REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

psychoterapeuta i pomoc dla koleżanki

09.03.2016 15:34 martynika
Możecie mi polecić jakiegoś dobrego psychoterapeutę i psychologa dla znajomej, która straciła męża w wypadku samochodowym.
Z góry dzięki za namiary :)
09.03.2016 15:38 erunla
Tutaj masz takie telefon 22 254 88 88 na sprawdzonego psychoterapeutę.
Klinika nazywa się PsychoMedic.pl i jest bardzo popularna. Zawsze możesz sobie sprawdzić opinie na "znanym lekarzu" :)
10.03.2016 10:56 #marta78
Pani Małgosia z FreeMind na Chmielnej. To takie kameralne, przytulne miejsce, z boku głównej ulicy. Sama tam chodzę.
05.04.2016 11:02 #koralina
Można też poszukać pomocy korzystając z wyszukiwarki szukamterapeuty.pl , bardzo łatwo znajdziesz w ten sposób pomoc w swojej okolicy
03.10.2016 14:59 #juska
Sprawdź klinikę Psychologgia. Mają naprawdę świetnych specjalistów. U nich każdy jest od czegoś innego. Ja chodziłam jako dziecko alkoholików do Macieja Żurka, ale wspaniały psychoterapeuta. Z pewnością u nich dobierzesz odpowiedniego do problemu koleżanki. www.psychologgia-plus.pl
07.03.2017 20:41 #TomaszT
poszukiwania chwilę trwały aż trafiłem na psychoterapeutę Piotra Zambrzyckiego - bardzo dużo empatii i zrozumienia - polecam jego gabinet Porozmawiajmy - http://gabinetporozmawiajmy.pl na Świetlików - chodzę tam od listopada. przeszukałem wcześniej sporo opinii aż trafiłem na polecany gabinet przez znajomego.
pozdrawiam Tomasz T
28.08.2017 06:42 #Urszulaz
Polecam p. Małgorzatę Różycką z Psychologgia, przyjmuje na ul. Chmielnej. Proponuję zadzwonić i tutaj się umówić.
28.08.2017 10:43 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.

151/1934 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom sprzedam
 Łomianki domek z ogródkiem za 269 tys tu szczegóły link https://www.otodom.pl/oferta/domek-75m-ogrodek-lomianki-okazja-za-gotowke-ID3nfte.html#gallery[1]

Komputery
 A A Komputery Serwis Dojazd 0zł 504-617-837

Szukam pracy
 Gzella Net poszukuje sprzedawcę do Delikatesów Mięsnych w Warszawa, ul. Kawy, Wąwozowa, Ząbki oraz Pruszków. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, dyspozycyjną - prześlij nam swoje CV. Zapewniamy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, szkolenie wprowadzające oraz deputat mięsno - wędliniarski. Wymagamy książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych (lub chęci do jej wyrobienia). E-mail: kariera@gzella.pl, tel: 506 185 336

Kupię samochód
 AA Auto każde kupię osobowe i dostawcze w każdym stanie, również bez dokumentów i rozbite. T. 519-353-990

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie