REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Wyprowadzka za granicę

# IrminaW

13.06.2019 14:50

Witam, szukam forumowiczów, którzy mają za sobą to doświadczenie. Z przyczyn losowych i poniekąd rodzinnych muszę wyjechać do Irlandii. Czeka tam na mnie dziecko i praca. Nie umiem jednak ogarnąć wszystkiego, sprawić, żeby machina ruszyła. Nie wiem jak zamówić transport, jak pożegnać się z bliskimi.. Wsparcie osoby po takim przejściu znacznie by mi pomogło. Jeśli możecie, napiszcie tutaj o czym muszę pamiętać.

# dziewczyna

18.06.2019 15:40

Widzę że nie do końca chciałabyś opuścić nasz kraj, Dlatego bardzo ci współczuję. szczerze. Myślę że ułożysz sobie życie, Tylko nie myśl o tym wyjeździe Jak o karze, bo inaczej Trudno ci się będzie zmotywować do działania. Transport ogarniesz z internetu, jest tam mnóstwo firm kurierskich i przeprowadzkowych. One na swoich stronach mają gotowe cenniki, albo kalkulator do liczenia kosztów.

# kristina

26.06.2019 08:29

No w sumie też myślałam o tym, żeby wyjechać, za pracą. Już się człowiekowi tutaj nie chce siedzieć, płacić coraz większe podatki i patrzeć na to, jak paniusie z dziećmi czy ludzie pijący mają lepiej, niż ja, osoba pracująca. Rozumiem Cię doskonale, dlatego chętnie Ci powiem, że możesz poprosić typowo "trans" firmę. Większość, która jeździ, albo przewozi ma właśnie coś takiego w nazwie. Może tak szybciej poszukasz.

REKLAMA

# treleoman

26.06.2019 08:53

wyjadą wszyscy i zostanie tylko patola typu 500+

# olgaK

27.06.2019 10:59

No, a co masz robić w tym naszym biednym państwie z rządem, który jeszcze daje tym więcej, którym nic się w sumie nie należy? Matki z dzieckiem na 500 plus nawet nie myślą by iść do pracy, tak samo alkoholicy, którym opieka pomaga, bo przecież choroba.. Nie dziwię się dziewczynom, że chcą stąd uciekać. W sumie to nawet Wam podpowiem, że Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ może Wam te rzeczy przewieźć. Jedzcie, szukajcie lepszej przyszłości dla siebie i dzieci.

 wichurska

21.05.2020 10:18

Po tym jak moja córka wyprowadziła się do Belgii to jeszcze wysyłałam jej busem kilka paczek z resztą rzeczy, które zostawiła i to wygodniejsze niż żeby jechała w tę i z powrotem. Dziękuję firmie https://olivierbus.com/ za pomoc :)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024