REKLAMA

Targówek

kronika policyjna »

 

Chciał odwieźć rodzinę do domu. Trafił za kraty

  16 lutego 2024

alt='Chciał odwieźć rodzinę do domu. Trafił za kraty'
Młodsza aspirant Marta Cudak, źródło: KRP VI

Młodsza aspirant Marta Cudak poza godzinami pracy zareagowała na złamanie prawa i doprowadziła do zatrzymania mężczyzny, który mimo dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów wsiadł za kierownicę. 31-latek trafił do policyjnego aresztu.

REKLAMA

Kilka dni temu młodsza aspirant Marta Cudak, dzielnicowa z komisariatu na Bródnie, przy markecie zlokalizowanym na ulicy Ostródzkiej na Białołęce zwróciła uwagę na znanego jej z widzenia mężczyznę, który wsiadał do samochodu ze swoją rodziną.

Kierował bez uprawnień

Policjantka była pewna, że 31-latek ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Z zaskoczeniem obserwowała, jak mężczyzna odjeżdża fordem spod sklepu. Jak inwestować po dokładnej analizie produktów bankowych? Jak inwestować po dokładnej analizie produktów bankowych?
W obliczu dynamicznych zmian na rynku finansowym, właściwa analiza produktów bankowych jest kluczem do efektywnej i zrównoważonej inwestycji. W naszej dzisiejszej dyskusji skupimy się na tym, jak inwestycje po analizie produktów bankowych mogą przyczynić się do rozwoju osobistych finansów oraz wpłynąć pozytywnie na środowisko i społeczeństwo. Wykorzystamy tutaj wiedzę na temat funduszy inwestycyjnych, zasad ESG (Environmental, Social, Governance) oraz praktyczne aspekty analizy finansowej. Warto pamiętać, że współczesny bank - zielony i nowoczesny - jest naszym partnerem na każdym etapie podróży inwestycyjnej, pomagając w wyborze ekologicznych rozwiązań i ocenie ich wyników.
Ruszyła za nim.

Podczas gdy kierowca jechał przez Bródno, dzielnicowa skontaktowała się ze swoim kierownikiem, który zaangażował do tych działań kolejnego funkcjonariusza. Przy Chodeckiej policjanci zatrzymali kierującego fordem. Sprawdzili jego dane w policyjnym systemie i potwierdzili, że od połowy zeszłego roku ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Wstąp do księgarni

Co grozi za kierowanie bez uprawnień?

Dzielnicowi zatrzymali 31-latka, a samochód przekazali jego żonie. Następnie przewieźli mężczyznę do komisariatu. Po badaniu alkomatem umieścili go w policyjnym areszcie.

Policja zapewnia, że 31-latek nie uniknie odpowiedzialności za lekceważenie przepisów. Grozi mu pięć lat więzienia.

JR

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe