021 20:23

drugastrona napisał 03.07.2021 19:46
W dzielnicy obok oczyszczalni ścieków nie buduje się żadna linia tramwajowa. Mylisz Choszczówkę z Tarchodworami. Ale czego się spodziewać po warszawiaku-buraku.

Pisał o dzielnicy - Białołęce. I ma rację! Dzielnica jest w inwestycjach pomijana zupełnie. Panuje dziki rozwój pato-deweloperki, infrastruktura jest w powijakach. Wszystkie strategie rozwoju Warszawy zauważają, że to najszybciej rosnąca dzielnica miasta i widać doskonale jak te strategie są realizowane. Inwestycji w szkoły - praktycznie zero, w ciągi komunikacyjne - zupełne zero, transport publiczny - tylko obietnice.... ale lepiej most walnąć dla pieszych na Pradze. Brawo Rafau!

# Warszawak

03.07.2021 21:14

drugastrona napisał 03.07.2021 19:46
W dzielnicy obok oczyszczalni ścieków nie buduje się żadna linia tramwajowa. Mylisz Choszczówkę z Tarchodworami. Ale czego się spodziewać po warszawiaku-buraku.

Kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem, co już ci wyżej wytknięto warszawiaku-buraku spod ruskiej granicy.
A te twoje Tarchodwory jak najbardziej są obok oczyszczalni ścieków i przez nie jest tranzyt gowna z całego miasta.
Warszawa kończy się na S8.

 drugastrona

05.07.2021 10:15, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 05.07.2021 10:18

#djej94 napisał(a) 03.07.2021 20:23
Pisał o dzielnicy - Białołęce. I ma rację! Dzielnica jest w inwestycjach pomijana zupełnie. Panuje dziki rozwój pato-deweloperki, infrastruktura jest w powijakach. Wszystkie strategie rozwoju Warszawy zauważają, że to najszybciej rosnąca dzielnica miasta i widać doskonale jak te strategie są realizowane. Inwestycji w szkoły - praktycznie zero, w ciągi komunikacyjne - zupełne zero, transport publiczny - tylko obietnice.... ale lepiej most walnąć dla pieszych na Pradze. Brawo Rafau!

A sory, nie zauważyłem, że rozmawiam z płatnym pisowskim trolem. Każdy kto tu mieszka wie, że to co piszesz to stek bzdur. Wypad stąd z tą żałosną kampanią wyborczą.

REKLAMA

 drugastrona

05.07.2021 10:18

#Warszawak napisał(a) 03.07.2021 21:14
Kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem, co już ci wyżej wytknięto warszawiaku-buraku spod ruskiej granicy.
A te twoje Tarchodwory jak najbardziej są obok oczyszczalni ścieków i przez nie jest tranzyt gowna z całego miasta.
Warszawa kończy się na S8.

Musisz mieć meganudne życie, że czytasz wiadomości o dzielnicy, której nie znasz, w której nigdy nie byłeś i jeszcze piszesz komentarze. No chyba że też jesteś płatnym pisowskim trolem. To wtedy wszystko jasne. Jakoś trzeba zarabiać na marne życie pisowskiego warszawiaka-buraka, którego jedynym osiągnięciem jest to, że się urodził w Warszawie.

# Xyz

05.07.2021 12:14

drugastrona napisał 05.07.2021 10:15
A sory, nie zauważyłem, że rozmawiam z płatnym pisowskim trolem. Każdy kto tu mieszka wie, że to co piszesz to stek bzdur. Wypad stąd z tą żałosną kampanią wyborczą.
Co z Tobą drugastrono! Co za język! Co za argumenty? Tylko na tyle Cię stać. Brrr.

# Werka29

05.07.2021 14:11

Z Czajki mu zawiewa, mózg się gotuje.

REKLAMA

# djej94

05.07.2021 18:15

drugastrona napisał 05.07.2021 10:15
A sory, nie zauważyłem, że rozmawiam z płatnym pisowskim trolem. Każdy kto tu mieszka wie, że to co piszesz to stek bzdur. Wypad stąd z tą żałosną kampanią wyborczą.
Gościu, mieszkam na Białołęce od 8-miu lat, jestem dumnym Warszawianinem z dziada pradziada, umierający gatunek można by stwierdzić. Napisałem trochę o strategii Warszawy, bo śledzę temat od ponad 20-stu lat i pamiętam jak miasto rozwijało się za Gronkiewicz, jak nic się nie działo za Kaczyńskiego i jednak mając nadzieję - jak jestem rozczarowany tym co wyrabia Prezydent Rafał. Naprawdę, nie wiem czemu mam wypadać? Jedyne na co Cię stać to inwektywy? Słabo.

 drugastrona

06.07.2021 10:09

#djej94 napisał(a) 05.07.2021 18:15
Gościu, mieszkam na Białołęce od 8-miu lat, jestem dumnym Warszawianinem z dziada pradziada, umierający gatunek można by stwierdzić. Napisałem trochę o strategii Warszawy, bo śledzę temat od ponad 20-stu lat i pamiętam jak miasto rozwijało się za Gronkiewicz, jak nic się nie działo za Kaczyńskiego i jednak mając nadzieję - jak jestem rozczarowany tym co wyrabia Prezydent Rafał. Naprawdę, nie wiem czemu mam wypadać? Jedyne na co Cię stać to inwektywy? Słabo.

Piszesz same kłamstwa, to jak Cię traktować? Ja mieszkam na Tarchodworach 15 lat. Po kolei: "dziki rozwój patodeweloperki" - kłamstwo, większość Tarchodworów jest objęta planami zagospodarowania, budynki są budowane zgodnie z planem, nic dzikiego się nie buduje;
"infrastruktura jest w powijakach" - kłamstwo, właśnie się buduje kolejny odcinek tramwaju wzdłuż Światowida; a jakiej to infrastruktury Ci na Tarchodworach brakuje? metra, które jest mrzonką?
"Inwestycji w szkoły - praktycznie zero" - Ceramiczna, Myśliborska (Żerań), Ordonówny, a niedługo będzie na Świderskiej - to jest praktycznie zero? tym bardziej że już były podstawówki na Porajów, Erazma i Strumykowej
"w ciągi komunikacyjne - zupełne zero, transport publiczny - tylko obietnice" - jakich ciągów oczekujesz na Tarchodworach? może drugiej jezdni Światowida, żeby ludzie ginęli jak na Sokratesa i Kondratowicza? Transport? Metro to mrzonka, nie będzie go przez kilkadziesiąt lat, ani Rafau go nie zbuduje ani Jaki też by nie zbudował. Czego jeszcze Ci brakuje na Tarchodworach?

 drugastrona

06.07.2021 10:19

#djej94 napisał(a) 05.07.2021 18:15
jak jestem rozczarowany tym co wyrabia Prezydent Rafał.

Nie wiem, jakie miałeś oczekiwania. Dla mnie to, co organizuje w Śródmieściu dla przestrzeni publicznej to pierwsza klasa. Jaki by wywalił ścieżki rowerowe, skasował przejścia naziemne, wywalił trawniki pod parkingi i poszerzył ulice, żeby były jeszcze większe korki. Sory, dla mnie wybór jest jasny. Komunikacja zbiorowa, węższe ulice, lepsza i przyjaźniejsza infrastruktura piesza i rowerowa, więcej zieleni, mniej samochodów, mniej parkingów naziemnych, tramwaje, metro. Oczywiście, można by robić więcej, ale niestety jaśnie panujący rząd "ekspertów" doprowadził do znaczącej obniżki wpływów z podatków, a dodajmy do tego janosikowe i masz odpowiedź. No i dziwię się, że się dziwisz, że nikt specjalnie nie dba o peryferyjną dzielnicę Warszawy. A jest może jakiś specjalny plan strategiczny dla Wawra, Rembertowa, Włoch czy Ursusa? A może dla Bielan i Bemowa? Wizytówką Warszawy jest i zawsze będzie centrum i nie ma co się dziwić, że Rafau o to chce zadbać najbardziej i w pierwszej kolejności.

REKLAMA

# Xyz

06.07.2021 13:20

drugastrona napisał 06.07.2021 10:09

Piszesz same kłamstwa, to jak Cię traktować?
A jak traktować takiego gościa jak ty, który nie dość, że cham, który innych obraża, o czym wcześniej już było, to zachowuje się jak ostatni debil? Który piszesz, że mieszkasz na Tarchodworach od 18 lat i (abstrahując od twych zabawnych ocen na temat tego, co się tu dzieje) nie zauważyłeś nawet, że są one tylko wycinkiem Białołęki!

# djej94

07.07.2021 00:33

drugastrona napisał 06.07.2021 10:09
iszesz same kłamstwa, to jak Cię traktować?
Tarchomin się niezaprzeczalnie rozwija, niemniej na Tarchominie świat się nie kończy. Co do Warszawy jako całości też widzę, że idzie do przodu. Problemem jest niestety tempo tego rozwoju graniczące ze stagnacją. Wiesz, mi trochę szkoda życia i jak muszę czekać 8 lat na zmianę 2 metrów ulicy, żeby mógł przejechać autobus, to nawet jak on już jeździ i moje dzieci mają czym dojechać do jednego z całych 2 liceów (przypominam - w strategii dzielnica jawi się jako najszybciej rosnąca od 20 lat) to nie uważam tego za sukces. Porównaj ilość szkół z innymi dzielnicami. Może tu się różnimy - ja uważam, że jak miasto robi progi zwalniające, żeby piesi bezpiecznie chodzili po poboczu (oficjalna argumentacja) to jednak wolałbym chodnik. Jak pytam ratusza o plany, np: o trasę mostu północnego do Płochocińskiej i mam odpowiedź, że będzie na 100% (mam pismo) do 2012 to tego się trzymam a nie po Euro okazuje się, że trasy nie ma kolejne 15 lat. Tak samo rozbudowa Marywilskiej. A jak mam podłączaną wodę i muszę becelować za podłączenie ponad 6.ooo PLN bo wykonawca ma układ to jednak kalkuluję, że podobna usługa w Nieporęcie kosztuje 3x taniej. Pisałem też konkretny przykład - u mnie deweloper MUSI wybudować drogę do osiedla, bo taką ma umowę. Termin miał na czerwiec zeszłego roku - jedyny powód opóźnienia to super urzędnicy z naszego ratusza, co osobiście sprawdziłem bo nie wierzyłem - papiery po prostu leżą, bo nie ma ich kto przenieść między pokojami. Jak to dla Ciebie jest spoko, to ja nie mam pytań. Wszystko o czym piszesz, to inwestycje wykonywane z wieloletnim zapóźnieniem w stosunku do potrzeb. Warszawa jest skazana na rozwój, bo to jedyne miasto w PL z naturalnie przyrastającą ilością ludzi i bez ograniczeń przestrzeni jak np: Kraków. I szkoda, że tego nie wykorzystuje albo doprowadza do absurdu, gdzie obwodnica przebiega przez prawie środek miasta bo tak stanowiły plany sprzed 50-ciu lat.

# Ciecia osoba w państwie

07.07.2021 13:57

drugastrona napisał 06.07.2021 10:09

Piszesz same kłamstwa, to jak Cię traktować? Ja mieszkam na Tarchodworach 15 lat. Po kolei: "dziki rozwój patodeweloperki" - kłamstwo, większość Tarchodworów jest objęta planami zagospodarowania, budynki są budowane zgodnie z planem, nic dzikiego się nie buduje;
"infrastruktura jest w powijakach" - kłamstwo, właśnie się buduje kolejny odcinek tramwaju wzdłuż Światowida; a jakiej to infrastruktury Ci na Tarchodworach brakuje? metra, które jest mrzonką?
"Inwestycji w szkoły - praktycznie zero" - Ceramiczna, Myśliborska (Żerań), Ordonówny, a niedługo będzie na Świderskiej - to jest praktycznie zero? tym bardziej że już były podstawówki na Porajów, Erazma i Strumykowej
"w ciągi komunikacyjne - zupełne zero, transport publiczny - tylko obietnice" - jakich ciągów oczekujesz na Tarchodworach? może drugiej jezdni Światowida, żeby ludzie ginęli jak na Sokratesa i Kondratowicza? Transport? Metro to mrzonka, nie będzie go przez kilkadziesiąt lat, ani Rafau go nie zbuduje ani Jaki też by nie zbudował. Czego jeszcze Ci brakuje na Tarchodworach?

W większości się zgadzam, ale Cieciu... Światowida ma byś poszerzona. G... mnie interesuje, że kupiłeś mieszkanie z oknem na przyszłą jezdnię. Pyszczysz w temacie pozostawienia Światowida taką jaka ona jest nie tylko tutaj - na skyscraper też. Ma być poszerzona, nie będę stał w korkach za autobusem. Czy to jasne?

REKLAMA

# Ryba

08.07.2021 14:32

drugastrona napisał 06.07.2021 10:09
[
Piszesz same kłamstwa, to jak Cię traktować? Metro to mrzonka, nie będzie go przez kilkadziesiąt lat, ani Rafau go nie zbuduje ani Jaki też by nie zbudował.
To jeśli już masz taką potrzebę, by kogoś nazwać kłamcą to pędem pod Ratusz. Tam urzęduje ten, który kilka lat temu nawet przyjechał na Tarchomin, by w blasku fleszy oznajmiać, że jak go wybiorą, to on to metro zbuduje...Nazywa się Rafał T. Co by było, gdyby był Jaki, tego nie wiesz, snujesz tylko wątpliwe domysły.

# uświadomiony

08.07.2021 19:11

[drugastrona napisał 06.07.2021 10:19]
"...poszerzył ulice, żeby były jeszcze większe korki..."
Aha, teraz już wiadomo, że wraz ze zwężaniem ulic, korki stają się coraz mniejsze. Rzeczywiście - jeśli ostatni pas jezdni zwęzić do szerokości ścieżki, to korków w ogóle nie będzie - genialne!
Teraz już wiem dlaczego zwężają główne ulice w centrum, to walka z korkami.

# deiju8

09.07.2021 18:39

#Ryba napisał(a) 08.07.2021 14:32
Co by było, gdyby był Jaki, tego nie wiesz, snujesz tylko wątpliwe domysły.

Myślę, że byłoby zdecydowanie gorzej. Niemniej Trzask idealny nie jest. Doceniam transport publiczny, jednak naprawdę proszę zobaczyć jak on wygląda w peryferyjnych dzielnicach. Na Białołęce jest tak, że poniżej 1h30m nie mam szans dojechać do pracy, więc choćby nie wiem co, to wsiadam do samochodu. Po prostu nie ma alternatywy i tyle.

REKLAMA

# Warszawak

09.07.2021 18:55

drugastrona napisał 05.07.2021 10:18
Musisz mieć meganudne życie, że czytasz wiadomości o dzielnicy, której nie znasz, w której nigdy nie byłeś i jeszcze piszesz komentarze. No chyba że też jesteś płatnym pisowskim trolem. To wtedy wszystko jasne. Jakoś trzeba zarabiać na marne życie pisowskiego warszawiaka-buraka, którego jedynym osiągnięciem jest to, że się urodził w Warszawie.

Chciałeś zabłysnąć, ale zdecydowanie nie wyszło.
Od 46 lat mieszkam na Bródnie i przez całe życie obserwuję czym była i czym stała się Białołęka. Były to głównie pola, łąki, osady - dawne wsie po kilkadziesiąt domów, przemysł na Żeraniu i powstający od lat 80 Tarchomin. Od ciut ponad 20 lat obserwuję jedną wielką patodeweloperkę, tworzący się całkowicie dysfunkcyjny układ komunikacyjny i urbanistyczny oraz ogromne zapóźnienie infrastrukturalne.
Zamiast nowej dzielnicy powstała gigantyczna wiocha z mało ciekawymi perspektywami na przyszłość.
Tarchodwory oprócz uciążliwego przemysłu na Żeraniu dodatkowo dostały w prezencie Czajkę i tranzyt gowna z całego miasta przez środek osiedla.
Żadne twoje inwektywy nie zmienią rzeczywistości, pokazujesz tylko jak bardzo brakuje ci kultury osobistej.
Warszawa kończy się na S8.

# młodzik

10.07.2021 12:26

[quote #Warszawak napisał(a)
Od 46 lat mieszkam na Bródnie
Warszawiak z Bródna! I wszystko jasne :)

# Warszawak

10.07.2021 15:55

#młodzik napisał(a) 10.07.2021 12:26
Warszawiak z Bródna! I wszystko jasne :)

Mieszkam na Bródnie w domu należącym od już 4 pokoleń do mojej rodziny. Mam nadzieję, że rozwiałem twoje domysły.
Warszawa kończy się na S8.

REKLAMA

# m%u0142odzik

10.07.2021 16:18

#Warszawak napisał(a) 10.07.2021 15:55

. Mam nadzieję, że rozwiałem twoje domysły.
Jakie domysły? Każdy kto chociaż trochę zna historię Warszawy wie że kiedy że wsi Brodno zaczęto robić miasto świadomie przesiedleno tam największy margines społeczny. Wart Pac pałace a pałac Paca? :)

# Vex

10.07.2021 16:34

Haha, kolega chciał przykozaczyć i się powywyższać. Zapomniał jednak że to zapyziałe Bródno będące wylęgarnią patologii przylega do S8, więc od 46 lat sam mieszka na peryferiach Warszawy.

# max

10.07.2021 17:41

Mapy google jeszcze tego nie pokazują ale od kilkunastu miesięcy mamy wysyp inwestycji na Białołece którym zdecydowanie bliżej do obozów niz do osiedli mieszkalnych. Na olbrzymich terenach powstaje zabudowa a pośród niej tylko mikro tereny wspólne. Wiadomo tak taniej , ale jest to nieludzkie. Co do zwężenia ulic, przy takim zagęszczeniu do jakiej dążą władze Warszawy będziemy mieć niedługo drugie Chiny , wiec rzeczywiscie szersze chodniki sie przydadzą. Co nie zmienia faktu ze ulice sie zakorkuja ponieważ ludzie prowadzący własne biznesy sa zmuszeni do poruszania sie samochodem a ludzi ciągłe przybywa.

REKLAMA

# Warszawak

10.07.2021 23:15

#m%u0142odzik napisał(a) 10.07.2021 16:18
Jakie domysły? Każdy kto chociaż trochę zna historię Warszawy wie że kiedy że wsi Brodno zaczęto robić miasto świadomie przesiedleno tam największy margines społeczny. Wart Pac pałace a pałac Paca? :)

Myślałem, że dyskutujemy o Białołęce i tym, czym jest, a nie o pochodzeniu mojej rodziny, która na Bródnie zamieszkała kilkadziesiąt lat wcześniej niż przesiedlony do bloków margines z Pragi.
Warszawa kończy się na S8.

# eh9hx

12.07.2021 08:24

#młodzik napisał(a) 10.07.2021 12:26
Warszawiak z Bródna! I wszystko jasne :)

Komentarz zupełnie bez sensu i bez związku. Ja zanim wylądowałem na Białołęce mieszkałem przez 7 lat na Grochowie i prawie 20 na Ursynowie. I co, to ma mnie mniej lub bardziej wyróżniać?

# młodzik

12.07.2021 12:46

#Warszawak napisał(a) 10.07.2021 23:15
Myślałem, że dyskutujemy o Białołęce
Nie wiem na jakiej podstawie tak myślałeś. Mnie po prostu zainteresował gość z innej dzielnicy, który zadaje sobie od dłuższego czasu trud pisania tutaj hasła, które ma nas niby poniżyć. Zastanawiałem się co on ma z tego. Pierwsza odpowiedź jest oczywista: najpewniej leczy kompleksy. No tak, ale jakie, skąd się u niego wzięły? I dałeś mi na to odpowiedź. Wiesz, ja nie pochodzę z Warszawy. Ale wśród znajomych, mam też zamieszkałych w Warszawie z dziada pradziada. I oni opowiadają mi, że przez dziesięciolecia Bródno, było takie nie wiadomo co, jeszcze za Cmentarzem Bródnowskim. A Cmentarz Bródnowski, to już był absolutny koniec świata. A potem było jeszcze gorzej, o czym sam napisałeś. Na Bródno dotarły co prawda autobusy miejskie do nowych osiedli, ale razem z nimi zwożono warszawską patologię. I każdy, kto choć trochę się szanował omijał tę dzielnicę wielkim łukiem. A ty to wszystko przeżyłeś i sobie nie poradzileś z tym. Stąd tak odreagowujesz.

