REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Catering dla seniorów/ przedszkoli

# Joanna

16.01.2019 13:35

Szanowni Państwo nasza firma od 11 lat zajmuje się tzw. żywieniem zbiorowym w placówkach edukacyjnych. Kończąc rok z wielkimi sukcesami zapragnęliśmy rozszerzyć naszą działalność również o domy seniora dlatego, że i dzieci i osoby starsze mają ogromne wymagania żywieniowe a na tym akurat się znamy. Wprowadząjąc nowy panel odbiorców proponujemy Państwu doskonałe rozwiązania takie jak nasze know- how oraz nasz catering całodzienny dostarczany do Państwa domu z możliwością wyserwowania jedzenia. Wszelkie szczegóły będziemy omawiać indywidualnie . Zapraszam do współpracy
Joanna Kurto 730 33 44 69 obiadydlaseniora.pl obiadydladzieci.pl

 anna99

30.01.2019 11:05

Nasze przedszkole wspołpracuje już od 3 lat z cateringiem Smakuś. Zdrowe i dobre jedzenie. Mają catering dla najmłodszych. Bardzo polecamy ;)

# Mykochamy

01.02.2019 09:09

Najlepszy catering, z którym nasze przedszkole pracuje juz 3 rok to Smakuś. Jedzenie dobrze porcjowane i zdrowe a dzieciaki nie mogą się doczekac obiadów ;)

REKLAMA

# ja z piontnicy

01.02.2019 13:04

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma ., . .

# Mitek

04.04.2019 09:51

Polecam catering Smakuś! Kto jeszcze nie skorzystał to jak najbardziej zapraszam : https://www.smakus.eu/o-nas.html.

# Licki389

23.04.2019 10:09

W internecie krązy wiele pozytywnych opinii. o tym cateringu Smakuś. Chyba coś w tym musi być...

REKLAMA

# Anonimek299

25.04.2019 12:17

W Smakusiu dbają o jakosć przygotowywanych potraw, polecam

 Pani Wiosna

24.05.2019 22:39

Wiosna zapewni dobre wynagrodzenie i godne starzenie. Płaca minimalna powinna wynosić w Polsce 1000 euro.#wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

# Agnieszka

01.07.2019 15:49

przepyszne, bardzo polecam :) zawsze korzystamy z ich uslug

REKLAMA

# Tomaszjsjsjs

02.07.2019 12:17

bardzo sobie chwale wspolprace ze smakusiem, smialo moge uznac za zaufany catering ;)

# Danka

04.07.2019 12:01

korzystalam z wieeelu cateringu i tak macie racje - smakuś wypada najlepiej :)

# magdalelel

24.07.2019 14:35

#Tomaszjsjsjs napisał(a) 02.07.2019 12:17
bardzo sobie chwale wspolprace ze smakusiem, smialo moge uznac za zaufany catering ;)
Nie Ty pierwsza mówisz o nich pozytywnie, to chyba jeden z najlepszych cateringów dla dzieci, a wiem co mówię bo pracuję w przedszkolu

REKLAMA

# Ida

06.11.2019 11:07

Catering smakusia stawia przede wszystkim na zdrowie, i za to ich rekomenduje !

# Kamila3

08.01.2020 12:03

W przedszkolu mojego dziecka catering dostarcza firma M&S i podobno super.

# Torcik44

03.03.2020 09:23

A ja mieszkam w Krakowie i bardzo sobie chwalę usługi firmy http://arenacatering.pl/ . Idealny catering na każdą imprezę.

REKLAMA

# PatrycjaM1

05.03.2020 11:36

Dla przedszkoli najlepszy catering dowożą od my space catering. Jadłospisy układane przez dietetyka odgrywają ważną rolę w odżywianiu malucha, bo dostarczają pełnej gamy wartości odżywczych. Bardzo polecam!

# Natalii0

09.03.2020 10:30

Super sprawą jest opcja cateringu od my space catering dla przedszkoli. Obiady syte, zdrowe i kolorowe, co bardzo przykuwa uwagę i zainteresowanie dzieciaków. Super

# romek1q

13.03.2020 12:02

Dobrym rozwiązaniem jest catering dietetyczny od my space catering. Idealny dla maluchów. jadłospisy układa dietetyk, co jest dużym atutem.

REKLAMA

# malwinazareab

25.03.2020 12:24

Catering dla dzieci przedszkolnych to jak dla mnie najlepsza możliwa opcja. Dopasowane do potrzeb dzieci i bez alergenów- przynajmniej w przypadku cateringu od My space catering. Moj ulubiony, a dziecko zachwycone.

# beatak

26.03.2020 14:17

polecasm my space catering ze wzgledu na dobra jakosc posilkow i to ze nie zawieraja alergwnow.

# Paula

15.04.2020 10:58

Przedszkole do którego uczęszczają moje dzieci ma posiłki od firmy My Space Catering i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Zdrowo i smacznie, a przede wszystkim zielono i kolorowo przez co dzieciaki same z siebie zjadają wszystko :)

# Agata

15.04.2020 15:28

A jak już mowa o jedzeniu, jaką pzzerię z Warszawy z dowozem polecacie: http://www.warszawa.alepizza.com/? Może którąś z tych?

# zaleska

24.04.2020 15:03

Ja tam sobie zamawiam jedzenie w mojej ulubionej restauracji Ogród Smaku na Elektoralnej. Zamknięta i nie mogę iśc , ale moge zamówić sobie do domu pyszne jedzonko https://ogrod-smaku.pl/

# MagdaK

28.04.2020 13:52

Moje dzieciaki mają w przedszkolu catering z firmy My Space Catering i jak do tej pory nie ma żadnych problemów. Zbilansowane posiłki, dużo owoców i warzyw. W przedszkolu jedzenie to istotny element, bo odpowiednia dieta właśnie w tym wieku jest bardzo ważna.

# Prasek

14.05.2020 14:06

U mnie córka ma w przedszkolu catering też właśnie z My Space Catering i z tego co nam mówiła dyrekcja to najlepsza firma jeśli chodzi o posiłki dla dzieci. No i sporo mają pozytywnych opinii w sieci. Maja jest zadowolona więc to najważniejsze. Wiadomo że teraz akurat dłuższy czas w domu, ale z tego co wiem to niedługo już będą otwarte przedszkola :)

# MiMi

23.09.2020 10:22

Ja prywatnie korzystam z Wygodna.pl ale myslę że warto się dowiedzieć czy są w stanie przygotowywać posiłki dla placówek bo robią te posiłki naprawde pyszne pożywne i zdrowe. Ważne jest też to że one wyglądają apetycznie więc dzieciaki napewno będą chciały jeść nawet brokuły czy brukselki :)

# Robert

27.10.2020 10:59

Jeżeli potrzeba dobrego cateringu dla dzieci to polecam odwiedzić stronę http://www.smakus.eu/ Jest to profesjonalna firma oferująca zbilansowany i smaczny catering dla dzieci w wieku niemowlęcym, poniemowlęcym i szkolnym. Ofertę kierują do placówek dydaktycznych, którym zależy na zdrowiu i apetycie swoich uczniów.

# Anonim

28.10.2020 09:15

Bardzo dobre jedzenie i bardzo duży wybór jest w Wygodnadieta.pl także uważam że można spokojnie dostosować to to dla Maluchów jak dla osób starszych.

# Amonim

11.11.2020 11:29

Też uważam że w tym wypadku Wygodnadieta.pl może być bardzo dobrym pomysłem

# gość

14.12.2020 21:01

Mnie od dłuższego czasu bardzo smakuje i odpowiada catering od Wygodna dieta.pl Trzeba tylko się dowiedzieć czy mają taką opcję dostarczania cateringow w większych ilościach. Bo jeśli tak to naprawdę polecam.

# Marta11

06.07.2021 14:48

Jak przedszkole to na pewno My Space Catering. Jak dla mnie bezkonkurencyjni :)

# DomiNika

19.07.2021 14:22

Zgadzam się co do My Space Catering. Córka ma w przedszkolu właśnie catering od nich i jest naprawdę ok. Fajnie dobrane menu i pełnowartościowe posiłki.

# zofee

29.07.2021 09:46

Też polecam My Space Catering. Pyszne i zdrowe jedzenie. Uważam za najlepszy wybór dla moich dzieci - posiłki zbilansowane i różnorodne!

# NatI

01.08.2021 11:52

Fakt, My Space Catering to jedna z lepszych firm w tej branży.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024