REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Szkolenia z zamówień publicznych

 benia87

08.04.2016 10:45

Witam:-)
Wszystkich zainteresowanych informuję, że w najbliższych dniach, zaczynając od 11 kwietnia w Warszawie odbędzie się seria szkoleń z zakresu zamówień publicznych, o różnej tematyce dopasowanej do zapotrzebowań kursantów. Szkolenia prowadzone będą przez profesjonalną kadrę trenerów Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji Semper.
Na stronie informacyjnej http://www.szkolenia-semper.pl/ można zapoznać się: z terminarzem szkoleń, z programem, z harmonogramem, a także z tematyką poszczególnych szkoleń i ich cennikiem. Istnieje możliwość zapisów online. Szkolenia prowadzone są w formie interaktywnej, w małych grupach, niektóre z nich kończą się certyfikatem. Zapraszam:-) można zapoznać się: z terminarzem szkoleń, z programem, z harmonogramem, a także z tematyką poszczególnych szkoleń i ich cennikiem. Istnieje możliwość zapisów online. Szkolenia prowadzone są w formie interaktywnej, w małych grupach, niektóre z nich kończą się certyfikatem. Zapraszam:-)

 at.hak

18.04.2016 02:08

Hej - odnośnie tych szkoleń - interesuje mnie jedna sprawa. Widzę, że są one certyfikowane jednak ciekawi mnie czy certyfikat ten wydawany jest za samo uczestnictwo czy też może jest na końcu jakiś test bądź egzamin weryfikujący wiedzę i sprawdzający czy kursanci nabyli konkretne umiejętności jakie miały być przewidziane w programie kursu? Nie ukrywam, ze zamówienia publiczne są całkiem ciekawą tematyką i można znaleźć swoją niszę więc wstępnie jestem zainteresowany. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam ;)

 Ejdry

19.04.2016 13:30

Z tego, co widzę na stronie Sepmer to nie ma egzaminu, tylko uczestnicy dostają dyplom potwierdzający ukończenie szkolenia. Podoba mi się, że w grę wchodzą szkolenia indywidualne - uczestnicy ćwiczą różne sytuacje, mają możliwość konsultacji indywidualnych - to daje dużo doświadczenia, teorię każdy może gdziekolwiek przeczytać, liczą się praktyczne umiejętności. Ja też się wybieram, akurat przyda mi się to do pracy:-) Myślę, że najlepiej będzie tam zadzwonić i zapytać o szczegóły, które nas interesują:)

REKLAMA

 at.hak

20.04.2016 23:02

Brałam udział w tym szkoleniu z zakresu zamówień publicznych. Oprócz wiedzy zdobytej na kursie (potwierdzonej certyfikatem), dostałam również wiele ciekawych materiałów i dostęp do platformy e-learningowej. Naprawdę było warto wybrać się na to szkolenie. Najbardziej podobały mi się praktyczne ćwiczenia i praca w małych grupach. Dzięki zdobytej wiedzy z zakresu najnowszych uregulowań prawnych mogę zająć się tematyką zamówień publicznych w urzędzie, w którym pracuję, bez obaw, że przeoczyłam jakieś nowelizacje ustaw.

# martynkazx

13.06.2016 18:19

W tym temacie chyba jedne z najlepszych szkoleń w jakich uczestniczyłam ma AVENHANSEN. Nie wiem, czy znacie tą firmę? Zerknijcie na http://www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-dla-administracji-publicznej-dla-urzednikow.html - przyda sie niejedno.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe