REKLAMA

Żoliborz

nasi przedsiębiorcy »

 

Same kobiety i jeden prezydent. Czym jest żoliborska Dharma?

  29 lutego 2024

alt='Same kobiety i jeden prezydent. Czym jest żoliborska Dharma?'
Właścicielki Dharmy - Izabela Górska i Agata Wolszczak, rozmawiały z prezydentem miasta o potrzebach kobiet w świecie biznesu i o tym, jak można je wpierać w środowisku zawodowym. Źródło: Facebook/Dharma - Żoliborz

Podczas niedawnej wizyty na Żoliborzu prezydent Rafał Trzaskowski trafił do "królestwa kobiet".

REKLAMA

Jak czytamy na facebookowym profilu, Dharma jest platformą rozwoju kobiet i... Chcesz wziąć kredyt gotówkowy online? O tym musisz pamiętać! Chcesz wziąć kredyt gotówkowy online? O tym musisz pamiętać!
Kredyt gotówkowy online może wspomóc Cię w realizacji różnych planów - dzięki otrzymanej gotówce możesz pokryć koszty remontu czy naprawić samochód. O wsparcie finansowe z banku możesz ubiegać się na różne sposoby, także przez internet. O czym musisz pamiętać, jeżeli zdecydujesz się na kredyt gotówkowy online? W jaki sposób przygotować się do złożenia wniosku?
"Miejscem Kobiet Mocy". Projekt powstał w 2021 roku wskutek zbiórki zainicjowanej przez Izabelę Górską. W połowie 2023 roku połączyła ona siły z Agatą Wolszczak. Od tego czasu obie prowadzą firmę.

Miejsce dla kobiet

Najprościej rzecz ujmując i w dużym uproszczeniu: Dharma - Miejsce Kobiet Mocy, to kobieca społeczność działająca przy ul. Rydygiera 14. Codziennie odbywają się tu warsztaty, szkolenia i spotkania. Raz w miesiącu prowadzone są darmowe kobiece kręgi, podczas których można nawiązać nowe znajomości, odnaleźć wsparcie i podzielić się swoją historią. Dharma organizuje także zajęcia jogi, koncerty (np. gongów tybetańskich), kreatywne warsztaty z tworzenia biżuterii czy wykłady psychologów.

W kawiarni Dharmy można przy kawie czy herbacie pracować z laptopem na stole, relaksując się z dobrą książką czy spędzając czas na plotkach z koleżanką. Można też sprzedawać i promować własne produkty. Wszystko to za sprawą kobiecego showroomu, w którym każda chętna pani może wynająć półki i wieszaki. Można też zrobić na miejscu nietuzinkowe zakupy. W butiku jest kilkanaście polskich marek tworzonych przez kobiety: biżuteria, akcesoria, kosmetyki, książki, świece i perfumy. Można również wynająć salę lub wspomnianą kawiarnię do prowadzenia różnych eventów. W ofercie jest też szereg warsztatów prowadzonych na miejscu.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Żoliborska Dharma otwarta na biznes

Pakiet bezpłatny zapewnia m.in. wiedzę z zakresu rozwoju osobistego, duchowego i zawodowego oraz darmowe inspiracje do dalszego rozwoju. Im droższy abonament wybieramy - tym więcej dostajemy. Dharma jest otwarta na współpracę z innymi przedsiębiorcami.

- Współpracujemy z korporacjami i biznesem, ale też angażujemy się w wiele inicjatyw, również tych niekomercyjnych i np. przy współpracy z dzielnicą Żoliborz działamy w ramach projektu Żoliborska Strefa Przedsiębiorczych, współorganizując różne inicjatywy dla lokalnych przedsiębiorców - mówi Izabela Górska.

Właścicielki Izabela Górska i Agata Wolszczak rozmawiały z Rafałem Trzaskowskim o potrzebach kobiet w świecie biznesu i o tym, jak można je wpierać w środowisku zawodowym. Z tej okazji, przy współpracy z urzędem dzielnicy, zorganizowano również spotkanie dla lokalnych przedsiębiorców. Wzięła w nim udział wiceburmistrzyni Agata Marciniak-Różak, która wspiera tego typu inicjatywy. Dodatkowo odbył się warsztat o tym, jak istotne w biznesie jest posiadanie profesjonalnego profilu na LinkedIn.

- Prezydent Trzaskowski był bardzo zainteresowany naszym biznesem i inicjatywami, które tworzymy. Zadawał nam wiele pytań i nawet wsparł jakościowymi kontaktami, które z wielką ochotą wykorzystamy. Następnie spotkał się w naszej sali konferencyjnej z przedstawicielami firm, dla których akurat zorganizowałyśmy szkolenie. Toczyły się żywe dyskusje na temat tego, jak miasto może wspierać przedsiębiorców - powiedziała nam Izabela Górska.

DB

.
 

REKLAMA

Komentarze (3)

# SOS

01.03.2024 10:02

Jak prezydent Warszawy wspiera przedsiębiorców:
- przygotowuje strefę zakazu wjazdu dla pojazdów, których używaja obywatele i mali przedsiębiorcy,
- ogranicza dzierżawy lokali w których mieści się mały biznes,
- ogranicza dostęp do lokali: likwiduje miejsca parkingowe, zwęża ulice i przekształca je na betonowe pseudo parki
- poszerza strefę płatnego parkowania zniechęcając klientów.

# Kuchnia Polska

01.03.2024 11:39

Prezydent pomaga przedsiębiorcom poprzez utrzymywanie horrendalnie nierynkowych czynszów w lokalach handlowo-usługowych w centrum miasta. Firmy zwijają się jedna po drugiej.

# Mr Bełkodt

02.03.2024 19:33

Prosimy autora tego arykułu o:
- niestosowanie angielskich słów i zwrotów w przypadku określeń które mają polską nazwę;
- wyjaśnienie, kto faktycznie finansuje całą tę Dramę.

REKLAMA

więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuŻoliborz

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuŻoliborz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA