REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Prezent na walentynki dla pary

25.01.2017 16:00 #kaja
Moi rodzice mają w walentynki rocznicę ślubu, co roku staram się dać im z tej okazji jakiś wyjątkowy prezent, najczęściej była to kolacja tylko dla ich dwojga w jakiejś wyszukanej restauracji, tym razem chcielibyśmy z bratem zafundować im coś bardziej wyjątkowego/intymnego bo to okrągła 30ta rocznica ślubu. Macie może jakiś pomysł gdzie można ich wysłać? W rozsądnej cenie.. wypad na Majorkę na weekedn all inclusive odpada ;)
25.01.2017 19:51 #kkk
hmm ubiegłaś mnie z tą majorką! a może zamiast kolacji to jakiś relaks? wspolne paznokcie na przyklad ;) nie no żartuję... zorganizujcie im pierwszą randkę! :D
26.01.2017 10:12 #ulkaa
ooo pierwsza randka :) na 30tą rocznicę! Niech idą do kina, niech brat weźmie tatę na zakupy, a Ty mamę i do spa niech się odprężą uspokoją i zrelaksują :) A potwiem wieczorem niech sie spotkają w zupełnie nowych wydaniach :) to będzie takie słodkie :)
26.01.2017 10:21 #mewa
kino, kolacja i spacer ;)
26.01.2017 10:33 #ivonka
oboze jakie to urocze :D ale ja bym ich do tego spa wepchała razem, walentynki sa we wtorek, nie wiem czy wy pracujecie i czy rodzice pracuja, ale wezcie ten dzien wolnym - przeciez to taka piekna rocznica! wspolne sniadanie jak wtedy jak byliscie mali, potem pomysl na ostawienie sie jest świetny :) i randka zakonczona masazem dla pary tak totalnie intymnie :) jak dla mnie... mega plan :D no chyba ze nie są sentymentalni :P to wtedy zaczynaja sie schody :D
REKLAMA
30.01.2017 11:07 #tyta
zaraziłaś mnie pomysłem masażu, ja nie rodzicom, ale sobie i narzeczonemu sprezentuje, znalazłam coś takiego: PAKIETY DLA PAR (+ darmowy drink) 60 lub 90 minut, Zmysłowy, relaksujący masaż dla dwojga wykonywany w jednym gabinecie, dzięki któremu wypielęgnujesz nie tylko swoje ciało, ale i miłość, która Was łączy. Delikatne światło, przyjemna muzyka, przyjemny zapach, słowem
30.01.2017 11:12 #tyta
uczta dla zmysłów. Możesz wybrać jeden z pięciu masaży: Hilot, Shiatsu, Szwedzki, Lomi-Lomi lub Refleksologię. Każdy z nich odpowiada na inne zapotrzebowanie. Jeżeli nie masz pewności, który z nich wybrać
30.01.2017 11:13 #tyta
http://paradizzo.pl/oferta/ (sorry, że tak rozwalone, ale inaczej nie mogłam wstawić :( )
30.01.2017 11:23 monika.s
Może weekend w Zakopanem? ;)
01.02.2017 01:22 #RomantycznaB
Ja planuję zmiany w naszej sypialni, tak, żeby mąż zobaczył je wieczorem, gdy będziemy kładli się spać. Pomysł znalazłam w artykule:Metamorfoza sypialni
02.02.2017 12:01 #Milena
a może zafundujecie im odprężający masaż? Wspaniałym miejscem w Warszawie jest Relaksownia Day SPA. Dzięki magicznej wręcz atmosferze będą w stanie się rozluźnić i zapomnieć o codziennych troskach. Taki zastrzyk energii na pewno dobrze im zrobi.
02.02.2017 15:12 #Mareczek
Może jakieś świeczki walentynkowe
http://korleone.pl/swiece-walentynkowe

Mi się podobają takie świece walentynkowe, ale to jako drobne upominki.
03.02.2017 20:29 mezeleusz
Najlepiej wyjechać w jakieś fajne miejsce, wyjść na miłą kolację. My jedziemy do Gdańska ponieważ to w Gdańsku się poznaliśmy :) Znaleźliśmy fajny hotel blisko morza - Amber, mają tam pakiet dla par. Podoba mi się godzina na wyłączność w hotelowej strefie relaksu (sauna fińska, sauna infrared, wanna spa, leżaki relaksacyjne). Zapowiada się miło :)
10.02.2017 21:14 #malwana
Wspólny wyjazd połączony z jazdą sportowymi samochodami weekend motoprezent.pl to idealny prezent dla dwojga
13.02.2017 11:32 #mikko
My kupujemy sobie wspólnie sprzęt do domu a mianowicie dobre głośniki z audioswiat.pl Głośniki to ważna rzecz, oboje kochamy muzykę i dobry sprzęt muzyczny to u nas podstawa.
REKLAMA
13.02.2017 11:50 #rudaW
Czy jak lubię mojego męża w glanach i mam zamiar mu kupić nowe Steele to mogę to uznać za prezent dla pary? :D 139/140/O/3P/PIRAMID/Z BLACK boski model, dla mnie ideał glanów.
13.02.2017 13:16 #elizaveta
My sobie robimy tatuaże :):):) wymyśliliśmy sobie taki nietypowy sposób uczczenia naszego związku. Wybraliśmy warszawskie studio Last Drakkar http://lastdrakkar.com/# bo kilku znajomych tam się tatuowało i podoba nam się to co robią Adam i Valentin.
13.02.2017 14:54 #kaja
Więc ze wszystkich świetnych pomysłów wybraliśmy dla nich masaż dla dwojga w Paradizzo, dzięki za pomoc, mam nadzieję,że będą zadowoleni :) buziaki!
21.02.2017 14:58 #martyna66
a tak z ciekawości ile zapłaciliście za coś takiego?
18.05.2017 08:54 Terni
Uważam, że fajnym prezentem będzie fotoksiążka jak tutaj http://www.cewe-fotoksiazka.pl/
Wybierz jakieś fajne zdjęcia rodziców, możesz dodać opisy.
Dla rodziców to będzie świetna pamiątka
06.06.2017 13:53 elabarbara
Prezentem dla niej może być biżuteria np. bransoletka. Ja mojej mamie zawsze kupuję bo wiadomo kobiety lubią błyskotki. Ostatnio szukałam dla siebie bransoletki i w sklepie Beller widziałam bardzo ładne- https://www.beller.pl/104-bransoletki idealne na prezent także.
06.06.2017 18:41 dominikgala
Piszecie fajne rady, ale jednak jakieś takie zwyczajne, które samodzielnie można wymyślić, bo wszyscy robią to samo od lat. Kwiaty, biżuteria, alkohol - trochę już to oklepane się wydaje. Znalazłem coś takiego jak Prezent marzeń, taką stronę, na której można znaleźć niezłe pomysły - przejażdżka czołgiem brzmi świetnie.
21.06.2017 08:08 Terni
Wyjątkowym prezentem jest fotoksiążka lub fotoobraz. Stanowią świetną pamiątkę na długie lata. Fajne wykonują tutaj https://www.cewe-fotoksiazka.pl/
wpis modyfikowany 1 raz, 30.06.2017 10:57 
22.01.2018 13:57 #Adam90
Wspólny wyjazd to najlepsza opcja na walentynki. Myślę, że w czasach, gdy prawie na nic nie ma się czasu warto chociaż na te walentynki zastopować i spędzić spokojnie razem chociaż weekend. W tym roku wybraliśmy wspólnie hotel nad morzem, a dokładniej w Ustce. Najbardziej spodobał się nam hotel Lubicz ze względu na fajny pakiet dla dwojga.
23.01.2018 15:38 #laleczka
Może będę mał orginalna, ale ja swojemu mężwoi kupiłam aparat do mierzenia ciśnienia z haxe.pl, a on jest taki fajny i wykrywa arytmię, wiem, że bardzo mu się to przyda.
24.01.2018 14:54 #aiden4
Ja na rocznice dla rodziców kupiłam dobry gatunek szampana w "Dom Szampana"
29.12.2018 11:10 #arniko
Ja zarezerwowałem już hotel w Gdyni , romantyczna kolacja no i zabiorę Asię na masaż do Studia Masazu Dewi. Nie byle jaki bo masaż tantryczny dla par...zawsze chcieliśmy spróbowac, to bardzo namiętny masaż, zbliża pary, otwiera na siebie. Na pewno czeka nas niesamowite doświadczenie
07.01.2019 17:05 Kotlina
Zarówno dla niej jak i dla niego można kupić coś z ekskluzywnej galanterii skórzanej, marki Adam Baron.Ich najnowsza kolekcja to Slowbag,eleganckie,nowoczesne torby dla każdej kobiety.Dla mężczyzny proponują teczki z naturalnej skóry bydlęcej https://adam-baron.pl/
Takie prezenty są najlepsze,sprawiają bowiem,że czujemy się wyjątkowo,nowocześnie,stajemy się bowiem posiadaczami galanterii najwyższej jakości.
23.01.2019 12:16 renelka
Bardzo dobrym i nietypowym prezentem jest voucher. Na naszą rocznicę ślubu mąż postarał się o voucher
na gokarty dla dwojga. Sama z siebie bym nie poszła, ale jak mąż się o taki prezent postarał to nawet się ucieszyłam. Była super zabawa i niesamowite szaleństwo. Byliśmy w https://kartingowynarodowy.pl/
05.02.2019 16:31 #JULIAAS
A ja myślę że każda kobietka w tym również i ja by była zadowolona z bielizny na walentynki, tutaj https://ekskluzywna.pl mają fajne marki w tym polskie, polecam wszystkim Panom taki wybór.
09.02.2019 21:26 lusia85
Perłowa rocznica :) pogratulować wytrwałości! Dla wieloletniej pary dobrze jest kupić coś do domu, najlepiej wykonanego z wysokiej jakości materiałów. Nie myślałeś może o wygodnym łóżku, albo o meblach do sypialni? Odwiedź IKEĘ albo JYSK, tam na pewno znajdziesz coś co wpadnie w oko Tobie. Jeśli nie jesteś pewien co wybrać, może powinieneś ich podpytać? Wydrukuj gazetkę i im pokaż. Znajdziesz ją np. tutaj https://www.kupino.pl/gazetki/ikea Pożycz rodzicom co najmniej złotych godów ;)

161/3459 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA
LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Lokal użytkowy sprzedam
 Pilna i niezawodna oferta kredytowa Jesteśmy stowarzyszeniem inwestorów prywatnych. Oferujemy kredyty indywidualne lub komercyjne o wartości od 10 000 do 50 000 000 euro na poziomie 2% z maksymalnym okresem spłaty 25 lat. Skontaktuj się z nami przez e-mail: kimdescamper@gmail.com

Usługi transportowe
 Transport/Przeprowadzki 500-349-713

Poszukuję świadka
 Szybka oferta pożyczki bez protokołu Oferujemy pożyczki dla osób fizycznych i handlowców od 5000 do 25 000 000 EUR w tempie 2% rocznie z największą szybkością i niezawodnością. Otrzymasz pożyczkę 24 godziny po złożeniu wniosku i bez protokołów. Kontakt: laurabettery@gmail.com

Budowlane
 Malowanie-Tapetowanie-Remonty Osobiście Solidnie i Fachowo tel. 694065757

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA