REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# matylda

18.05.2014 19:24

idioci nie dość że biegają bez celu to jeszcze mylą tarcho z nowodworami

# sboy5

18.05.2014 22:51

matylda - a biegasz w ogole , ze z taka ignorancja sie wypowiadasz ? Masz bogate doswiadczenia biegowe , ze czujesz sie na silach oceniac w tak iditoyczny sposob? Pochwal sie.

# @jagoda

19.05.2014 06:30

Bez kitu to bieganie to jakaś zaraza, do tego jak widzę facetów w rajtuzach to mi nie dobrze...Już lepiej na rowerku pośmigać, ale Ci tarchominianie z nowodworów biegają po ścieżce rowerowej - powinni sobie biegać gdzieś w lesie.

REKLAMA

# weff

19.05.2014 14:26

matylda i jagoda. głupie jesteście :)
miłego dnia

# sboy5

19.05.2014 16:50

Jagódko - idąc tym tokiem myslenia rower zdaje sie jest wieksza zaraza niz bieganie, rower chyba caly czas znacznie popularniejszy :P.
I umowmy sie - rower to taka proteza aktywnosci ruchowej, zeby spalic tyle kalorii ile sie pali podczas 10 km biegu, trzeba przejechac na rowerze 4-5 krotnie wiekszy dystans. Przemysl patrzac na swoje cialko przed lustrem (tak tak, zaraz powiesz - jestem idealna i nie mam czego sie wstydzic :P , serio ? ? )

# Karol

20.05.2014 06:41

Zgadzam się. Faceci w rajstopkach jak w przedszkolu, brrr. Zresztą niektóre baby też ,hm.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe