REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Catering dla seniorów/ przedszkoli

# Joanna

16.01.2019 13:35

Szanowni Państwo nasza firma od 11 lat zajmuje się tzw. żywieniem zbiorowym w placówkach edukacyjnych. Kończąc rok z wielkimi sukcesami zapragnęliśmy rozszerzyć naszą działalność również o domy seniora dlatego, że i dzieci i osoby starsze mają ogromne wymagania żywieniowe a na tym akurat się znamy. Wprowadząjąc nowy panel odbiorców proponujemy Państwu doskonałe rozwiązania takie jak nasze know- how oraz nasz catering całodzienny dostarczany do Państwa domu z możliwością wyserwowania jedzenia. Wszelkie szczegóły będziemy omawiać indywidualnie . Zapraszam do współpracy
Joanna Kurto 730 33 44 69 obiadydlaseniora.pl obiadydladzieci.pl

 anna99

30.01.2019 11:05

Nasze przedszkole wspołpracuje już od 3 lat z cateringiem Smakuś. Zdrowe i dobre jedzenie. Mają catering dla najmłodszych. Bardzo polecamy ;)

# Mykochamy

01.02.2019 09:09

Najlepszy catering, z którym nasze przedszkole pracuje juz 3 rok to Smakuś. Jedzenie dobrze porcjowane i zdrowe a dzieciaki nie mogą się doczekac obiadów ;)

REKLAMA

# ja z piontnicy

01.02.2019 13:04

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma ., . .

# Mitek

04.04.2019 09:51

Polecam catering Smakuś! Kto jeszcze nie skorzystał to jak najbardziej zapraszam : https://www.smakus.eu/o-nas.html.

# Licki389

23.04.2019 10:09

W internecie krązy wiele pozytywnych opinii. o tym cateringu Smakuś. Chyba coś w tym musi być...

REKLAMA

# Anonimek299

25.04.2019 12:17

W Smakusiu dbają o jakosć przygotowywanych potraw, polecam

 Pani Wiosna

24.05.2019 22:39

Wiosna zapewni dobre wynagrodzenie i godne starzenie. Płaca minimalna powinna wynosić w Polsce 1000 euro.#wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

# Agnieszka

01.07.2019 15:49

przepyszne, bardzo polecam :) zawsze korzystamy z ich uslug

REKLAMA

# Tomaszjsjsjs

02.07.2019 12:17

bardzo sobie chwale wspolprace ze smakusiem, smialo moge uznac za zaufany catering ;)

# Danka

04.07.2019 12:01

korzystalam z wieeelu cateringu i tak macie racje - smakuś wypada najlepiej :)

# magdalelel

24.07.2019 14:35

#Tomaszjsjsjs napisał(a) 02.07.2019 12:17
bardzo sobie chwale wspolprace ze smakusiem, smialo moge uznac za zaufany catering ;)
Nie Ty pierwsza mówisz o nich pozytywnie, to chyba jeden z najlepszych cateringów dla dzieci, a wiem co mówię bo pracuję w przedszkolu

REKLAMA

# Ida

06.11.2019 11:07

Catering smakusia stawia przede wszystkim na zdrowie, i za to ich rekomenduje !

# Kamila3

08.01.2020 12:03

W przedszkolu mojego dziecka catering dostarcza firma M&S i podobno super.

# Torcik44

03.03.2020 09:23

A ja mieszkam w Krakowie i bardzo sobie chwalę usługi firmy http://arenacatering.pl/ . Idealny catering na każdą imprezę.

REKLAMA

# PatrycjaM1

05.03.2020 11:36

Dla przedszkoli najlepszy catering dowożą od my space catering. Jadłospisy układane przez dietetyka odgrywają ważną rolę w odżywianiu malucha, bo dostarczają pełnej gamy wartości odżywczych. Bardzo polecam!

# Natalii0

09.03.2020 10:30

Super sprawą jest opcja cateringu od my space catering dla przedszkoli. Obiady syte, zdrowe i kolorowe, co bardzo przykuwa uwagę i zainteresowanie dzieciaków. Super

# romek1q

13.03.2020 12:02

Dobrym rozwiązaniem jest catering dietetyczny od my space catering. Idealny dla maluchów. jadłospisy układa dietetyk, co jest dużym atutem.

REKLAMA

# malwinazareab

25.03.2020 12:24

Catering dla dzieci przedszkolnych to jak dla mnie najlepsza możliwa opcja. Dopasowane do potrzeb dzieci i bez alergenów- przynajmniej w przypadku cateringu od My space catering. Moj ulubiony, a dziecko zachwycone.

# beatak

26.03.2020 14:17

polecasm my space catering ze wzgledu na dobra jakosc posilkow i to ze nie zawieraja alergwnow.

# Paula

15.04.2020 10:58

Przedszkole do którego uczęszczają moje dzieci ma posiłki od firmy My Space Catering i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Zdrowo i smacznie, a przede wszystkim zielono i kolorowo przez co dzieciaki same z siebie zjadają wszystko :)

REKLAMA

# Agata

15.04.2020 15:28

A jak już mowa o jedzeniu, jaką pzzerię z Warszawy z dowozem polecacie: http://www.warszawa.alepizza.com/? Może którąś z tych?

# zaleska

24.04.2020 15:03

Ja tam sobie zamawiam jedzenie w mojej ulubionej restauracji Ogród Smaku na Elektoralnej. Zamknięta i nie mogę iśc , ale moge zamówić sobie do domu pyszne jedzonko https://ogrod-smaku.pl/

# MagdaK

28.04.2020 13:52

Moje dzieciaki mają w przedszkolu catering z firmy My Space Catering i jak do tej pory nie ma żadnych problemów. Zbilansowane posiłki, dużo owoców i warzyw. W przedszkolu jedzenie to istotny element, bo odpowiednia dieta właśnie w tym wieku jest bardzo ważna.

REKLAMA

# Prasek

14.05.2020 14:06

U mnie córka ma w przedszkolu catering też właśnie z My Space Catering i z tego co nam mówiła dyrekcja to najlepsza firma jeśli chodzi o posiłki dla dzieci. No i sporo mają pozytywnych opinii w sieci. Maja jest zadowolona więc to najważniejsze. Wiadomo że teraz akurat dłuższy czas w domu, ale z tego co wiem to niedługo już będą otwarte przedszkola :)

# MiMi

23.09.2020 10:22

Ja prywatnie korzystam z Wygodna.pl ale myslę że warto się dowiedzieć czy są w stanie przygotowywać posiłki dla placówek bo robią te posiłki naprawde pyszne pożywne i zdrowe. Ważne jest też to że one wyglądają apetycznie więc dzieciaki napewno będą chciały jeść nawet brokuły czy brukselki :)

# Robert

27.10.2020 10:59

Jeżeli potrzeba dobrego cateringu dla dzieci to polecam odwiedzić stronę http://www.smakus.eu/ Jest to profesjonalna firma oferująca zbilansowany i smaczny catering dla dzieci w wieku niemowlęcym, poniemowlęcym i szkolnym. Ofertę kierują do placówek dydaktycznych, którym zależy na zdrowiu i apetycie swoich uczniów.

REKLAMA

# Anonim

28.10.2020 09:15

Bardzo dobre jedzenie i bardzo duży wybór jest w Wygodnadieta.pl także uważam że można spokojnie dostosować to to dla Maluchów jak dla osób starszych.

# Amonim

11.11.2020 11:29

Też uważam że w tym wypadku Wygodnadieta.pl może być bardzo dobrym pomysłem

# gość

14.12.2020 21:01

Mnie od dłuższego czasu bardzo smakuje i odpowiada catering od Wygodna dieta.pl Trzeba tylko się dowiedzieć czy mają taką opcję dostarczania cateringow w większych ilościach. Bo jeśli tak to naprawdę polecam.

# Marta11

06.07.2021 14:48

Jak przedszkole to na pewno My Space Catering. Jak dla mnie bezkonkurencyjni :)

# DomiNika

19.07.2021 14:22

Zgadzam się co do My Space Catering. Córka ma w przedszkolu właśnie catering od nich i jest naprawdę ok. Fajnie dobrane menu i pełnowartościowe posiłki.

# zofee

29.07.2021 09:46

Też polecam My Space Catering. Pyszne i zdrowe jedzenie. Uważam za najlepszy wybór dla moich dzieci - posiłki zbilansowane i różnorodne!

# NatI

01.08.2021 11:52

Fakt, My Space Catering to jedna z lepszych firm w tej branży.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024