REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wola

różne

 

Bema niezmiennie woła o remont

  24 kwietnia 2012

Bema niezmiennie woła o remont

W okresie międzywojennym wzdłuż ulicy Bema biegła wybudowana w latach 1919-20 linia tramwajowa, łącząca ul. Wolską z pętlą Bema. Pozostałości zlikwidowanego w 1963 r. torowiska oraz nawierzchnia z kostki brukowej zachowały się do dziś od strony ul. Wolskiej. W zeszłym roku ulica przeszła tylko częściowy remont. - Najgorszy jest odcinek od Kasprzaka do Wolskiej, wyrwy w jezdni są takie, że można urwać koło albo uszkodzić zawieszenie - złości się pani Renata z bloków przy ul. Ludwiki.

REKLAMA

- Bruk jest wyszczerbiony, trawniki rozjeżdżone. Wszędzie leżą butelki po alkoholu. Zimą też nikt ulicy nie odśnieżał. Cała była skuta lodem - skarży się pan Włodzimierz. - Czysto jest tylko w okolicy budynku ZGN Wola od strony Kasprzaka. Dalej syf i malaria - dodaje.

W tym roku Zarząd Dróg Miejskich nie ma pieniędzy na remont nawierzchni ulicy Bema. Na szczęście Zarząd Oczyszczania Miasta obiecuje poprawę stanu czystości. - Tereny zielone wokół ulicy Bema na odcinku od Kasprzaka do Prądzyńskiego są sprzątane w każdy poniedziałek. Od kwietnia zwiększymy tę częstotliwość. Trawniki będą sprzątane trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, środy i piątki - mówi Iwona Fryczyńska, rzeczniczka ZOM. Na ulicę Bema wysłany zostanie też ekopatrol Zarządu Oczyszczania Miasta. - Skontrolujemy czystość i jeśli będzie to uzasadnione, podejmiemy interwencje u zarządców terenów, do których mieszkańcy mają uwagi w sprawie dbania o porządek - zapewnia rzeczniczka.

Anna Przerwa

 

Komentarze (1)

# Tomek

26.04.2012 10:31

Niech ktoś obfotografuje ulicę Gniewkowską i Potrzebną - tam dopiero jest horror. Obecnie jest to jedyny przejazd z Woli na Ochotę i do Włoch po zachodniej stronie Prymasa 1000-lecia. Sznur aut, a droga jak dla terenówek. Nie można było jej wyremontować przed zamknięciem Dźwigowej?
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA