REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

deweloperzy godni polecenia

# izohelia

09.01.2004 21:48

czy moge prosić o usługe sasiedzką - podajcie proszę nazwy firm deweloperskich z ktorymi warto współpracować (oraz te których trzeba się wystrzegać!!)- interesuja mnie firmy realizujące inwestycje na terenie warszawy a w szczególności interesuje mnie białołęka i tarchomin - dzieki stukrotne

# Vladymir

10.01.2004 21:57

Wystrzegaj sie JWC, znany tutaj pod swojską nazwą JWDestruction. Godny polecenia jest chyba DomDewelopment, ale ceny mają księżycowe.

# izohelia

11.01.2004 10:28

Dzieki za rade. a TERENIX? Investprojekt? Faelbet? MSM Tarchomin? Mostostal Export? Teklinek? Barc? BMI? PBU Warszawa Północ? Ktory deweloper jest naprawde w porzadku a który nie?
Wczoraj przespacerowałam sie po osiedlu i spisałam nazwy tych deweloperów.

REKLAMA

 Alf

11.01.2004 21:03

Wszystkie informacje znajdziesz na forum Developerzy Gazety Wyborczej.
Ale tak naprawdę sprawa nie jest tak prosta, w moim poprzednim mieszkaniu produkcji JWC miałem praktycznie zero wad, w nowym - większym - produkcji Inwestprojekt krzywe otwory pod drzwi plus wadliwe CO (do dziś są problemy) pozbyły mnie złudzeń, co do "powtarzalności" procesu produkcyjnego polskich firm.
Na dodatek pani prezes Inwestprojekt zrobiła nam numer stulecia
z furtką na ul. Światowida (do pętli autobusowej) - w fazie sprzedaży miała tam być furtka na zatrzask, a jest ordynarna furtka zbita z blachy falistej zamknięta na stałe przez ochronę na kłódkę.
Mieszkając 100m od pętli musimy iść do niej kilometr, bo pani prezes i tę namiastkę przejścia nam zabierze na wiosnę...

 alluette

12.01.2004 11:11

Odradzam MSM Tarchomin - kupiłam u nich mieszkanie trzy lata temu i co prawda mieszkam, ale budynek jest cały czas wykańczany ;-(
pozdr.
a

# mms

12.01.2004 13:12

Terenix wygląda sensownie, ale mieszkańcy ich bloków narzekają bardzo na akustykę mieszkań. Poza tym zdarzało im się troszkę oszukiwać: sprzedawali ostatnie piętro jako ostatnie piętro, a potem nad nim robili użytkowy strych, który potem przekształcali w normalny lokal mieszkalny, w którym na stałe ktoś mieszka.
MSM Tarchomin - nie wiem czy to nie są ci co przeinwestowali i którzy nie płacą np. wodociągom, przez co te ostatnie odcinają mieszkańcom wodę...
BMI - ponoć wszystko jest dobrze do podpisania umowy i wpłacenia kasy, a potem już przestają się wywiązywać ze swoich obowiązków.
Tak jak Alf radzę poszperać w Internecie: na forum Developerzy, ale też po prostu wpisać w Google'u nazwy - o niektórych pisały gazety, np. GW.
A tak w ogóle to najlepiej kupować gotowe już stojące mieszkanie, nie mówię, że stare, ale gotowe...

REKLAMA

# jureg

12.01.2004 15:29

MSM Tarch zdecydowanie sobie nie radzi - cierpia nowi i starzy.

# Vladymir

18.01.2004 22:08

BARC buduje osiedle "pod debami" na Pasłęckiej: budują szybko, ale tandetnie: uciążliwa akustyka mieszkań, zamiast tynków płyta g/k, przez co nic na ścianie nie powiesisz, no i koszmarne zagęszczenie terenu: małe 3 pietrowe bloczki osaczone są dziesięciopiętrowymi wiezycami, coś ohydnego !
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break