REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

wymiana instalajci elektrycznej

# misiacela

29.11.2017 22:40

Szukam firmy, która przeprowadzi mi wymianę instalacji elektrycznej. Pod uwagę brałam alltech z Zielonej Góry, oni akurat są sprawdzeni do takich rzeczy, a coś ogólnie moglibyscie mi w tej kwestii poradzić?

# Syf, reklama,

29.11.2017 22:43

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# mczay

08.01.2018 20:40

Chcąc dokonać wymiany instalacji elektrycznej, trzeba zaopatrzyć się w jej poszczególne elementy. Ich zakupu można dokonać online. Na rynku funkcjonuje przynajmniej kilka hurtowni, które zajmują się sprzedażą wysyłkową. Jedną z nich jest http://www.polimet.com.pl/

REKLAMA

# bbardzo przykre

10.01.2018 09:52

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

# radus123

21.04.2018 23:28

Sama wymiana instalacji elektrycznej to nie wszystko. Chcąc zadbać o bezpieczeństwo posiadanego przez siebie sprzętu elektrycznego dobrze jest zaopatrzyć się w regulator napięć oferowany przez http://www.schneider-electric.pl/pl/ który jest w stanie zapewnić napięcie elektryczne na odpowiednim poziomie. Taki regulator jest niezbędny, gdy w naszej instalacji elektrycznej występują przeróżne anomalii (nagłe skoki czy spadki napięcia).

# Syf reklama

22.04.2018 20:27

Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break