REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bielany

kultura

 

Filmowa Stolica Lata ponownie na Bielanach. Co zobaczymy na ekranie?

  8 lipca 2022

Filmowa Stolica Lata ponownie na Bielanach. Co zobaczymy na ekranie?
źródło: Facebook / Filmowa Stolica

Ruszyła kolejna Filmowa Stolica Lata na Bielanach. Co możemy zobaczyć na dużym ekranie w plenerze i kiedy?

REKLAMA

- Mamy nadzieję, że zaproponowane filmy dadzą wszystkim odrobinę relaksu i odprężenia - napisali urzędnicy z bielańskiego ratusza. Wszystkie pokazy odbędą się na terenie zielonym przy metrze Słodowiec. Wakacyjne filmowe czwartki w lipcu będą startowały o 21:30, zaś w sierpniu pół godziny wcześniej.

Filmowa Stolica Lata na Bielanach

14 lipca o 21:30 amerykański film akcji z 2015 roku pt. "Kryptonim U.N.C.L.E.". Akcja rozgrywa się w latach 60. XX wieku. Agent CIA oraz agent KGB łączą siły, żeby zinfiltrować i powstrzymać tajemniczą organizację, która próbuje zdobyć broń nuklearną.

21 lipca o 21:30 amerykański komediodramat z 2018 roku pt. "Pozycja obowiązkowa". Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale "Pięćdziesiąt twarzy Greya" okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą.

28 lipca o 21:30 amerykański komediodramat z 2014 roku pt. "Podróż na sto stóp". Dystyngowana Madame Malory od lat kieruje cenioną restauracją w niewielkiej miejscowości na południu Francji. Pewnego dnia w miasteczku osiada rodzina emigrantów z Bombaju. Gdy przybysze otwierają skromny lokal vis-à-vis renomowanej restauracji, Madame Malory nie kryje oburzenia wobec ich kulinarnego nieokrzesania. Unoszące się w powietrzu zmysłowe nuty curry, kardamonu i kminu sprawiają jednak, że nowa knajpka zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem.

4 sierpnia o 21:00 familijny film amerykański pt. "Był sobie pies" z 2017 roku. Pies Bailey po odejściu z tego świata odradza się ponownie w psim wcieleniu. Niebawem musi "podać łapę" swojemu przyjacielowi z dzieciństwa - Ethanowi.

11 sierpnia o 21:00 francuska komedia z 2020 roku pt. "Lew". Aby odnaleźć zaginioną narzeczoną, Romain - lekarz w szpitalu psychiatrycznym - nie ma innego wyjścia, jak skorzystać z pomocy jednego ze swoich pacjentów Léo Milana, który twierdzi, że jest tajnym agentem.

18 sierpnia o 21:00 amerykańska komedia romantyczna z 2018 roku pt. "Bajecznie bogaci Azjaci". Pochodząca z Nowego Jorku Rachel Chu zgadza się pojechać ze swoim długoletnim chłopakiem - Nickiem Youngiem do Singapuru na ślub jego najlepszego przyjaciela. Rachel cieszy się, że po raz pierwszy zobaczy Azję, ale jednocześnie denerwuje się przed spotkaniem z rodziną Nicka. Ponadto zupełnie niespodziewanie dowiaduje się, że jej chłopak nie wspomniał o kilku kluczowych szczegółach ze swojego życia.

25 sierpnia o 21:00 amerykański kryminał z 2020 roku pt. "Dżentelmeni". Londyński półświatek obiega plotka, że Mickey Pearson, Amerykanin, który zbudował tu narkotykowe imperium, chce się wycofać z rynku. Może nie służy mu klimat albo obawia się brexitu. Grunt, że rodowici brytyjscy bandyci węszą okazję do przejęcia jego biznesu. Sypią się oferty, groźby, pochlebstwa. Niektórzy próbują szantażu albo przekupstwa.

(jr)

 

Komentarze (3)

# stop LGBT

13.07.2022 10:13

Czy w ktorymś z tych filmów będzie propaganda zboczeńców z LGBTkuku? Nie chciałbym się "nadziać".

# AnkaWaw

23.07.2022 08:22

#stop LGBT napisał(a) 13.07.2022 10:13
Czy w ktorymś z tych filmów będzie propaganda zboczeńców z LGBTkuku? Nie chciałbym się "nadziać".
Gwałcili cię rówiesnicy że masz traumę ?

# bzyk

04.08.2022 20:38

Anka nie idź tam ... dobrze Tobie radzę , będą tam rówieśnicy , a nawet starsi chłopcy ...

REKLAMA

więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA