REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Co sądzicie o K Nalbercie,K Jeżu i Półrolniczaku.

# Diego

13.10.2003 16:39

Zbieram opinię na ich temat, gdyz chcą się zapisać do Unii Polityki Realnej

# kilof

13.10.2003 17:20

Te stare komuchy? To jakaś prowokacja. Wszyscy trzej to karierowicze. Trudno powiedzieć, który najgorszy. Najbardziej sympatyczny chyba Jeż. Półrolniczak widzi tyle ile chce zobaczyć i każdą znajomość kalkuluje. Cham do tej pory nie sprzątnał plakatów wyborczych z Nowodworów. Chyba mu jakiś mandat się należy, no nie? Nalbert - ja się nie wypowiadam, bo nie wypada w przeddzień 25-lecia "pontyfikatu miłości i ekumenizmu".

# Życzliwy

13.10.2003 21:42

Ja pierdykam ... :)

REKLAMA

# stary sld-owiec

13.10.2003 21:46

... w sumie to bym się nie zdziwił z tym UPR-em, przecież Półlitrzak to z PSL-u się przechrzcił, bo podobno mu w SLD więcej obiecali :), także to o czymś świadczy, nie ? OBiecajcie mu cokolwiek, a zobaczycie, jak się wygnie i załopoce na wietrze <bulb>

# Piotr Sulowski

15.10.2003 01:10

Przykre zniekształcenie nazwiska Półrolniczak było zaproponowane po raz pierwszy przez innego, ale byłego przedstawiciela władz białołęckiego SLD w gescie zemsty po odsunięciu go od władzy. Ja, gdybym kogoś chciał obrazić, to miałbym odwagę powiedzieć mu to prosto w oczy i podpisać się swoim nazwiskiem.
Pozdrawian zfrustrowanego starego sld-owca.
Piotr Sulowski
P.S. hmm, Ten myślnik w środku "sld-owca"... coś mi przypomina ;).

# nie-komuch

15.10.2003 08:36

Co myślimy na temat Półrolniczaka jest na stronie domowej tej witryny. Aż 11 % uważa, że radny reprezentuje tylko SLD-owców. To dobry wynik, jak na faceta który poza własnym podwórkiem nie widzi nic. 11% narodu postrzega go jako człowieka dbającego o pewną grupę, a on przecież o nikogo nie dba. To jednak sukces.
Radny Warszawy Andrzej Półrolniczak
dobrze reprezentuje interesy Białołęki 7%
nic mi nie wiadomo o jego działaniach 16%
dba wyłącznie o swoje sprawy 53%
dba tylko o interesy SLD 11%
kto właściwie go wybierał? 11%
samorząd nic mnie nie obchodzi 2%

razem głosów: 45

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024