REKLAMA

Artykuł sponsorowany

Tash Sultana na jedynym koncercie w Polsce

Tash Sultana na jedynym koncercie w Polsce

W te wakacje planujesz wyjątkowe doświadczenia muzyczne? W takim razie nie może zabraknąć Cię na lipcowym koncercie Tash Sultany w ramach warszawskiego cyklu Letnia Scena Progresji! Sprawdź, gdzie kupić bilety na koncert.

Tash Sultana - multiinstrumentalizm i niezwykły głos z Australii

Tash Sultana to jedne z najciekawszych postaci nie tyle na australijskim, ile na światowym rynku muzycznym ostatnich lat. Wyjątkowy pięciooktawowy głos i umiejętność gry na wielu instrumentach sprawiają, że każdy koncert Tash to wyjątkowe doświadczenie.

Tash Montana swoją przygodę z muzyką rozpoczęli w wieku 3 lat od gry na gitarze, którą dostali od dziadka. Od tamtej pory nauczyli się też grać na mandolinie, fletni pana, flecie, trąbce, saksofonie, elektronicznych instrumentach perkusyjnych, samplerach i instrumentach klawiszowych. Umiejętności wokalne i multiinstrumentalizm pozwoliły Tash Sultanie na komponowanie wyjątkowej muzyki. W ich twórczości słychać wyraźną inspirację muzyką reggae, rockiem psychodelicznym, soulem i hip-hopem. Poza tym dodają swoim utworom głębi poprzez nietuzinkowe użycie loopera.

Dorobek artystyczny Tash Sultany

Pierwszym przebojem Tash Sultany jest utwór "Jungle", który w serwisach streamingowych wysłuchały już miliony użytkowników na całym świecie. Mają na swoim koncie epkę, dwie płyty studyjne i jedną zarejestrowaną w trakcie koncertu z cyklu MTV Unplugged, który odbył się w Melbourne. Debiutancki materiał "Notion EP" ukazał się w 2016 roku. Kolejny, zatytułowany "Flow State", miał premierę w 2018 roku, a trzeci ("Terra Firma") - w 2021 roku.

Od czasu debiutu Tash Sultana zagrali setki koncertów i wystąpili w roli suportu wielu największych gwiazd współczesnej sceny muzycznej. Rok 2016 był dla nich przełomowy. Zagrali wówczas przed zespołem Garbage podczas ich trasy Strange Little Birds tour i na wielu australijskich festiwalach, poza tym wyruszyli w trasę koncertową po rodzimym kontynencie.

Bilety na koncert Tash Sultany w Polsce - zarezerwuj datę 15 lipca 2023 roku

Latem będziesz mieć okazję posłuchać Tash Sultany na żywo! W sobotę 15 lipca wystąpią w Warszawie na Letniej Scenie Progresji. Bilety na koncert są dostępne w Going. i na Empik Bilety. Bilety -> Tash Sultana. Start koncertu o godzinie 19:00. Do zobaczenia na jednym w tym roku koncercie Tash Sultany w Polsce!


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA