REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Basen za 2 zł - to bzdura

# orion

08.08.2003 12:17

Echo podało rewelację wakacyjną, że basen kosztuje 2 zł za poł godzziny. To bajki. Po pierwsze nie ma basenu, bedzie dopiero po 18-tym. Tak przynajmniej bylo jeszcze tydzień temu. Po derugie nie bedzie zadnej stawki promocyjnej dla dzieci na wakacje.
A pamietacie te spotkania z wladzami gminy, kiedy mieli budowac plywalnie. Obiecanki - basen bedzie dostepny dla kazdego mieszkanca Bialoleki TANIO. A jak jest: komercja, z ktorej dobrze żyje była radna Staszewska i paru innych "bliskich" Przybylskiego.

# Milupa_Odzywka

11.08.2003 11:49

...ze tez Wy, Orion sumienia nie macie tak tykac ekonomicznie pare Amatorow z Rakowieckiej i ich uroczych, emerytownych przyjaciol z WSI. Juz lepiej byscie pojechali, wicie, do np. Kolobrzegu zapytac Pana Przewodnika, jak sie to miasto nazywalo przed wojna i czy cos sie od tego czasu zmienilo lub moze zamierza zmienic. A jesli chodzi o te dwa zlote, to ja ostatecznie moge sie posuwac z Bebikiem na stole w kuchni w strone parapetu do okna szeroko rozwartego...i potfel Soltysa chiba mi nie zalegnie na drodze, co ? Czy Wstrzemiezliwa z Drugiego chcialaby zobaczyc, jak mnie to wychodzi ? Po szwedzku zaslona uniesiona bedzie...

# Playgirl

11.08.2003 19:59

To muusssii... być baaaaaaaaardzo sssssssexsiiiii.... jak possuwasz się z tym Bebikiem....

REKLAMA

# Duśka

13.08.2003 12:02

Mam prośbę: czy moglibyście spotkać się poza forum i nie zawracać nam głowy swoimi upodobaniami seksualnym ? To nie miejsce na takie prezentacje. Duśka

# Milupa_Odzywka

13.08.2003 23:22

...Otoz Dusiu, nie moglibysmy, spotkac sie poza tym forum z Kolezanka lub Kolega PlayGirl , bo nie mamy na to, for example, ochoty lub czasu. Wyobraz sobie, pokazalam Twoj wpis Bebikowi i Bebis ( tak mowie do Niego czasami slodko ) byl ( jest nadal zreszta Biedactwo moje ) tak tym zniesmaczony, ze nie bede powtarzac slow, ktorych uzywal...zreszta nawet nie wiem przez jakie "u" pisze sie jedno z czesciej powtarzanych. Tu przypomina mi sie dyskusja Wybitnych Polonistow na ten temat i pyszna rada pewnego Madrego Zyda: Skoro nie wiesz przez jakie "u" to pisac, zawsze pisz Szanowna Pani.
Ad rem.
Szanowna Pani , Moderatorko Ty Moja, ze tak powiem, wpis, ktory wprowadzil w irytacje Pania i reprezentowane (?) przez Pania Towarzystwo (?) dotyczyl ceny basenu, srodowisk samorzadowych, Mieszkancow Drugiego Pietra, Ziem Zachodnich i Polnocnych oraz firanek po drugiej stronie Baltyku . I tyle...I tyle to ma wspolnego z upodobaniami seksulanymi, co Emil Pochylony,Wypiety i Okladajacy po pysku Fotografa z czasopisma Newsweek PE.
A moze Ty po prostu az nogami zatarlas, co ? ....Auuu, to sorry, nie chcialam Cie rozpalic. Sciskam i czekam na nowe przepisy :)

# Vladymir

16.08.2003 23:29

Oj, Milupo Odzywko, czy nie za ostro potraktowalaś Duskę ? To mogło jej sprawic przykrość, a nie powinnismy sobie na naszym Forum serwowac przykrości. Tego mamy dosyc w pracy od naszych przygłupiastych szefów. W necie umilajmy sobie zycie, skoro w realu nie jest to mozliwe :)))

REKLAMA

# Historykowie

16.08.2003 23:32

Duśka jest OK. I Milupa też. Zapalmy fajkę pokoju (choć Historyk właśnie rzucił palenie).

# Vladymir

18.08.2003 23:56

A czy Duska pali ? Bo do tego kręgu palaczy brakuje tylko jej, ja palę non stop.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break