REKLAMA

# kornel

13.07.2021 00:45

nie zgadzam sie ze bielany nie sa czescia wwa - za granica s8

# B.Zubrzycka

13.07.2021 21:14

BIAŁOŁĘKA TO ODBYT MIASTA, TUTAJ WYLĄDOWAŁO WSZYSTKO CO BRZYDKIE, UCIĄŻLIWE I ŚMIERDZĄCE. A W ŚRODKU ODBYTU JEST TARCHOMIN.

# Warszawak

15.07.2021 13:46

#młodzik napisał(a) 12.07.2021 12:46
Nie wiem na jakiej podstawie tak myślałeś. Mnie po prostu zainteresował gość z innej dzielnicy, który zadaje sobie od dłuższego czasu trud pisania tutaj hasła, które ma nas niby poniżyć. Zastanawiałem się co on ma z tego. Pierwsza odpowiedź jest oczywista: najpewniej leczy kompleksy. No tak, ale jakie, skąd się u niego wzięły?

Mieszkając od zawsze po sąsiedzku miałem okazję obserwować przez lata powstawanie patodzielnicy, jaką jest Białołęka, która skupia jak w soczewce wszystkie możliwe patologie architektoniczne, urbanistyczne, komunikacyjne, infrastrukturalne, społeczne, itd.
Mamy jeszcze na razie w tym kraju wolność słowa (ciekawe jak długo), więc mam prawo pisać czym jest Patołęka i jak niskiej jakości jest życie w takiej dzielnicy.
Warszawa kończy się na S8.

# MajaPk

23.07.2021 06:51

Mieszkam na Winnicy napiszcie czy te tramwaje są głośne?

# zkzk

24.07.2021 14:12

#MajaPk napisał(a) 23.07.2021 06:51
Mieszkam na Winnicy napiszcie czy te tramwaje są głośne?

Porównywalne z SKM, tylko częściej - co parę/kilka minut. SKM trochę dłuższa, za to nie piszczy, bo nie ma zakrętów. Natężenie hałasu jest oczywiście zależne od odległości od torowiska.
Najlepiej sprawdzić osobiście, w końcu pętla przy Mehoffera jest w zasięgu spaceru.

# zkzk

24.07.2021 14:17

Dodam jeszcze, że tuż po oddaniu pętli do użytku, dudnienie tramwajów na niej wielokrotnie brałem za odgłosy burzy. Bez koloryzowania. Obecnie przeważnie rozróżniam już te dźwięki.

# MajaPk

24.07.2021 19:43

Gdzie jest pętla Mehoffera? Czy to znaczy że te nam niepotrzebne tramwaje będą hałasować jak pociągi???

# zkzk

24.07.2021 22:36

#MajaPk napisał(a) 24.07.2021 19:43
Gdzie jest pętla Mehoffera? Czy to znaczy że te nam niepotrzebne tramwaje będą hałasować jak pociągi???

Obok przystanku Tarchomin Kościelny.
Hałas pociągu to inna kategoria, ale SKM-ki niewiele odbiegają od tramwaju, szczególnie, gdy ten przemierza newralgiczne miejsca.
Zresztą "zajęcia praktyczne" już niedługo, można będzie sprawdzić to na własnej skórze, wszak obiecali do końca lipca zakończyć roboty na Światowida, to pewnie niedługo będzie finał.

# MajaPk

25.07.2021 08:05

Czy można gdzieś zaprostestować żeby nie otwierali tego nam niepotrzebnego tramwaju? Chcemy ciszy a nie jakiś tramwajów!

# lokals

25.07.2021 14:44

#MajaPk napisał(a) 25.07.2021 08:05
Chcemy ciszy a nie jakiś tramwajów!

Wróćta skunt przyjecholiśta.

# lokals

01.08.2021 08:56

#MajaPk napisał(a) 25.07.2021 08:05
Czy można gdzieś zaprostestować żeby nie otwierali tego nam niepotrzebnego tramwaju? Chcemy ciszy a nie jakiś tramwajów!

Wsiurska mentalność typowa dla mieszkańców Białołęki.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA