REKLAMA
REKLAMA

Walka o odszkodowanie

28.10.2016 12:00 #JanekCzarny
Kilka miesięcy temu miałem kolizję. Spowodował ją inny uczestnik drogi, co do winy wątpliwości nie było. TU wysłało rzeczoznawcę, przygotowało kosztorys. Niestety, mocno zaniżony.
Nie piszcie proszę, że mogłem wybrać rozliczenie bezgotówkowe, bo wiem to, ale świadomie zdecydowałem się na takie a nie inne rozwiązanie. I uważam że bez względu na formę rozliczenia powinno być ono uczciwe. Zwłaszcza ze nie ja rozbiłem swój samochód i że uczciwie płacę składki na OC.
Ale do sedna. Nie chce być ofiarą i chce jakoś powalczyć o swoje. Myślałem o tym, żeby sprzedać prawo do odszkodowania ale nie wiem czy to opłacalne. Wiem że jest jeszcze opcja sądowa. Co i kogo polecacie?

Pozdrawiam,
Janek
28.10.2016 14:10 #Emil Zalewski
Ale przecież to nie z Twojego OC idzie odszkodowanie. Tylko z OC sprawcy. Poza tym, polisy OC wszyscy po kosztach robią a potem właśnie jest tak ze nie mają z czego wypłacać.
28.10.2016 14:10 #EmilZalewski
Ale przecież to nie z Twojego OC idzie odszkodowanie. Tylko z OC sprawcy. Poza tym, polisy OC wszyscy po kosztach robią a potem właśnie jest tak ze nie mają z czego wypłacać.
28.10.2016 15:00 #JanekCzarny
Wiem że nie z mojego. Mówię tylko że człowiek może dopełniać wszystkich swoich obowiązków i jeździć bezpiecznie a i tak wychodzi na tym jak Zabłocki na mydle.
28.10.2016 19:40 #Emil Zalewski
ha, no tak to już jest. Nic nie poradzisz.
29.10.2016 17:02 #Oliwer
W jednej i drugiej sprawie możesz śmiało pisać do Salvum. Ja im co prawda sprzedałem szkodę, ale proponowali mi tez reprezentowanie w sądzie, stad wiem, że mają obie opcje.
29.10.2016 19:05 #milky chance
Hahhh !! standard ! oni zawsze zaniżają ... szkoda gadac , ja miałam dokładnie to samo . W końcu sie zdenerwowałam i zwróciłam sie do firmy , która zajmuje się egzekwwaniem odszkodowań . tak przegladając intenernet natknęłam się na votum . sa notowana spółką na giełdzie papierów wartosciowych , nie ma zadnych wstepnych opłat . Do nich się zwróciłam . jak narazie wszytsko przebiega bez zarzutu
31.10.2016 09:35 #Dudekl
Wiesz co, wszystko zależy od tego, jak duża była szkoda. Jeśli spora, to warto iść do sadu, bo róznica pomiędzy odkupem a tym co wywalczysz może być naprawdę duża. Jeśli to tylko jakieś niewielkie uszkodzenia to chyba lepszy będzie odkup. Kasę dostaniesz szybko i od reki.
31.10.2016 11:49 #Jan Krupa
No właśnie. Pytanie brzmi, na czym Ci zależy. Ja jak byłem w podobnej sytuacji, potrzebowałem kasę dość szybko. bo przecież tę dodatkowa forsę na naprawy w warsztacie skądś trzeba wziąć. W każdym razie skorzystałem z opcji odkupu. Zresztą w Salvum, o którym tu już ktoś wspominał. Jedyne co sobie wtedy zrobiłem, żeby wyjść na tym jak najlepiej, to porównałem kilka ofert tego typu na rynku. I oni akurat dali mi najlepszą. Jak wolisz więcej kasy dostać i nie zależy Ci na czasie, to popytaj ich o reprezentowanie w sadzie. Jak to wygląda, ile możesz ugrać.
31.10.2016 14:05 #Oliwer
Tylko że sprawy w sadzie to się czasem potrafią ciągnąć i ciągnąć. Dwa, musisz pokryc koszty prawnika, koszty sadowe, koszty rzeczoznawcy. No i last but not least
31.10.2016 14:35 #Emil Zalewski
Widziałem gdzieś że są też opcje sądownicze nie związane z wkładem własnym. Chyba ze coś źle zrozumiałem. Generalnie może po prostu zrób rozeznanie wśród firm a nie na forach.
31.10.2016 20:51 #jania
Wydaje mi się, że EuCO jest najlepszą firmą, która potrafi skutecznie walczyć o odszkodowanie.
25.11.2016 13:14 wepatka
Zaniżanie wyceny przez ubezpieczyciela to bardzo częsta praktyka. Polecam Ci skorzystać z usług firmy, a w zasadzie kancelarii prawniczej, która zajmuje się odszkodowaniami - chodzi mi o Kompensję. Sprawę można załatwić polubownie, bez udziału sądu. Uzyskiwanie przez nich odszkodowania są z reguły wyższe od tych, które proponują ubezpieczyciele bezpośrednio poszkodowanemu. Forma pisemnej ugody jest dużo bardziej prostsza, niż ciągnące się postępowanie przed sądem.
09.12.2016 10:32 #adam1979
Witam,
Mogę polecić naprawdę bardzo dobrą a przede wszystkim skuteczną kancelarię.
Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań, Bardzo dobrzy fachowcy, doświadczeni w sprawach związanych z odszkodowaniami. Mnie przedstawili ciekawą ofertę odkupu odszkodowania bo szczerze nie miałem ochoty na drogę sądową. Numer 790 727 967
11.02.2017 23:49 #darasss
No to poczytaj sobie opinie o EuCO. Dają do myślenia. Widać, że firma jest bardzo solidna.
24.04.2017 23:48 #avo
Najlepiej napisać tutaj a.kita@euco.pl . Adres należy do bardzo dobrego agenta EuCO. Warto zawsze korzystać z pomocy najlepszych.
01.06.2017 04:30 #Artur Sekuła
Mi oni pomogli http://www.poena.pl załatwili wszystko za mnie, odwołania, pisma, druczki itp Zaniżone odszkodowanie to teraz normalka, nikogo to nawet nie dziwi. Ja nie zastanawiałem się i od razu wynająłem firmę, która się tym zajmie za mnie.
01.06.2017 21:52 Burnina
Nienawidzę takiej papierologii. Odszkodowania, problemy, na samą myśl mnie coś skręca. Raz cały ten proces trwał u mnie pół roku! Boże uchroń przed tym!
wpis modyfikowany 1 raz, 01.06.2017 21:52 
29.06.2017 13:05 #Katarzyna323
Nie wierzyłam, w te całe dopłaty ale mąż przekonał mnie żeby zgłosić do Salvum naszą stłuczkę. Szybko się odezwali po pozostawieniu tel na stronie. Potrzebowali tylko kosztorysu do przeanalizowania. Zaproponowali fajną kasę przy minimum formalności więc nie zastanawialiśmy się długo. Jednym słowem warto.
12.07.2017 09:17 #Cezy
Salvum działa naprawdę skutecznie. Reprezentowali mnie w sądzie przeciwko ubezpieczycielowi sprawcy i sprawa zakończyła się naszą wygraną. Rozliczenie nastąpiło dopiero po zakończeniu procesu, przy procentowym udziale Salvum w zasądzonej kwocie. Warto skorzystać z ich pomocy, bo widać że mają w tym doświadczenie.
12.07.2017 09:17 #Ceezy
Salvum działa naprawdę skutecznie. Reprezentowali mnie w sądzie przeciwko ubezpieczycielowi sprawcy i sprawa zakończyła się naszą wygraną. Rozliczenie nastąpiło dopiero po zakończeniu procesu, przy procentowym udziale Salvum w zasądzonej kwocie. Warto skorzystać z ich pomocy, bo widać że mają w tym doświadczenie.
17.07.2017 18:32 #Agata
Miałam końcem 2015 roku wypadek. Zderzenie czołowe z winy innego kierowcy a odszkodowanie jakie dostałam było znacznie zaniżone. Dzięki Salvum odzyskałam jeszcze 2 tysiące. Widać że znają się na tym co robią, w zasadzie od ręki po przeanalizowaniu kosztorysu są w stanie z góry wypłacić dodatkowe pieniądze, na siebie biorąc ryzyko dochodzenia z ubezpieczycielem sprawcy.
28.07.2017 22:22 #wojtas
Mam dobre (a nawet bardzo dobre) zdanie o EuCO. To świetna firma, która działa od lat, a przez to ma ogromne doświadczenie. Poza tym faktycznie opinie o EuCO są bardzo dobre i wcale się nie dziwie.
29.07.2017 03:28 IwoDziwo
No właśnie. Pytanie brzmi, na czym Ci zależy. Ja jak byłem w podobnej sytuacji, potrzebowałem kasę dość szybko. bo przecież tę dodatkowa forsę na naprawy w warsztacie skądś trzeba wziąć. W każdym razie skorzystałem z opcji odkupu. Zresztą w Salvum, o którym tu już ktoś wspominał. Jedyne co sobie wtedy zrobiłem, żeby wyjść na tym jak najlepiej, to porównałem kilka ofert tego typu na rynku. I oni akurat dali mi najlepszą. Jak wolisz więcej kasy dostać i nie zależy Ci na czasie, to popytaj ich o reprezentowanie w sadzie. Jak to wygląda, ile możesz ugrać.
--------------------------------
http://ubezpieczenie-samochodu.net.pl
17.08.2017 20:50 MugdaM
18.08.2017 09:32 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..
29.08.2017 09:22 #Tadek
Ja właśnie czekam na kalkulację od ubezpieczyciela ale juz wiem że będzie zaniżona. Zamierzam zgłosić się potem do Salvum, bo widzę że w większości przypadków ma pozytywne opinie.
04.09.2017 10:48 #Filipoo
Ja mialem ostatnio stłuczkę cała prawa strona była do malowania w Saabie i Salvum dodatkowo 1800zl mi doplaciła więc jak dla mnie to warto walczyć albo samemu albo przez takie firmy. polecam
27.09.2017 11:43 #Damid
Ja czekam co mi Salvum zaoferuje bo coś mi się wydaje że wyceną ubezpieczyciela trochę mija się z wyceną serwisu o jakieś 4.5tys Opinie opiniami ale sam sprawdzę jak podejdą do tematu. Na razie przesłałem kosztorys do analizy.
27.09.2017 12:05 #traczek
super, wspaniale, cudownie.
Dobry sklep nie potrzebuje takiej szm.acianej reklamy, na darmowym portalu

Paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług.
Nie polecam !!!!!!!!!!!!
31.10.2017 09:12 #majka34
Z tego co się orientuję, to na pewno EuCO specjalizuje się w takich sprawach
31.10.2017 09:25 #bryczes
Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.

256/2681 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Gastronomia
 Relax Qultura zaprasza pon-son 10.00-18.00. Kanapki, obiady i organizacja wydarzeń na zamówienie. ul. Marymoncka 34, teren AWF. Napisz klub@awfrelax.pl Zadzwoń 505121102 FB awfrelax

Komputery
 A A Komputery Serwis Dojazd 0zł 504-617-837

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Kupię Łóżko CERAGEM V3. Płatne gotówką. Odbiór osobisty. Stan obojętny.

Fauna i flora
 SZCZENIAKI rasy GOŃCZY POLSKI ur. 07.10.2017 po proporcjonalnych, polujących rodzicach (ojciec m.in. Champion Pracy). DO ODBIORU od 01.12.2017 w Warszawie lub bezpośrednio w hodowli w m. Cibórz (w połowie drogi Działdowo-Brodnica). Kontakt tel. (23) 69 61 353; 507 043 472; 798 691 471, więcej info: www.parkwelski.vanti.pl Serdecznie zapraszamy.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie