REKLAMA
Stand-up: Marcin Chmiel & Amadeus Cichulski
Marcin Chmiel i Amadeus Cichulski - standuperzy znani z programu Masz Minutę, wspólnego podcastu i licznych występów w programach komediowych na YouTubie - łączą siły w projekcie, który aktualnie jest w fazie testowej. To specjalne, pilotażowe wydarzenie ma na celu przetestowanie nowej formuły duetu, świeżych fragmentów programów oraz improwizowanej części finałowej przed dalszym rozwinięciem projektu. Publiczność bierze udział w procesie twórczym - reakcje, energia i odbiór wieczoru będą realnie wpływać na ostateczny kształt ich programu.
Marcin Chmiel - podobno najlepszy szachista wśród komików, okazyjnie pisarz, ciężki introwertyk, dyplomatycznie nazywany "oryginałem". W swoim materiale opowiada o byciu nerdem i trudach bycia szachistą w realiach liceum na południu Polski. To historia o pasji, walce ze szkolnym osiłkiem i nienawiści do warcabistów.
Amadeus Cichulski - urodzony w Teksasie, wychowany na podkrakowskiej wsi. Z tych dwóch światów powstał neurotyczny, nieśmiały i ekscentryczny komik. W swoim programie opowiada o doświadczeniach z dzieciństwa i kontraście polsko-amerykańskim.
Na ostatnie 20 minut - w oparciu o sugestie publiczności - całkowicie odepniemy wrotki w improwizowanych grach, które nigdy się nie powtórzą i zostaną tylko z Wami. Ze względu na testowy charakter wydarzenia możliwe są drobne zmiany w strukturze wieczoru, kolejności występów czy długości poszczególnych części.
* Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video.
* Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów.
* Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.
* Nie ma konieczności drukowania biletów, mogą one zostać przedstawione w formie elektronicznej.
* Wydarzenie może być nagrywane, biorąc udział wyrażasz zgodę na udostępnienie wizerunku.
| 26.02.2026, 19:00 | Łódź › Przechowalnia | |
| 07.03.2026, 17:00 | Warszawa › Bazar Klub |
LINKI SPONSOROWANE























