REKLAMA

Wawer

budżet obywatelski »

 

Pole do gry w minigolfa powstanie w Wawrze?

  6 czerwca 2023

alt='Pole do gry w minigolfa powstanie w Wawrze?'
źródło: bo.um.warszawa.pl

Jest na to szansa! Projekt przesunięty z ogólnomiejskiego do dzielnicowego budżetu obywatelskiego Wawra zakłada budowę pola do gry w minigolfa, przy przyszłym Parku Aktywności Rodzinnej.

REKLAMA

Michał Moszoro w ramach przyszłorocznej edycji budżetu obywatelskiego Wawra zaproponował budowę za 600 tys. złotych pierwszego profesjonalnego pola do gry w minigolfa, według wytycznych Światowej Federacji Minigolfa.

Minigolf w Parku Aktywności Rodzinnej?

Ma to być pole składające się z 18 torów, z drewnianych płyt pokrytych zieloną wykładziną, z różnorodnymi przeszkodami. Profesjonalna drukarnia - czym powinna się charakteryzować i co oferować? Profesjonalna drukarnia - czym powinna się charakteryzować i co oferować?
Druk czasopism, broszur i katalogów stał się nieodłączną częścią strategii marketingowej każdej firmy. Promocyjne materiały drukowane spełniają swoją rolę efektywniej, niż ulotne reklamy w sieci. Mają one formę fizyczną, a co za tym idzie, przeciętny odbiorca może wrócić do ich przeglądania w dowolnym momencie. Jednocześnie, by przygotować tego typu materiały niezbędny jest nie tylko projekt graficzny, ale także jego wykonawca, czyli drukarnia. Oferta tego typu placówek może być jak najbardziej zróżnicowana. Jednak czym powinna charakteryzować się profesjonalna drukarnia i jaka powinna być jej oferta?
Dookoła posadzone zostałyby krzewy, kwietniki, ustawione drewniane ławeczki i kosze na śmieci. Pierwszą propozycją lokalizacji obiektu były okolice plaży Romantycznej, jednak w wyniku urzędniczej weryfikacji projektu, lokalizacja uległa zmianie. Jeśli projekt zyska uznanie w głosowaniu budżetu obywatelskiego Wawra (w drugiej połowie czerwca), to pole do minigolfa powstanie w przyszłym roku na terenie projektowanego Parku Aktywności Rodzinnej przy ul. Lebiodowej.

Kup bilet

Minigolf nie dla wszystkich?

- Pole mogłoby być nie tylko miejscem rozrywki, mogłyby się na nim odbywać zawody na szczeblu krajowym i międzynarodowym. To także doskonałe miejsce na imprezy plenerowe, czy spotkania integracyjne - przekonuje projektodawca. Twierdzi, że do gry w minigolfa wystarczą "celne oko i duże pokłady cierpliwości", że pole do minigolfa "będzie również ukłonem w stronę uczniów i świetnym pomysłem na niestandardowe lekcje wychowania fizycznego", ale nie informuje skąd zwykły Kowalski ma wziąć sprzęt do gry. Pewnie musi go kupić lub wypożyczyć. Tylko gdzie? Projekt nie uwzględnia też szkoleń dla nowicjuszy, więc jest ewidentnie przeznaczony dla określonej, wąskiej grupy ludzi, którzy potrafią grać.

(db)

.
 

REKLAMA

Komentarze (5)

 swojak

06.06.2023 10:34

Następny poroniony pomysł. A może zróbmy plac do gry w polo. Niech każdy przyjdzie ze swoim koniem, to sobie pogra. Ludzie, kto dopuszcza takie bzdety do realizacji? A może lepiej zróbmy chodniki i kanalizację? Po co mi minigolf, skoro na mojej ulicy nie ma chodnika!!! A sąsiad nie podłączył się do kanalizacji i muszę wąchać jego g...a co 2 miesiace (ma nieszczelne szambo, jak 80% starej populacji Wawra). To po co mi ten minigolf? Żyjemy w hałasie i smrodzie, ale aspirujemy do lepszego świata poprzez takie durne inwestycje. Polaczkowo w pigułce.

# Tęczowy Pride Juzwa

07.06.2023 15:20

Kampania wyborcza w toku. Zaraz zaczną tęczowe góry obiecywać.

# Rfhij

10.06.2023 10:28

Na Wawrze. Tak samo jak na Ukrainie.

REKLAMA

# Grazynka

27.08.2023 10:32

Na wawrze zróbcie im darmowe korty, bo dziadki przez całą warszaffke jeżdżą

 Scooti

14.02.2024 05:29

Dla mnie świetny pomysl
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA