REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Do Piotra Kozłowskiego

# B.W. radny

25.05.2007 04:43

Przepraszam, że tą drogą, a nie mailem, ale po ostatniej awarii komputera, straciłem kontakty zapisane w elektronicznej książce adresowej.
Przekazuję kolejną informację w sprawie ul. Kowalczyka. Po kolejnych interwencjach - dostałem pismo z ZDM z informacją
o przekazaniu sprawy do policji celem objęcia systemem monitoringu ww ulicy
oraz o rozpoczęciu prac zmierzających do ustalenia celowości remontu ulicy. O efektach mam zostać poinformowany w osobnych pismach.
Pozdrawiam!
Bartek

# piotrek

25.05.2007 23:22

super, tak jak pisałem do Ciebie, jesteś pierwszym radnym( i to nie z mojego okręgu), który zajął i zainteresował się tą sprawą...
reszta jest milczeniem, po prostu nie chcę być niegrzecznym i pominę wspomnienia i sugestie dot. innych bezradnych...po prostu jesteś człowiekiem, a nie urzędolem.....po prostu kimś....

# B.W.

26.05.2007 12:27

Dziękuję za uznanie, choć mimo wszystko trochę przedwczesne. W zasadzie zasługa żadna, ale zwykły obowiązek.
Chciałoby się zresztą więcej, jednakowoż demokracja uczy cierpliwości i wyrozumiałości. Tak więc cały czas pilnie odrabiam lekcje. i czekam, pomny, że czas zawsze leczy rany, ale i może działać na niekorzyść... Pozdrawiam.
No i ponawiam prośbę o maila, aby w przyszłości nie posiłkować sie forum.

REKLAMA

# STEFAN

27.05.2007 17:53

Fajnie jak dwóch małych zawistników siebie nawzajem chwali.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

27.05.2007 22:15

Jeszcze fajniej, ze sie za to placi z publicznych pieniedzy...

# B.W.

28.05.2007 17:24

Czegoś nie rozumiem, albo Matka się starzeje i traci bystrość umysłu, albo liczy na to, że większość nie czyta ze zrozumiem.
W każdym razie z tego co mi wiadomo w ww sprawie Piotrowi Kozłowskiemu personalnie nikt nie płaci z publicznych pieniędzy.
A gdy chodzi o Stefana - to przecież ja Piotra nie chwaliłem... (czyżby to ten sam Stefan???)

REKLAMA

# piotrek

29.05.2007 09:07

upał...i pomylili pastylki...nie wzieli przedmiotowych(to te różowe Stefciu i Matulu).

# widz

29.05.2007 12:39

Włodkowski przynajmniej coś probuje robic za te 2 patyki na lape. Reszta tylko podpisuje liste na sesji.

# STEFAN

29.05.2007 13:25

Bystrość umysłu utracił Bartek .W.. Szkoda chłopaka , tak dobrze się zapowiadał.Teraz powinien modlić się o zdrowie bo na inne rzeczy za póżno.Współczuję...

REKLAMA

# B.W.

29.05.2007 22:58

Stefanie, bystrość umysłu nie jest najistotniejsza. Ważniejszy jest społeczny instynkt samozachowawczy, czyż nie?
(P.S. Matko, bez skojarzeń!)

 Matka_Sławka_z_Gdańska

29.05.2007 23:11

A dlaczego ? Niech kreci i rozwija Nas slowo twoje. Noc taka piekna, bezchmurna, jest szansa, ze dostrzezesz Leb Matki.
Niebosklonie...
Nasz, ty, ty....

 Matka_Sławka_z_Gdańska

29.05.2007 23:13

Na Niebosklonie...mialo byc. Na niebo sie gap... ha, ha, ha... Rozumiesz?

REKLAMA

# piotrek

30.05.2007 18:28

Bartek przecież Ty masz mojego maila....rapa@onet.pl
www.rapa.net.pl

# B.W. radny

02.06.2007 01:08

Oj, Mateczko! Dzięki Ci za wskazówkę cenną w tę noc bezchmurną i bezsenną. A już traciłem... wiesz co... wiesz... wiesz... Tyś mi nadzieją nową! Dzięki!
***
Piotrze - awaria dysku. Księga adresów - zjedzona przez strasznego wirusa.
P.S. Matko, a może to elektroniczny zamach na przedstawiciela opozycjnej władzy uchwałodawczej???

# obojętny

02.06.2007 10:41

STEFANIE
Pogódź się z tym że wypadłeś ze stołka
Pan Bartek rzeczywiście coś robi jako radny w przeciwieństwie do ciebie

REKLAMA

# piotrek

02.06.2007 14:45

a Stefan to ten z wąsami? były radny, chyba nigdy nie usłyszałem jego głosu na sesji.......takich nam potrzeba, bo się nie mylą, bo nic nie robią............

# Białko

05.06.2007 11:31

Dwaj panowie S. mogą tylko ręce zacierać i z politowaniem kiwać głowami. Chcieliście władzy ? no to ja macie! Tylko jeszcze trzeba wiedzieć co z nią zrobić. Gospodarność zrobiła przez te lata bardzo wiele, teraz próbuje nie dopuszczac do bzdurnych decyzji.

# wnerwiony

05.06.2007 12:18

śmiem twierdzić, że Gospodarność to jedyny ratunek dla tej biednej dzielnicy. Niestety wyrała walka polityczna i okazało się to największą porażką dla mieszkańców.
Może następnym razem się opamiętają.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break