REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

29.07.2017 10:16 #vuster30
hmm... dobry artykuł. Faktycznie trzeba uważać gdzie bierzemy leasing i przeglądać oferty po kilka razy. Od siebie mogę polecić Platformę Finansową, bo ich oferta jest właśnie godna uwagi, a ukrytych kosztów się nie dopatrzyłem. :)
27.08.2017 11:53 #messoti
mogę się z Tobą zgodzić vuster - dosyć dobra jest Platforma Finansowa. W leasing brałem u nich drukarkę 3d i wszystko jest spoko, zadnych ukrytych kosztow nie ma to prawda, ale... zona mnie ciagle karci ze powinienem wziac kredyt nie leasing. Czy ma racje? Tego wlasnie nie wiem...
28.08.2017 10:25 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.
11.11.2017 18:02 krym
Wszedzie można się dopatrzec sie czegos co niekoniecznie bedzie dla nas jasne, tak jest tez przy pozyczkach czy chwilowkach. sam bralem leasing przez platformę finansową i jestem zadowolony, konsultanci wszystko mi dokladnie wytlumaczyli tak, ze nie mialem zadnych watpliwosci
13.11.2017 08:43 #won tumany od reklamy
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom .
REKLAMA
07.12.2017 08:53 #daga312
czemu niby oszuści? Z tego co się orientuję to leasing jeśli się dobrze poszuka to najlepsza oferta, dużo lepsza od kredytu. Przykładowo sprawdzałam tak troszkę oferty leasingowe i platforma finansowa wydaje się mieć bardzo dobre warunki leasingu
07.12.2017 10:24 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne.
03.01.2018 22:41 #justaK
Ja korzystałam z leasingu oferowanego przez platformę finansową także jak dla mnie warunki naprawdę dobre. Brałam z bratem sprzęty do rodzinnej firmy w leasing online, procedura bardzo uproszczona wszystko załatwiasz online polecam
04.01.2018 10:07 #bbardzo przykre
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
05.03.2018 19:18 #lololololo
Jeśli chodzi o warunki leasingu to platforma finansowa ma bardzo dobre. Mój brat już kilka razy korzystał z ich ich oferty i bardzo sobie zachwala warunki leasingu. Brat prowadzi małą firmę komputerową i leasin jest dla niego bardzo dobrym rozwiązaniem
05.07.2018 14:04 Ramlek
Bo trzeba wybierać dobre firmy leasingowe, a nie tylko żeby było najtaniej. Dobry leasing to nie to sam co tani leasing: Gdzie po leasing na samochód?

Trzeba wszystko dokładnie sprawdzić zanim się wybierze firmę do leasingu na samochód. Który leasing na auto?

Tani leasing dają firmy, które potem sobie odbijają na opłatach.
06.07.2018 12:55 #syyfiasta rekklama
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

625/3282 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

3-pokojowe sprzedam
 sprzedam 3 pokojowe z 2 łazienkami, 2 tarasami, ze strychem, komórką lokatorską, miejscem postojowym w garażu podziemnym. BEMOWO okolica niskiej zabudowy. W budynku 11 lokali. budynek z 2007 roku. Pietro: 2/2. Więcej informacji: tel. 662656930 mail: biuro@terranum.pl

Usługi transportowe
 Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy przeprowadzkowej. Oferujemy transport mebli na terenie Warszawy, całego kraju oraz UE. NASZE USŁUGI: -tanie przeprowadzki Warszawa - transport pojedynczych mebli - montaż i demontaż mebli , stoisk itp. - opróżnianie pomieszczeń - transport palet Wykonujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu UPTRANS 602 311 902 https://uptrans.pl

Finanse
 Oferujemy pozyczki Niezaleznie od tego, czy jestes przedsiebiorca, który chce zalozyc firme, czy osoba, która szuka osobistej pozyczki. Jest to wazna okazja, aby uzyskac pozyczke, której potrzebujesz. Oferujemy kredyty na dowolny cel. Niezaleznie od tego, czy chcesz splacic istniejace kredyty, skonsolidowac kredyt, przebudowac swój dom, czy zainwestowac w samochód, ta pozyczka moze pomóc w zrealizowaniu zamówienia. Skontaktuj sie ze mna przez Cottagefinancials@gmail.com Call / SMS +12405702003 Whatsapp +12405702003

Kupię części
 Do Fiata 125+PRL t. 513-606-666

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA