REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

do Doroty Vladymirowej

# pola

17.05.2003 12:54

Hej!
Co z przedszkolem dla dzieciaka??Czy udało Wam się coś załatwić?? Rozmawaiałam z przyjaciółką- ona poleca jeszcze jedno przedzkole na ulicy Nowowiejskiej- jeśli dobrze pamiętam 3/1 lub 1/3.
Pozdrawiam.

 Dorota Vladymirowa

17.05.2003 22:15

Na razie złożyliśmy odwołanie i czekamy na odpowiedź. Dziękuję za wszystkie informacje. Pozdrawiam. Dorota

# Dorota od Michasia

26.05.2003 23:29

odrzucili również odwołanie

REKLAMA

# historyk-wyjątkowo

26.05.2003 23:57

Jeśli rzeczywiście tych miejsc nie ma i dzielnica nie jest w stanie ich stworzyć, to może rozwiązać to tak... do punktu XX podjężdzą o ok. 8-7.30 autobus przedszkolny z paniami przeszkolankami, gdzie już czeka np. lekkie śniadanko (owsianka będzie w przeszkolu) i ten pojazd zawozi dzieci do np. żoliborskiego przedszkola. Jeśli to dobry pomysł, to będę namawiał RO Białolęka Dw. by wystąpili z takim wnioskiem do dzielnicy w imieniu rodziców dzieci z Białołęki Dw., dla których również zabrakło miejsc w przedszkolach.

# nickx

27.05.2003 13:02

Ująłeś mnie tym pomysłem historyku. To jak z darmowymi autobusami do supermarketów.

# Dorota od Michasia

27.05.2003 21:59

Pomysł podoba mi się (zupełnie na serio), ale kto będzie płacił za autobus? Poza tym jeszcze jeden szkopuł: foteliki samochodowe, które nie zmieszczą się na siedzenia w autobusie, a jedynie w minibusie (kosztowniejszy i zabiera malo osób)

REKLAMA

# historyk-wyjątkowo

28.05.2003 00:41

M.st. Warszawa- bezpośrednio ze swego budżetu lub z budżetu dzielnicy. Przecież Przedszkola to zadanie własne gminy (czyli miasta)

# Dorota od Michasia

28.05.2003 11:03

No i właśnie na przedszkola dzielnica nie ma pieniędzy i dlatego nie będzie nowego przedszkola na Odkrytej... A miasto nie da, bo ma to gdzieś.

# Basia

28.05.2003 11:11

Kurcze! Nie dość że nie ma żłobka, to nawet z przedszkolem problem. Chyba jeszcze długo poczekam zanim zdecyduję się na własną pociechę.

REKLAMA

# Vladymir

31.05.2003 00:24

N ie czekaj Basiu, bo szkoda życia, tylko wynieś sie do kraju, gdzie Twoje podatki pójda na przeszkola i szkoły, a ie do prywatnej kiesy samorządowej holoty.

# Piotrek z Odkrytej

31.05.2003 23:57

Historyku, myślę, że trafiłeś na podatny grunt: jedni już mają dzieci, a inni będą je mieli, wobec tego i ten problem ich dotknie. Chociaż tak zastanowiwszy sie dłużej, czy ten Twój pomysł to nie utopia (niestety) ?

# historyk-wyjątkowo

01.06.2003 00:03

Ja też chcę mieć dziecko i uważąm,że białołekę stać by miało miejsce w przedszkolu, albo dogodny doń transport. Więc zabiegam również o swoje. Przecież przyjazne otoczenie dla rodzin z dziećmi to nas wszystkich interes. A za egoizm w tej dziedzinie- prędzej czy później (zwłaszcza później) zapłacimy wszyscy)

REKLAMA

# anna

01.06.2003 01:07

No to bingo! pierwsza wypowiedż w Dzień Dziecka o dzieciach i dla dzieci.A jak uszczęśliwiacie dzieciaki w ten dzień? Ja zacznę od porannych przytulanko-dużdanek o potem pogadamy z gwarkiem w ZOO a zakończymy lodami w lodziarni Akwarium na Francuskiej .

# Vladymir

02.06.2003 00:12

A ja szalałem z Michasiem w ogrodzie teściowej z elektryczą kosiarką, kosząc trawnik. Ale sie Michaś ubawił, próbując wrzucić kota pod kosiarkę...

# Basia

02.06.2003 11:23

I Ty się dziwisz że go nie przyjeli do przedszkola?!

REKLAMA

# Vladymir

03.06.2003 23:50

Nie, nie dziwię się, on taki juz jest i co ja na to poradzę ?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024