REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Czy ktoś się leczy na Świderskiej

# babushka

28.03.2004 01:30

Ponieważ mieszkam tu od niedawna, nie wybrałam jeszcze przychodni. Ostatnio dowiadywałam się na Świderskiej i podobno dostanie się tam do internisty nie graniczy z cudem. Chciałam zapytać forumowiczów, czy ktoś korzysta z tej przychodni ? Wiem, że jest obskurna, ale najbardziej zależy mi na łatwym dostępie do lekarzy. W przychodni, do której poprzednio należałam, po numerek trzeba się ustawiać przed godziną 6.00 rano. Telefonicznie numerka się nie dostanie, bo nigdy go już nie ma. Można zapisywać się wcześniej na wizytę, ale czeka się ponad miesiąc. Dlatego chyba zdecyduję się na Świderską. Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego lekarza. Albo może ktoś poradzi, kogo tam lepiej unikać.

 Olena

29.03.2004 09:44

Ogólnie uważam, że powinnaś unikać tej przychodni... kiedyś też tam chodziłam. W tej chwili nie ma problemu z dostaniem się do internisty chyba w żadnej przychodni w naszej okolicy. Było tu już kilka postów na temat przychodni, nawet całkiem niedawno - poczytaj :) Osobiście ze względu na miejsce zamieszkania wybrałam przychodnię na Mehoffera (przy Modlińskiej). Nigdy nie miałam problemu z dostępem do lekarza - nawet w nagłych wypadkach.
Pozdrawiam

# ja

29.03.2004 14:28

Również polecam przychodnię na Mehoffera.

REKLAMA

# mieszkaniec

29.03.2004 14:44

idź sobie do medycyny rodzinnej przy WBK ale unikaj jak ognia tych ludzi (podobno lekarzy) na świderskiej

# Kotkaa

29.03.2004 17:42

Medycyna Rodzinna jest też przy Myśliborksiej obok kościoła. Było tam kiedyś bardzo milutko, ale teraz zrobiło się bardzo tłoczno :( Do lekarza pierwszego kontaktu można się jako-tako dostać, z pediatrami już gorzej, a specjaliści z NFZ to w ogóle tragedia! Do ginekologa czeka się około miesiąca na wizytę, o ile się uda zapisać tego dnia, którego podawany jest grafik. Do dentysty jest łatwiej, USG bez problemu, choć doktor jest raz w tygodniu.
Dobra (dla mnie) strona to ta, że kiedy kończą się limity NFZ można dostać się do tego samego specjalisty odpłatnie.
A lekarze często gęsto ci sami co na Świderskiej. Na Świderskiej jest tylko ohydnie.

# babushka

29.03.2004 22:23

A czy na Mehoffera to jest zwykła przychodnia,czy to jakaś medycyna rodzinna? Generalnie wolałabym zapisać się do jakiejś zwykłej przychodni, bo w razie nagłego zachorowania nocna pomoc lekarska usytuowana jest w jakiejś niezbyt odległej przychodni. Mieszkając na Bielanach, chciałam się kiedyś zapisać do medycyny rodzinnej, ale oni ostre dyżury mieli na Banacha, podczas gdy dyżur ze zwykłej przychodni był na Żeromskiego.I jeszcze jedno pytanie. Czy na Śreniawitów też jest jakaś przychodnia, bo coś mi się wydaje, że gdzieś o tym słyszałam? Jeśli tak to co możecie o niej powiedzieć? Pozdrawiam

REKLAMA

 Olena

30.03.2004 10:22

Niestety na Mehoffera nie ma nocnej pomocy lekarskiej :( Ostatnio odsylali do Legionowa :/
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break