REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Milion złotych dla chemika Synthos Chemical Award

 ewkaa

28.05.2016 13:35

Słyszeliście o konkursie na najlepszego chemika w Polsce? Konkurs jest organizowany przez firmę Synthos, która przeznaczyła w nagrodę milion złotych. Zgłosić może się każdy kto interesuje się chemią i ma osiągnięcia w tej dziedzinie np. badania naukowe albo opracowany wynalazek, który ma szansę przysłużyć się rozwojowi przemysłu chemicznego. Szczegóły tutaj: https://www.youtube.com/user/Synthosgroup.

# jadwiga

28.05.2016 17:13

Jeżeli zaczniemy doceniać osiągnięcia naszych naukowców i tak szczodrze będziemy ich nagradzać, być może więcej młodych ludzi zdecyduje się zostać i pracować w Polsce. Konkurs jest dobrym sposobem na popularyzację chemii wśród młodych naukowców i chyba takie są jego główne założenia. Jestem ciekawa czyje osiągnięcia będą uznane za najbardziej przydatne dla rozwoju gospodarki.

# mikolaj33

30.05.2016 23:56

Kojarzę firmę Synthos, z tego co się orientuję bardzo mocno wspiera polskich naukowców. Idea jest dobra, skład jury konkursu robi wrażenie, także nie ma wątpliwości, że zwycięży najbardziej zasłużona osoba.

REKLAMA

# smart

06.06.2016 18:00

Chodzi o to, że niekoniecznie wytupują jedną osobę, jak nie będą mogli podjąć decyzji wyróżnią kilka chemików, którzy dostaną po 100 tys. złotych. Myślę, że taki obrót sprawy byłby jednak bardzo krzywdzący.

# ROMET

12.06.2016 22:37

Nie wydaje mi się, żeby nagroda przypadła kilku osobom, rzeczywiście to byłoby trochę niesprawiedliwe, bo konkurs jest promowany, jako wybór najlepszego chemika w Polsce.

 Wojciech823

13.06.2016 15:21

Hej, dzieki za info

REKLAMA

 ewkaa

09.09.2016 16:58

Termin składania do konkursu Synthos Chemical Award został wydłużony do 31 października, także jest jeszcze trochę czasu, aby zgłosić swoją kandydaturę. Miejmy nadzieję, że dzięki temu zgłosi się jeszcze więcej osób z ciekawymi pomysłami.

# hana

21.09.2016 23:12

Ciekawe wydarzenie, słyszałam o tym konkursie jakiś czas temu, moim zdaniem okaże się dużym sukcesem i będzie organizowany regularnie. Taka promocja nauki, to dobry kierunek.

# Zofiaa

27.09.2016 21:59

Idea może i szczytna, ale nie sądzę, żeby takie działania przekonały młodych ludzi i skłoniły ich do kontynuowania kariery w kraju, za granicą się większe możliwości i lepsze płace. Fakt milion to kupa kasy, można ją dobrze zainwestować.

REKLAMA

# michal

29.10.2016 18:29

Nie mogę się doczekać wyników tego konkursu, wydarzenie zapowiada się naprawdę ciekawie.

# tresa

07.11.2016 21:06

Duża kwota jak na konkurs naukowy, ale dobrze, że ktoś postanowił zainwestować w rozwój i promocję nauko.

# kami

04.12.2016 15:20

Duża kwota do wygrania, także na pewno będę śledzić to wydarzenie, wydaje się naprawdę ciekawe. W grudniu kapituła konkursu ma wytypować osoby, które przejdą do kolejnego etapu, w lutym poznamy wyniki. Pierwszy raz będziemy mieć najlepszego naukowca-chemika w kraju.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024