REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

29.07.2017 10:16 #vuster30
hmm... dobry artykuł. Faktycznie trzeba uważać gdzie bierzemy leasing i przeglądać oferty po kilka razy. Od siebie mogę polecić Platformę Finansową, bo ich oferta jest właśnie godna uwagi, a ukrytych kosztów się nie dopatrzyłem. :)
27.08.2017 11:53 #messoti
mogę się z Tobą zgodzić vuster - dosyć dobra jest Platforma Finansowa. W leasing brałem u nich drukarkę 3d i wszystko jest spoko, zadnych ukrytych kosztow nie ma to prawda, ale... zona mnie ciagle karci ze powinienem wziac kredyt nie leasing. Czy ma racje? Tego wlasnie nie wiem...
28.08.2017 10:25 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.
11.11.2017 18:02 krym
Wszedzie można się dopatrzec sie czegos co niekoniecznie bedzie dla nas jasne, tak jest tez przy pozyczkach czy chwilowkach. sam bralem leasing przez platformę finansową i jestem zadowolony, konsultanci wszystko mi dokladnie wytlumaczyli tak, ze nie mialem zadnych watpliwosci
13.11.2017 08:43 #won tumany od reklamy
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom .
07.12.2017 08:53 #daga312
czemu niby oszuści? Z tego co się orientuję to leasing jeśli się dobrze poszuka to najlepsza oferta, dużo lepsza od kredytu. Przykładowo sprawdzałam tak troszkę oferty leasingowe i platforma finansowa wydaje się mieć bardzo dobre warunki leasingu
07.12.2017 10:24 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne.

65/2751 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 Mam do oddania małego, czarnego konta, urodzonego w lipcu tego roku. Kotek odrobaczony, szczepiony, po przeglądzie. Zdjęcia i inne informacje na priv (790519960) Marcin Wielocha

Kupię części
 Nowe do Fiata 125 + PRL 513-606-666

Finanse
 01. A+ Chwilówka na KILIK - od 1 złotówki dziennie: WWW.GET-MONEY.PL/CHWILOWKI

Różne
 Naprawiamy wszelakie usterki i błędy w sprzęcie fotograficznym. Zapraszamy do skorzystania z pomocy naszych specjalistów. Serwis Canon Katowice ul. P. Skargi 8 tel. 574-254-031 www.fotocentrumkatowice.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.