REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna

 

Bezdomny okazał się poszukiwanym obcokrajowcem

  13 marca 2023

Bezdomny okazał się poszukiwanym obcokrajowcem
źródło: Pixabay

Policjanci z komisariatu na Tarchominie zatrzymali obywatela Łotwy poszukiwanego na podstawie europejskiego nakazu aresztowania. Sąd okręgowy wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu 68-latka na tydzień. Niebawem zapadnie decyzja, czy zostanie przekazany łotewskim organom ścigania.

REKLAMA

Policyjny patrol z komisariatu na Białołęce udał się pod adres miejscowej noclegowni, by sprawdzić tożsamość osób ubiegających się o przyjęcie do placówki. Jednym z bezdomnych był 68-letni obywatel Łotwy.

Znaleźli poszukiwanego

Policjanci wylegitymowali mężczyznę, a następnie sprawdzili jego dane w dostępnych systemach informatycznych. Zatankowali za 1100 zł i odjechali. Policja szuka tych osób Zatankowali za 1100 zł i odjechali. Policja szuka tych osób
Policjanci z komisariatu na warszawskim Tarchominie badają sprawę kradzieży paliwa za prawie 1100 zł, do której doszło na stacji benzynowej przy ul. Modlińskiej 339.
Okazało się, że jest on poszukiwany na podstawie europejskiego nakazu aresztowania wydanego przez wymiar sprawiedliwości Republiki Łotwy.

"Mężczyzna był ścigany za przestępstwa związane z nielegalnym posiadaniem substancji odurzających i zamiarem ich sprzedaży" - informuje Komenda Stołeczna Policji.

Wstąp do księgarni

Trafił do aresztu

Policjanci zatrzymali 68-latka i przewieźli go do komisariatu przy Myśliborskiej. Następnego dnia mundurowi doprowadzili obywatela Łotwy do Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga. Sąd zastosował wobec ściganego 68-latka tymczasowy areszt na siedem dni.

Mężczyzna pozostaje w dyspozycji Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga. Niebawem zapadnie decyzja, czy zostanie on przekazany łotewskim organom ścigania.

(jok)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA