Zaginęła 16-letnia Ewa Kondratiuk. Policja prosi o pomoc
dzisiaj, 07:18
Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V prowadzą poszukiwania 16-letniej Ewy Kondratiuk. Nastolatka ostatni raz była widziana 15 czerwca w miejscu zamieszkania przy ul. Heroldów w Warszawie. Od tego czasu nie wróciła do domu i nie skontaktowała się z rodziną.
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V prowadzi poszukiwania za zaginioną Ewą Kondratiuk. Dziewczyna ostatni raz była widziana 15 czerwca 2026 roku w miejscu zamieszkania przy ul. Heroldów w Warszawie.
Artykuł sponsorowany
Marimonte na Bielanach - luksusowa rezydencja w zielonym sercu stolicy
Marimonte na Bielanach redefiniuje standard miejskiego życia, oferując luksus zanurzony w naturze przy Marymonckiej 4. Inwestycja ta stanowi precyzyjną odpowiedź na ewolucję potrzeb warszawskiego rynku premium, gdzie bliskość Lasu Bielańskiego staje się obecnie równie istotnym atrybutem, co nowoczesna infrastruktura apartamentowca.
Od chwili zaginięcia 16-latka nie wróciła do domu, nie nawiązała także kontaktu z rodziną ani bliskimi.
Rysopis zaginionej nastolatki
Zaginiona ma około 165 cm wzrostu. Znakiem szczególnym jest tatuaż na lewym przedramieniu przedstawiający plecione biało-czerwone róże. W chwili zaginięcia była ubrana w czarną bluzę z kapturem, białe sportowe buty marki Nike oraz miała przy sobie czarną torebkę na srebrnym łańcuszku.
Policja apeluje o kontakt
Według ustaleń funkcjonariuszy dziewczyna wyszła z mieszkania w godzinach porannych w nieznanym kierunku. Do tej pory nie udało się ustalić miejsca jej pobytu.
Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa V przy ul. Żeromskiego 7. Informacje można przekazywać telefonicznie pod numerami: 47 723-71-61, 47 723-71-55, 47 723-71-56, a także pod numerami alarmowymi 112 i 997. Kontakt możliwy jest również drogą mailową pod adresem: oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl.
Red
.














































