Biegają na Białołęce. Chcesz dołączyć?
17 maja 2014
Od października 2011 r. działa inicjatywa "Biegam na Tarchominie". Mieszkańcy Białołęki używają Facebooka do umawiania się na wspólne treningi.
Tramwaje z Tarchomina pędzą na Młociny. Wreszcie jest priorytet
Na skrzyżowaniu Kuklińskiego z Myśliborską został już na stałe wprowadzony priorytet dla tramwajów.
Wbrew nazwie nie na Tarchominie, ale przy poczcie na Nowodworach. Na ostatnim spotkaniu, już czterdziestym czwartym (!), biegacze pokonali 11 km, zapuszczając się aż na Młociny. Pojawiło się ok. 20 osób, głównie młodych.
Informacje o nadchodzących treningach można znaleźć na facebook.com/BiegamNaTarchominie.
DG
.



































